53
  • haxoror
    #53
    faszfej No.2
  • haxoror
    #52
    faszfej
  • kobec
    #51
    A Fallout a legjobb RPG játék az 1-2 már 3-szor végvittem és még hússzor végigvinném ha nem törött volna el a CD-m ,a DOOM 3 is király de N.E.O. -te egy pöcs vagy!
  • bigfoot
    #50
    már várom a 3at
    remélem hamar megjelenik
  • Voltan
    #49
  • KH
    #48
    Van egy kis friss, inkább az összegyűjtés számít, nem az info
    Fallout3 FAQ (No Mutants Allowed) szemezgetés
  • Aquli
    #47
    Fallout 1-2, még mindig a világ legjobb játékai, ez nem vitás...
  • N.E.O.!!!
    #42
    Maga a fallout sorozat egy nagy LOL. Ha meghallom a nevét elfog a röhögés


    És a Doom 3 játékilag verni fogja mint a szart, ez tény. Mellesleg szállj le rólam mert úgy kibaszatlak a moderátorral, hogy...ááá semmi humoros nem jut eszembe, inkább csak teszek egy szmájlit
  • bigfoot
    #39
    én is imádom mind a két részt végig is nyomtam!
    okos gyerek a doom3 fps ez meg rpg ugy hogy nem lehet összehasonlítani!
    kiváncsi vagyok a fallout fejlesztQk közül ki ment a bethesda ba
  • bandia
    #36
    Te tényleg azt hiszed, hogy ilyen lesz a végleges játék grafikája :) Mármint a fallout 3-é?:) Ennyire ne legyél naív:) Ilyen grafikával ma már senki nem dobna játékot piacra, mivel az halálra lenne ítélve, akármilyen jó is maga a game....Ennél a grafikánál még a Falloutoké isd jobb volt....Szerintem 2005 körül jelenik majd meg, arra meg a doom 3 már egy elavult fos lesz :) Nem kéne leszólnod ezt az rpgt...bár nekem beletört a bicskám, de az azért volt, mert kb egy éve kezdtem vele játszani, és szépen el is akadtam benne...:( De ameddíg jutottam, iszonyatosan élveztem az egészet...Cool program, és nagyon jó a hangulata...
  • bandia
    #35
    Fasza :) Bár a falloutokkal nem sokra jutottam :(( De megpróbáltam őket, és nagyon tetszettek...Kíváncsian várom ezt a részt...Remélem hangulatilag lesz olyan mint az egy meg a kettő :) Hajrá..Doom 3:) Milyen vas kell alá:) Attól tartok én majd csak egy fél év múlva fogok vele játszani :) Addígra már elérhető áron lesznek a 64 bites Athlonok :D
  • Wing Rockling
    #31
    Áhhh túlzol... Ajánlott gépkövetelményt elolvashatod az aláírásomban!
  • Bucser
    #30
    Örülök, hogy van fallout 3 és hogy nem egy Newbie banda készíti, hanem a Bethesda.. Hátha seikerül egy olyat csinálniuk mint amit az Ion Storm tett a Thief3-al... Azaz megmenteni...
  • N.E.O.!!!
    #29
    A grafikából(mondjuk nem biztos hogy ilyen lesz) kiindulva ezt fogja majd nyomni a mostani gépén mikor kijön. 200 mhz 32 megaram 16 megás vid.karesz. Ez lesz ennek az ajánlott gépigénye.
  • Sadun Tryst
    #26
    kár, h a kép fake... :(
    de a hír mindenképpen örömteli! :)
  • traXion
    #25
    ezt honnan veszed?
  • BaliBoy
    #24
    Itt egy riport. Az F3 egyik új gárdájából. Hát ahogy tovább olvastam egyre jobban elszomorodtam. Ha tényleg úgy akarják csinálni mint amit ott írnak, akkor már most keresztetvethetünk a Falloutra.
  • Gabest
    #23
    Bethesda-ról nekem csak a terminator rampage jut eszembe. Hogy az mekkora gagyi volt! :D
  • mainruler
    #22
    Na jó, akkor Falloutról ennyit. Még a Black Isle-ön belüli többi részlegnek sem sikerült akár csak megközelítően olyan hangulatos és összetett játékokat csinálnia, mint a Fallout vagy a Torment, akkor viszont hogy sikerülhetne ez egy külsős cégnek?! Ha nem ugyanazok az emberek készítik a folytatást -márpedig nem ők készítik-, akkor a Falloutnak lőttek.
  • Laci73
    #21
    Far Cry helyett Wing Rockling-ot akartam írni :)
  • Laci73
    #20
    Neo, Far Cry:

    Látom unalmasak az FPS fórumok :)
  • Geza ba
    #19
    "Fallout 3 will be developed by Bethesda along with the next chapter of The Elder Scrolls, both under the direction of Todd Howard".

    Szoval csinaljak a az uj TES reszt is.
  • dtk1985
    #18
    JUHEEEEEE!!!
    A kedvenc jatekom. Remelem megtartjak a falloutos szabalyrendszert, orulnek ha folytatnak azt amit a Black Isle-os sracok elkezdtek. Nekem az a fontos, hogy egy karaktert iranyithassak es legyen benne korokre osztott harcrendszer.
  • Wing Rockling
    #17
    Ez a töltőképernyő? Mit gondoljak egy olyan játékról ahol még a töltőképernyőn is ilyen csúnyák a karakterek?
  • Wing Rockling
    #14
    Na az tényleg jobb lenne
  • Laci73
    #13
    Remélem meglesz hozzá a szükséges pénz is, és ugyancsak remélem hogy nem kezdik előről a munkát: egy teljes fejlesztés évekig tart, de még ha megvásárolnak egy motort, akkor is legalább egy éves munka...
  • Emmegki
    #12
    Inkább az Elder Scrolls 4-et készítenék.
  • Randal
    #11
    Na, még egy bejegyzés:
    (Ez a Fallout trilógia magyarítás honlapjáról)

    Tim Cain:
    Fallout kitalálója és legfőbb guruja… Saját bevallása szerint egy teljes Fallout 3 design dokumentáció fekszik az íróasztalfiókjában, azonban az Interplay hosszas alkudozás után nem volt hajlandó eladni neki a saját maga által kitalált világ jogait…

    Na ez utóbbit is be lehetne számítani:)
  • Randal
    #10
    A kép nem Fake, az eddigi fejlesztés töltőképernyője.
  • Randal
    #9
    Nekem is tetszett. Ami képeket eddig a Fallout 3-ból láttam nagyon jók voltak.

    Fallout 3 NMA
  • Csatti
    #8
    Engem az érdekelne, hogy megtartják-e az eredeti szabályrendszert (persze kisebb módosításokkal) vagy teljesen újat készítenek majd helyette.
  • Csatti
    #7
    Szerintem meg nagyon jó volt, de jogod van utálni, bár nem tudom minek szólsz hozzá egy ilyen hírhez akkor. Ha engem valami nem érdekel akkor nem foglalkozom vele és kész.
  • Wing Rockling
    #6
    Én annyit mondok, hogy a Fallout az valami iszonyat sz*r játék volt, és jobban tenné a Bethesda ha 0-ról indulna egy új engine-el.
  • Stranger
    #5
    VVVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Könyörgöm el ne rontsák a konzolokkal mert
  • Manoi
    #4
    szkeptikus
  • Manoi
    #3
    Kicsit skeptikus vagyok, hogy menni fog-e a csapatnak...
    Mindenesetre mindenképpen kipróbálom.

    Csak jönne már :)
  • PTW
    #2
    vicces dolog egy hirbe egy FAKE kepet rakni... na mindegy..
    azert boldogok vagyunk....NAGYON 8)
  • fluga
    #1
    JÍÍÍÍÍHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ