970
  • traXion
    #369
    Figyelj... a discosoknak nem fog feltűnni a te hüdekirály rokker pólód.... Szóval itt a hiba. :)
  • Cat #367
    fogalmam sincs most miről beszélsz, nemértem mért áll ellentétben amit irsz az enyémmel
    egy szóval nem mondtam hogy milyen kell, nem említettem sem diszkós sem rokkeres dolgot
    mért nem csinálsz akkor rokkereset? fekete alapon, rajta egy doom vagy más ismert számgépjátékból egy nagy piros démonpofa, csöpög a zöld nyála és az szétmarja az alul lévő sg.hu feliratot vagy ilyesmi
  • Dani20
    #366
    TERvezek
  • Dani20
    #365
    sose te4rveztek elöre, pláne nem polot :DD
  • hen-tes
    #364
    egy-két megfigyelés
    én most rocker vagyok, de ez mind1, az a lényeg, hogy én kimentem kocsmázni egy két rocker pólómban és még a kocsmáros csajszi is megkérdezte az eggyikre hogy honnét szedtem..........
    elmentem egy közeli faluba egy másik rocker pólómban és ott is megjegyezték, hogy kirá, meg kemény meg minden.....
    szal sztem amit Cat betolt hogy az stílusos meg minden... nem tudom, lehet hogy az, de az a stílus amit én hordok, 100* feltünőbb és tetszik az embereknek!!4
    szal nekem jöhettek itt a hűde fasza kemény király diszkós pólókkal ami max stílusos, egy "rocker" stílusu póló azomban sokkal feltümőbb és tetszik az embereknek!!!!!4
    és sztem ez a lényeeg
    ezzel mondjuk csak fikázni akartam Cat nagy pofáját , mivel ő lehet bármi ügyes, egy jó ötlet a földig tiporja :P
  • tmate6
    #363
    Kicsit nagy póló kéne de az ötlet nem rossz:)))
  • Ottto
    #362
    Majd az összes fórumzó megy és aláírja a nyertes pólóját
  • Lteebee
    #361
    A moderátorok kapnak sorszámozott példányt?
  • Dzsini
    #360
    Cat szerintem túl sokat vársz el itt néhányaktól
  • mukika
    #359
    :)
  • Cat #358
    mielőtt kérdezel próbálj meg gondolkozni :) nyilvánvaló, hogy azt szeretnék hogy minél többen hordják a polót, mert azzal a lapot reklámozzák, de ha meglátja vki, akkor ne negatívum jusson eszébe, hanem pl. röhögjön egyet egy vicces ábrán, vagy más dolog miatt legeltesse rajta a szemét, és pluszban a viselőjének is jó érzés legyen hordania buliban vagy az utcán (tehát nem fünyiráskor a telken), mert ezzel kitünhet a társaságból
  • mukika
    #357
    a szpem az sértő az SG számára? :o
  • hen-tes
    #356
    jéé
    van aki még képes visszaolvasni :D htx
  • Alien
    #355
  • Takezó
    #354
    sztem erről is szó van.. fel nem vennéd... szvsz is qrva poén, de felvenni :D
  • CSOCSO
    #353
    szvsz meg mindig a britney a legjobb.. fel nem vennem de nagyon loal egy polo:)
  • Takezó
    #352
    pedig szerintem is kurva jó volt... kár érte :'(
  • QuippeR
    #351
    pedig ez egy kifejezetten jó pólóterv volt. (OFF: egyébként miért nem supergamez már a portál? jogi okok?)
  • CAD
    #350
    Ok, megertettem.
  • St
    #349
    A pozitív hangvétel és a www.sg.hu az egyetlen megkötés, már a kiírás óta. Nem bővítettük a kötelező elemek sorát. Azt, hogy "supergamez" egyszerűen azért nem írhatod rá, mert nem ez a portál neve, így nem vehet részt a szavazáson.
  • CAD
    #348
    Nem negativot szerettem volna irni.
  • CAD
    #347
    Serelmezem kisse azt, hogy a palyazati felhivas egyetlen megkotese a www.sg.hu cim jol olvashato meglete, es a nem pozitiv hangvetel... amennyiben bovititek a kotelezo elemek sorat, akkor azt sztem a kiirasban kellene, nem pedig egy hozzaszolas erejeig.
  • CAD
    #346
    En pedig ismet leirom, hogy ez nem palyamu... de azert koszi a figyelmeztetest, eszben tartom.
  • Dzsini
    #345
    de továbbra se supergamez az oldal neve,
    SG - Informatikai és Tudományos Hírmagazin
  • St
    #344
    Felhívom figyelmedet arra az apró tényre, hogy a portál neve már jó régóta nem supergamez, hanem SG.hu, teljes nevén SG.hu - Informatikai és Tudományos Hírmagazin. Tehát supergamezes pólót ne szerkessz, mert az nem vehet részt a szavazáson.
  • CAD
    #342
    Ez nem palyazati mu ;> A palyazati mu majd nyilvan teljes lesz, tobb szinben stb.
  • Galy
    #341
    És mi van a hátulján?
  • CAD
    #340
    Koszi szepen Crew :)

    Nah, kata keresere atettem noi alapra is az elozot(alapot szinten en krealtam, igy szeretnem, hogy a tobbi palyazo hagyja figyelmen kivul)...


  • Crem
    #339
  • traXion
    #338
    azokat szeressük :D (legalábbis én :P)
  • Tuvok #337
    Az nem baj, a nőiből egy itthonra úgyis olyan kell :)
  • Crem
    #336
    Találtam egy alapot, de ezek a manökenek mind olyanok, mint az agárkutyák...
  • Crem
    #335
  • Crem
    #334



    Tessék egy alap!:)

    De mindjárt keresek, egy domborúbb pólót!:P
  • CAD
    #333
    Nem nincs egyelore "normalis" noi polo alapom, de ez alapjan sztem el le7 kepzelni :)
  • Punkerwork
    #332
    nem azt mondtad azt te is tervezel?
  • Kata
    #331
    női póló nincs?
  • Gladiator
    #330
    nekem tetszik. egyszerű és nagyszerű. én szívesen hordanék ilyet.
  • Punkerwork
    #329
    1-et titokban hord, 1-et meg eléget a köv tüntetésen :)
  • hen-tes
    #328
    miért is ? :D
    mert nem tudja, hogy ez egy póló ? :))