31
Pro Evolution Soccer 4/WE(
  • Attlen
    #31
    Bocsi_:
  • SnEaK MASTER
    #30
    Nyissak? :)
  • zolee90
    #29
    ami hdtv és házimozi annyit jelent h X ft, hát annyit meg főleg "megér" a dolog :) De mint mondtam én mindkettőn játszom, és amúgy én sokkal jobban szeretek PCn játszani, jobb monitoron, meg aztán PS2-n télleg naon sok online liga van...
  • DoNorBi
    #28
    ez kérdés akart lenni:-)
  • DoNorBi
    #27
    Vki nyít topicot a PES5/WE9-nek
  • SnEaK MASTER
    #26
    Jaja...
  • DoNorBi
    #25
    Ami annyit tud mint a dual shock 10 környékén mozog annyit meg nem ér meg a dolog,monitor azért gázosabb mint egy nagy tv ne adj isten egy hdtv nem is beszélve házimozi rendszerrel élvezetesebb számomra.
  • zolee90
    #24
    gamepaddal nyomom, és ugyanolyannal mint a PS2-es kontroller, szal nincs gond a zidane csellel meg semmivel sem :)
  • DoNorBi
    #23
    Hát nem nagyon,akiket ismerek nincs netjük vagy pcsek sajnos
  • SnEaK MASTER
    #22
    DoNorBi, nem tudsz veletlenul par embert szerezni ebbe a topic-ba, hogy vegre rendesen beinduljon?

    Mert igencsak orulnek, ha lenne egy nepes konzolos Pro Evo topic!
  • DoNorBi
    #21
    1etértek.Elméletileg ps verzióra is léteznek ilyenek memókártyára kell felcsapni még a fifahungary-n mondták nekem
  • SnEaK MASTER
    #20
    Jaja, egy ilyen preciz focijatekot (vagy inkab fociszimulatort?) csak egy Dual Shock szintu joy-jal lehet megfeleloen iranyitani. A Zidane-cselt peldaul hogy vitelezed ki a digitalis billentyuzettel? Na meg a kepernyo nagysaga... A focit TV-ben szoktam nezni, nem pedig PC monitoron...

    De ami azt illeti, a PC verzio elonye a netrol letoltheto temerdek patch (dresszek, csapatok, jatekosok, atigazolasok, stadionok), amiert oszinten szolva irigylem is a peceseket... :)
  • DoNorBi
    #19
    Én szívesen játszanék pc-n csak nemtom megszokni az írányítástDe ha vhogy rálehetne kötni egy ps joyt akkor gondolkodás nélkűl ott nyomnám
  • zolee90
    #18
    jáccál PC-n ott van fasza patch minden eredeti, sőt új igazolások is benne vannak mostmár :) amúgy énis szoktam konzolon is PES-ezni ha nem vok otthon :)
  • DoNorBi
    #17
    egyszer hármat egyszer ketőt,de a bátyám asszem nyomot 5 szezont is egy csapattal:)
  • SnEaK MASTER
    #16
    Hellosztok! Termeszetesen en is 6 csillagon nyomom, de ahogy eszrevettem neha 5 csillagon nehezebb legzurni a gepet mint 6*-on... Amugy Master League-ben ezidaig mennyi szezont nyomtatok le?

    Ja, es remelem hogy az uj Pro Evoban meg tobb licencelt csapat- illetve jatekosnev kap helyet. A friss igazolasoknak is orulnek, de meg mindig konnyebb a csereket beloni, mint atirni a jatekosok neveit (PES4-ben pl. gorog, torok, skot, brazil vagy argentin klubcsapatok)...
  • grizzly21
    #15
    én nem:(
  • DoNorBi
    #14
    Én master league-t nyomtam mindig úgy hogy csináltam saját csapatot de mostmár a PES 5-ig szünetelek.Nemtod hogy,meddig lesznek megcsinálva benne az igazolások?
  • grizzly21
    #13
    Én most angol FA kupát játszom, Arsenallal vagyok, elég szépen vezetem a ligát, utobbi meccs: 3:0 a Chelsea ellen, Henry mesterhármas
    ja és 6 csillag persze
  • DoNorBi
    #12
    Én 6 csillagba tolom,ti mennyibe?
  • grizzly21
    #11
    ha lesz PSPre WE8 akkor én is csatl:), de addig én PC-s WE8as leszek:P
  • DoNorBi
    #10
    Én már csatlakoztam is!
  • SnEaK MASTER
    #9
    Na, latom eleg regen behalt ez a topic... A PES5 megjeleneseig itt kene osszpontosulni a konzolos Pro Evo kemenymagnak.... Hajra!
  • vidike
    #8
    köszike
  • shevy
    #7
    master leaguban kérdezed vagy simán? mert simán meg kell venned a pes shopban a 10000 pontos valamit, és akkor tudsz edit modeban a register playernél a free transferben
  • vidike
    #6
    sziasztok
    a pes 3-ban hogyan lehet játékosokat venni vagy cserélni ?
  • fanatifo
    #5
    Hát ja fia egy nagy kalap fos lett winning simán odaveri majd!Japcsiknál augusztus eleje lesz a megjelenés pár napra rá európában is lesz nagyon várom szétjátaszom vele az agyam!A 7est már nagyon régóta nyomom de nemtudom a fifa.....
  • Dante2
    #4
    A fifákat nagyon elhanyagolják mostanában
  • shevy
    #3
    nemtudja valamelyikőtök hogy honnan lehet szerezni winning 7 int-et? nem tudok, irottan kéne dvd-n
  • esceeper
    #2
    A Fifát mindig is verte magasan.Már vagy 3éve folyamatosan a winningekkel nyomjuk(5-6-7).Nagyon várom!!
  • fanatifo
    #1
    Ki várja ezt a játékot mert én kurvára nagyon nagyon jólesz!!!Aki a focit szereti kötelező a Fifát verni fogja szvsz!!!