26
electra föltámadása!
  • zoliii
    #26
    még nincs daradevil 2 film és nem is biztos hogy lesz.Állítólag ezt is fel akarják újítani mint a 2003-as hulk-ot.
  • remot
    #25
    Valaki nem tudja megjelent már a daredevil 2 filmbe is? mert nem találok seholsemmit róla
    ÜDV Remot
  • MagyaR
    #24
    Én annál a passios résznél montam, hogy jóvan, amikor átszúrta az elektron (:D) kezét az a kés és simán kihúzta. Ez a jelenet nagyon nem kőllett volna bele
  • Aramir
    #23
    Ja.
  • jointeer
    #22
    az első részre van értve
  • winnie
    #21
    láttad a folytatást?
  • jointeer
    #20
    jahogy werkfilm:|
  • Aramir
    #19
    Öööö, minek nézel te engem? :D
    Az RTL-en volt, akkoriban, amikor a mozikban adták a filmet.
  • jointeer
    #18
    fuj, megvetted a dévédétö?:c
  • Aramir
    #17
    Nekem azt teccett annó, hogy a "hogyan készült"-ben az összes szereplőnek ez volt a kedvenc gyerekkori képregénye, meg gyerekkori álma volt mindnek eljátszani a szerepüket, még talán a legutolsó statisztának is :D
  • jointeer
    #16
    már megláttam nem tudom már nem megnézettnek tekinteni, jaj de ozstoba vagy:o
  • winnie
    #15
    ezt most nem értem. akit érdekelne a folytatás dögöljön meg? nem tetszett, nem nézed meg. olyan egyszerű:)
  • jointeer
    #14
    geciszar volt fölösleges a folytatás:|||w
  • David01
    #13
    Szerintme az első nagyon rövid volt. Lehetett volna hoszzabb.
    Nagyon összecsaptak mindent.
  • Waterhorse
    #12
    Tegnap néztem meg az első részt. Nem értem mi a hiba, vagy mi vele a gond? Talán a föszereplő Ben Afleck lehetett volna más. Ezen kívül kivételesen igényes volt a magyar szinkron, ami a gyerekkoromat idézte, mind hangzásban mind a szinkronszínészek karakterében. A film maga pedig amolyan Batman 1-2 utánérzést keltett bennem. Zeneileg, képileg, nagyon ott volt, meg az is ahogy DareDevil jelmezben ilyen sötét, durva figurának ábrázolták. Talán még egy negatívum a film hossza volt. 1 óra 20 percnél már belépett a vezér irodájába és ez már a végső csata? Egy kicsit hirtelen jött miután lenyomta célpontot máris ott volt, semmi átvezetés vagy nyújtás, mintha elfogyott volna a pénz, vagy az ötletből fogytak ki, és gyorsan be akarták fejezni. Elektra is kicsit mintha keveset szerepelt volna, és elég kiforratlan volt a karaktere. Eleinte attól is ódzkodtam, hogy a Vezért fekete, de már első megjelenésekor rájöttem, hogy ő a tökéletes ember a szerepre. Egyszóval ez nagyon tetszett, (nem sorolnám a Macskanő, vagy Hulk szintű feldolgozások közé, amik tényleg nagyok trék lettek) és ha lesz 2. rész, kiváncsian várom.
  • krapek666
    #11
    szerintem jó film volt
    én végig izgultam olyan izgalmas volt hogy csak na !
    az első perctől az utolsóig csodálatos volt,alig bírtam elhinni hogy ilyen szép filmet ember forgathat !
    meghökkentő volt de egyben megrázó is.
    már alig várom hogy legyen folytatása ennek a filmnek hogy alig várm na ! remélem lessz 3,4,5 -rész is
  • hykao #10
    hehe, Daredevil egybeírva... :))

    amúgy lesz külön Electra film is, Bob Sapp-el... :)
  • Voltan
    #9
    Az IMDB-n egy szó sincs róla...(hála az égnek)
  • fifi
    #8
    Ilyen t@kony első rész után minek másodikba feccelni a pénzt? Közben meg a fél világ éhezik :)
  • MrTressy
    #7
    biztos árvaházban nevelkedett ikertesójaként tér vissza :)
  • grebber
    #6
    Eh nekem tetszett az első remélem ez is jó lesz!
  • Bucser
    #5
    De legalább ha Topicot nyitsz a címét le kéne tudni írni Rendesen... Ugyanis Nem darDevil, hanem Dare Devil...
  • Voltan
    #4
    Már minden sz*rnak csinálnak folytatást??? De rühellem a holywoodi filmipart...
  • Bucser
    #3
    Nemtom ki az az electra de az egy sem volt valami hajdejó:)
  • repro
    #2
    1 is elég volt

    [jól indul a topik :D]
  • frodó néni
    #1
    ez akkora baromság lessz hogy az electra visszatér!