59
Ki szereti ezt az \"idióta\" alakot?
  • smith09 #59
    Jól bírja az öreg.
    Kedvenc részem a piknikes és a mosodás ! :)
  • Desiderata #58


    British comedian Rowan Atkinson, in character as “Mr Bean”, rides on a Mini car along The Mall in central London, September 4, 2015. He was promoting the television and film comedy character Mr Bean. (Photo by Toby Melville/Reuters)



    British comedy icon Mr. Bean heads to Buckingham Palace to celebrate 25 years, the release of Mr. Bean 25th Anniversary DVD Boxset, and new animated episodes on Boomerang at The Mall on September 4, 2015 in London, England. (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images for Universal Pictures Home Entertainment)
  • moviefan
    #57
    Sziasztok!Én is imádom a sorozatot!Mindig nézem.Ujra akartam nézni az egészet és nem találtam,de végül ráakadtam.Esetleg ha valakinek segít innen szedtem le az első évadtól kezdve: http://land.myftp.org
  • argo001
    #56
    Valaki tud adni egy linket, ahol Mr Bean sorozatait tudnám letölteni?
    Előre is kösz.
  • Jrex
    #55
    magyar Bean?(jó de azért az igazi jobb)
  • Dexantreal
    #54
    Van szinkronos is.
  • zsozsizsá
    #53
    Nekem meg van Mr. Bean Holiday szinte dvd-ripes minőségbe de felirat sajnos még csak a mozishoz van:(
    Valaki csinálja hozzá a feliratot? info!
    Thanks.
  • Iceman2007
    #52
    Bean a király!!!!!!
  • Dexantreal
    #51
    Ja, de nekem semmi bajom a végével. Leginkább a második világháborús film forgatás tetszett.
  • DJ Skyline
    #50
    nem olyan rossz film, nekem a vége nem tetszett! az az össznépi jelenet nem kellett volna, valami más jobb lett volna!
  • adamboro
    #49
    A régi kis epizódjait (összes) nem tudja valaki honnan lehet letölteni?
  • Jrex
    #48
    nekem tetszett,csak a vége van rosszul befejezve.
  • bigfoot
    #47
    hát nekem sem jött be annyira,egyszer megnézős film
  • akyyy
    #46
    sg cikk hol van?
  • akyyy
    #45
    nekem nagyon tetszett a film, volt benne sok poén:D bár az eleje elég nehezenindult, de ahhhh:D:DDD a moziban dúrva volt:D
  • Csaba007
    #44
    Hát nekem se jött be annyira volt amikor nevettem de a film nagy része elég unalmas volt nekem!!
    Inkább maradok a rövid részeknél ,azokon mindig tudok nevetni!
  • grebber
    #43
    Régen emlékszem mennyire vártuk a mozis szinkronos release-eket erre most megkaptuk :( Ilyen ember kezébe nem adnék kamerát!
  • Dexantreal
    #42
    Az engem is érdekelne.
  • kamadex
    #41
    A Mr.Bean nyaral-ban nem tudja valaki mi az összes zenének a címe ami benne volt?
  • kuci06
    #40
    én ma néztem meg, de már az alső 15 perc után azt vártam, hogy vége legyen... Szerintemm nagyon gyenge volt :/ Volt néhány poén , amin mosolyogtam, de ebben a filmben ez kevés :(
  • Zillo
    #39
    nem egy nagy durranas
  • hellnight
    #38
    Hát én tegnap néztem meg, de nekem nagyon nem tetszett. Alig tudtam rajta nevetni valamit. Mr. Bean-től én inkább maradok a rövid filmjeinél. Azokon iszonyat sokat tudok nevetni. Itt szinte semmit. Szinte minden poénját láthattuk már a sorozatban.
    De akinek tetszik az nézze örömmel. Nekem 1x elég volt belőle :)
  • Dexantreal
    #37
    Na, ma megnéztem és nagyon naaaagy!!!! Főleg a nácis rész, de mégsorolhatnám, viszont nem lövöm le a poénokat. Nézzétek meg ti is. Anyukámnak annyira nem tetszett, nekem bejött nagyon.
  • akyyy
    #36
    nem jön be:\
  • a.carkey
    #35
    Megnéztem az új filmet és csak csodálkozom a kritikákon.

    Szinkronosan láttam, és a filmben olyan orosz rendezőről van szó, akinek "elveszett" a gyermeke. Az összes kritikában azonban román rendezőről és kisfiúról írnak?! Az összesben.

    Na már most mivel a srác oroszul beszél végig, a kritikusok honnan a tökből vettek románt? Az eredetiben román van? Mert ha ott sincs az, akkor az egész szakma kurvára melléfogott és szart sem ér! Egymástól veszik át a dolgokat, kicsit átírják, vagy mi? Aki látta eredeti nyelven az nem tudja, hogy ott milyen származású rendezőről volt szó?

    Minden esetre a wikipediaban is russian direktorról írnak ...
  • Dexantreal
    #34
    ... annyira nem érdekel :P. Milyen videókat egyébként? Torrenten nézzél szét.
  • Jrex
    #33
    sziasztok.én is szeretem MR.Bean fílmeket(a rajzfílmet is).sok részét láttam,lehet hogy mindet nem tudom. sokan azt mondják hasonlítok rá.(kinézetre)
  • Prince of Máté
    #32
    elmondom ha megmondod hol lehet LETÖLTENi videókat?
  • Dexantreal
    #31
    Jó lesz. Sajna másodikán kell mennem allergia tesztre reggel 8-ra. Majd utána elmegyek moziba és megnézem még délelőtt. Mi volt a másik film, ahol Bean valami tudós izét játszott és hashajtót tett az éjjeli őr kávéjába, meg a Mona Lisa képet poszterrel cserélte ki és hasonlók? Elfelejtettem a címét.
  • pukimaki
    #30
    gh
  • Csaba007
    #29
    Jaja én is megfogom nézni moziban!
    Nagyon király lesz!!
    (Igaz hogy ezlesz az utolsó Mr bean??)
  • Ronny
    #28
    jajj ez nagyon kész:)

    Atkinsonnak ott van a képzeletbeli helye Chaplinék melett.
  • bigfoot
    #27
    hát én is megnézem az tuti:D
    kíváncsi vagyok rá milyen lett
  • Bandee1987
    #26
    Sztem én megyek jövő héten a moziba :)
  • blackgamer
    #25
    én itt a reklámot láttam :)
  • Prince of Máté
    #24
    láttam amoziban a trailert:OO
    nagyonnagy :DD
  • Bandee1987
    #23
    Mr. Bean nyaral mozifilm március 29-én a mozikban! Itt a trailer, sztem rohadt jó :)
  • bigfoot
    #22
    ment a mail
  • Lüxien
    #21
    Szia Bigfoot,
    Nem tudom visszanézel-e ide mostanában, de igen jó lenne. Egyszerűen nem bírom összeszedni a Bean részeket, nem értem neked hogyan sikerült.
    Egy szó, mint száz mi a kedvenc csokid, italod, virágod? :-)
    Nagyon szeretnék a lemezedről egy másolatot, cserealapnak a Csengetett Mylord összes részét tudom felajánlani.
    Vagy bármit...
  • blackgamer
    #20
    ez az a rész :) (at the Cinema) jó hogy neten minden megtalálható