12712
fotókitalálósdi
  • DJ Skyline
    #7627
    akkor jó lenne összeszedni kik azok akik erre pályáznak, mert minden nap csak a vergődés megy ezzel kapcsolatban. pl nem tudom Benny vagy Drephis akarnak-e egyáltalán házigazdák lenni itt.
  • Miskolc88
    #7626
    Én nem rakok.
  • mflex #7625
    átadom ... rakjon valaki, de ne vesszetek össze rajta :))
  • DöflingR
    #7624
    Ez nem úgy megy,hogy most te fogod magad és dobsz egy mailt sg-nek.. Vannak már olyanok akik házigazdának jelentkeztek..Nincs veled semmi bajom,de ha már házigazda váltás lesz akkor jobban szeretnék olyat akiben télleg látom azt,hogy itt van és jól csinálaj (pl Benny vagy Drephis)
  • Miskolc88
    #7623
    Hárfa.
  • DJ Skyline
    #7622
    szerintem meg...nem tudom :D ha akar akkor írjon, nem volt igazából nagy versengés a házigazda joggal kapcsolatban, aki ellenzi az meg titkon ő akar lenni, csak nem mondja ki :D szóval írjon ha akar, felőlem lehet házigazda.
  • crazyclone
    #7621
    montam igy túl könnyű...
    lehetne olyan szabáj is hogy legyen benne valami jellegzetesség habár a hülye próbálkozásokon elég sokat lehet fáradni de ilyen értelmetlen csikokat mint én nincs értelme berakni ...
    tegyél ...
  • Gabosh
    #7620
    oksa, ha vissza olvasol, minden oldalon találsz 1 nevet :), én már írtam 1 levelet, ha nemtörölted ki akkor legalább nemkell írnom.
  • Szabi1991
    #7619
    te szabadítottad el :p
  • Gabosh
    #7618
    elhiszem hogy nemszivesen látod, énsem. De tényleg legyünk sportszerűek, +a házigazdát a "nép" választja.... :D elég hülyeségnek hangzik, de télleg normálisan kéne elintézni.

    On:gitár.
  • mflex #7617
    gitár
  • Misi az ezredes
    #7616
    De ezért írtam h no OFF téma priviben! és ha megvan kik akarnak házigazdák lenni akkor bedobnám IDE kiemelt HSZ ként és dönhetne a nép oks?
  • crazyclone
    #7615
    héhéé .. nyugi le ...
    most ugysem lehet eldönteni ki legyen ... mert tul nagy a feszültség...
    kicsit később
    most koncentrálj a játékra...
    itt a segítség :
  • Gabosh
    #7613
    (kinem= miértnem :D :)
  • Misi az ezredes
    #7612
    Úgy gondoltam mivel ezzel kapcsolatban senki nem ír HSZ-t ezért szivesen rendberáznám a topicot főleg hogy így elszabadult most!
  • Gabosh
    #7611
    van ellenvetés, felesleges a priv..
    Már vagy 6 an álnak sorba házigazda jogért, nem lenne értelmesebb normálisan megbeszélni? Mert ez igy elég sze*métség...
    Szerinted eddig kinem jelentkezett mindenki mögött?

    +házigazda jog annak jár akit megszavaznak, nem ugy jár hogy te most eldöntöd..
    Már sry. Nem veled van bajom, csak ez nem igy megy.
  • crazyclone
    #7610
    ezzel sejtettem semmiresm juttok ...
    csak az a baj hogyha nagyobbat teszek kitaláljátok simán..
    habár ... pillanat ...
  • Misi az ezredes
    #7609
    Ok akkor írok az sg-nek hogy igényelek HÁZIGAZDA jogot! Ha esetleg valakinek ellenvetése van írjon priviben rám!
  • Miskolc88
    #7608
    Én tudom a szabályokat.
  • Gabosh
    #7607
    A szabályokat mindenki tudja, elég eggyértelmű... :D

    Akkor crazyclone képe.

    Crazy, valami segítség?
  • DöflingR
    #7606
    Ha valaki 2-3 percig figyel a topicban már az is látja a lényeget..
  • DöflingR
    #7605
    Az enyémet kitalálta Crazyclone, mostmár az ő képét nézzük.. De télleg figyeljünk már jobban oda.
  • Miskolc88
    #7604
    Kéne egy banner amibe bele vannak irva a szabályok,hogy mindenki tudja.
  • Misi az ezredes
    #7603
    Ezért lenne szügség a házigazda jogra és elkerülhető lenne a fölösleges vagy téves HSZ-ek előfordulása!
  • Szabi1991
    #7602
    már ki van találva #7588...
  • Gabosh
    #7601
    Éjéj :D mindenki nuygodjon meg először döflinger képe a lényeg, nerakjon senki. Utána meg az aki kitalálta. Miskolc88 sry ,beszívtad , crazy te is. 1 kép 1 szerre, nehéz megérteni?

    Az egyszerűség kedvéért döfl... rakd ki ujra a képet pls. :D mert kavarodás van.
    Thx , senki se ríjon, vagy rakjon uj képet még nincs kitalálva, vagy amíg nincs joga hozzá.
  • Picar77
    #7600
    én nagyobb képet kérek :SDD
  • Falconer
    #7599
    Napelem?
  • Misi az ezredes
    #7598
    Sok sikert én rácsokra gondolok!
  • DöflingR
    #7597
    Eleve az én képemet kellett volna kitalálni,de hagyjuk..
  • Misi az ezredes
    #7596
    Mindenki maradjon csönben utolsó feladvány! #7588
  • crazyclone
    #7595
    de figy ... te miért is tettél??
  • Misi az ezredes
    #7594
    nekem mind1 eléggé elszabadultak most itt az emberek!
  • crazyclone
    #7593
    lehet de kitaláltam :P
  • DöflingR
    #7592
    Nem maradtam ki. Kitalálam a képet és írtam hogy "gyors keresek képet és teszek".. Ha ezt nem veszi észre az ember akkor mit?
  • Miskolc88
    #7591
    Bromélia,de mostmár Misi az ezredes képére irjatok,mert ő következett volna.
    !!!
  • Picar77
    #7590
    ez nem igy müködik hess picsába :P
  • mflex #7589
    igy van!! :)
  • crazyclone
    #7588
    ez element a másik pedig vmi szar virág anyámnak is van csak nemtom mi a neve ...
    most én teszek
  • DöflingR
    #7587
    Nem