22
Miért nem megy a PIC-os vga kártya után a gép AGP-s vga kártyával?!?
  • shrike7973
    #22
    AGP jobb mint a PCI, de mindezeknél jobb a PCI-express. Sebesség különbség..
  • JaSoN HuNTeR #21
    srácok melyik a jobb az AGP vagy a PCI???Mi a külömbség?
  • Panzeradler #20
    ok, köszi a válaszokat
  • luigi007
    #19
    HD 2600 bol csak az xt-ét mert a tőbbi nem játékra valo.Vagy x1950 gt vagy pro.Ezek egy darabig még jok lesznek.
  • Zsolt1964
    #18
    HD 2600, de szerintem a cerkát is cseréld ki!
  • Panzeradler #17
    Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133)
    ASRock 775i65G (3 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
    1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)
    ATI Radeon 9550 / X1050 Series (256 MB)
    Én konfigom
    Videokártyát szeretnék cserélni és nem tudom milyet érdemes venni.
    Mit ajánlotok?(olyan érdekelne amivel megy a Biosock, meg a Crysis)
  • Zsolt1964
    #16
    Hát még a Core2Duo 2.2-vel , azzal tökéletes
  • IFOR
    #15
    Sziasztok...

    2,4 Celeron, 1950Pro 512 Mb 2 GB RAM----. COD4 fullon rezzenésmentesen,
    Crysis 1280/1024 high, árnyékok medium, szépen megy, hasonlo gépen 8600GTS kártyán már rángat....Nem kell eltemetni a jo öreg AGP-s karikat:-))))Most vettem hozzá egy P4 3 Ghz procit, most még gyorsult:-))))
  • Zsolt1964
    #14
    Jogos, csak kérdés hogy a keret több-e mint 25, meg hátha kap X1950-et jó áron, azért agp-ben nagyon jó vga-nak tartom, főleg hogy az újabb játékokkal is vidáman játszok vele
  • Inquisitor
    #13
    Az X1650GT-vel az az egy baj van, hogy AGP-ben az ára majdnem annyi, mint az X1950GT vagy Pro kártyáé, ami ugye sokkal gyorsabb. De szvsz 30K körül alatt már kap új 1950GT-t, tehát nem éri meg, használtan meg lehet mégolcsóbb is.
    A megadott árban (kis mázlival, mert hiánycikk vagy túlárazzák) 25-27K körül kapni Sapphire HD2600XT-t, azért a 7600GT-nél jobb és megy vele a CoD4 is. ;)
    Mondjuk ha gyenge a proci, ami valószinű a régi lap okán, akkor erősebbet úgy se nagyon érdemes ...
  • Zsolt1964
    #12
    A 7600-nál szerintem jobb az X1650Xt csak nem tudom az árát, de a COD4-nek jobb lenne az X1950 azon szépen fut
  • Zsolt1964
    #11
    ATI-n gondolkodtál?többfélét kapnál
  • Adler
    #10
    7600 gt
  • Direkt0x
    #9
    Hi all.
    Lenne pár kérdésem:
    Szeretném lecserélni a VGA-mat, de nem tom, hogy milyet vegyek.
    KB:20-25 ezretszánnék rá
    Én Nvidiára gondoltam, csak nem tom, hogy milyet, mert AGP-s az alaplapom, és nincs valami nagy választék.
    Valami olyat szeretnék, amivel mennének az új játékok PL: CoD4 ,Pro Street

    Akinek van valami jó ötlete PLS Segítsen.
    Ha lehet Linket.
    előre is THX mindenkinek
  • barret
    #8
    Az én tökéletes gépem sem indul el gef2 gts karival...
  • Borg
    #7
    Hja, ez igaz:)

    De a jelen problémán nem segít, a Display inot PCI/AGP állítgatása. Ha nem ad képet, és se kép se hang, akkor vagy nincs benne rendesen a slotban a kártya (ilyenkor nem sipol, de kép sincs), vagy halott a kártya egyszerűen.
  • ollie
    #6
    de egy bios reset abban az esetben is segít :)
  • Borg
    #5
    Az teljesen mind1, mert ha nincs PCI VGA a gépben, akkor automatikusan AGPs-ről bootol.

    Azt sokkal inkább PCI-on KELL hagyni, mert ha meg netán betojik az AGPs kártya, és MELLÉ teszel egy PCI-st, akkor arról el tudjon indulni a gép.
  • Takezó
    #4
    Biosban, hogy elsődleges vga-csatoló agps legyen
  • Punkerwork
    #3
    állítsd át agp vga-ra
  • SAX
    #2
    Hali! Nem vagyok egy igazán nagy hardver guru, gondoltam hátha tud segíteni valaki nekem itt. Szóval a gondom a következő. Van egy Abit bd7II es lapom, volt benne egy GF4 ti4200 ami kb 1 hónapja megadta magát. Na azóta egy PCI-os vga van a gépemben. Most szereztem egy AGP-s vga kártyát, gf2GTS szóval nem jobb mint a gf4, agp-s slot pedig 4x szóval vinnie kellene. Azonban amikor kicserélem a kártyákat, és bekapcsolom a gépet, az csak áll és semmi nem történik. Nem jelez, hogy rossz lenne a vga, nem jelez semmit egyszerüen csak nem megy. Valaki azt mondta irc-n, hogy valamit a BIOS ban kell állítani, rákérdeztem hogy mit kéne, na azt már ersze nem tudta :)
    Szóval pls, aki nyesi a témát segítsen nekem!
    Thx: SAX
  • Roll
    #1
    Kicsit bővebben!!
    Be se indul?
    Vagy beindul csak valami nem jó?