169
Oddworld Abe\'s Exoddus
  • davos80
    #1
    Éb.
  • Looooser
    #2
    Hi az Abe's Exoddusban a baraks-ok végén tartok és beszélnem kéne az egyik főnökkel de ojan szavakat mondanak amiket nem is lehet kimondan lehet hogy lejárt játék de kérnék segítséget kössz
  • davos80
    #3
    Ahoj
  • Hmuda
    #4
    Legalább a topiccímet normálisan leírhattad volna.
  • Bercy #5
    bazz. ezert kepes voltal erelni magad h nyithass egy topikot. az Abe nagyon franko kis jatek, enis vegignyomtam mind2 reszet, de lovesem sincs mar rola(peobajl meg bebuji a fomufti borebe).
  • BBird
    #6
    Én is akarok topicot... boxer néven. És azt kérném benne a többiektől, hogy valaki mossa ki a boxeralsóimat, mert lusta vagyok bekapcsolni a mosógépet!!4444 ;-)))
  • Aquir
    #7
    van sorrend amit követni kell:
    megszólítás, és utána lehet utasítani, de így már magad is rájössz..
    (beszélni a számokkal kell)
    #4 Egyébként mi rossz a címben?
  • lahos
    #8
    Szerintem bele kell bújni egy slig vagy glukkon bőrébe, és úgy megpróbálni a beszélgetést.
  • d13
    #9
    hI, MINDENKINEK, NEM tudnátok egy címet adni??! mert én is szívesen játszanék ezel a game-el.........
  • Aquir
    #10
    Tudja valaki, hogy hol van a maradék mudokon? Mert jó ez játék, most hosszú idő után kedvem támadt megint negyedszer is végigvinni. Már a másodiktól minden rejtett zugot megtaláltam, és már kezd erős lenni az a gyanúm, hogy direkt nem lehet megtalálni a maradék három vagy mennyi mudokont, amit nem találok. :)

    Pedig a boiler után az Egész játék utolsó előtti képernyőjén (mikor zuhanok ugye) tisztán látszik a három akna meg a madárportál, de én már mindent megnéztem, foggalmam sincs hogy hogy lehet odajutni, vagy a készítők direkt úgy csinálták, meg, hogy legyen hiányod, és újra végigvidd a játékot? :P :)
  • badsco
    #11
    Hi. Nagyon rég nyomtam már, de most lehet h újra fel rakom. A kérdésem az lenne, h amikor megszállsz egy sliget, akkor dumálnod kell, h kinyiss ajtókat azt hogy kell. Úgyértem mikor kell beszélni a géppel eggyütt, vagy utána, vagy hogy? Csak egyszer vittem végig akkor is mázlimvolt ezekkel a kurva ajtókkal, de mindig fel**szták az agyam.
  • Aquir
    #12
    odamész Sliggel a hangazonosítóhoz, mikor jelez, azt mondod hogy "hi"

    Utána elmond egy hangsort. Azt add vissza neki. :)
  • badsco
    #13
    Ok köszi megpróbálom, ha oda érek különben tegnep felraktam, de még nem volt időm tolni. Látom te is nézed a régi topicokat is ez jó hozzáállás.
  • Aquir
    #14
    hát igen, nekem ez az egyik kedvenc topik a játék fórumban :)
  • sasarat
    #15
    megcsináltam a slig baracks-ot és nem tudok átmenni a bonewertz-be vagy mibe nem megy át a másik képernyőre ha át akarok sétálni!miért????????please addjatk egy magyar lapot a gamehez
  • Aquir
    #16
    hogy nem megy át? nyitott ajtón nem megy át vagy hogyan? elvégeztél mindent? :)
  • Balumann
    #17
    Nekem is megvolt és megvan valahol a game, de most valahogy nincs idegzetem felrakni és megpróbálni végigvinni. Emlékszem mennyit idegeskedtem, de végigvinni nem sikerült, kb. a felénél elakadtam
    Kegyetlen jó játék, csak ne lenne ilyen nehéz
  • Aquir
    #18
    á, nem nehéz, csak gondolkodni kell ò_ñ
  • Looooser
    #19
    kössz gondolkodni 2 óra játék után töröltem a gépről úgy felb*s*ta az agyam...és még egyszer sem tudtam végig vinni a 2odik részt csak az elsőt az viszonylag könnyű... de a 3-ról nemm took semmit az milyen?
  • Aquir
    #20
    az odessy talán nehezebb, bár nekem eggyikkel sem volt ilyen gondom hogy felidesegítsen vagy ilyesmi =)

    a 3-at én sem ismerem :)
  • joodoo
    #21
    Mi a 3-adik rész címe??
  • Balumann
    #22
    Munch Oddysee, screenshots
    sajna csak xbox-ra van :(
  • Code92
    #23
    hehe régen apu havrja áthozta ezt a gammácskát (a második részt)és 2 hét elégvolt a kijátszásához de sokat káromkodtunk haverommal rajta.Kár h. nem tom hovatűnt a cd nem tudnátok megmondani h. honnan lehet letölteni az 1-et és a 2-t????
  • joodoo
    #24
    na az jól jöne nekem is. de csak ez a két játék van pc-re vagy ps-re?
  • Balumann
    #25
    Abe's Oddysee és Abe's Exoddus van pc-re, és én láttam psx-en is. Munch Oddysee csak xbox-ra.
  • Aquir
    #26
    ja :)
  • Code92
    #27
    de honnan lehet megszerezniezeket?????
    melléklesen gyenge idegzetűeknek és türelmetleneknekl nem nagyon ajánlott főleg a végén mikor a zöld gáz jött felfele.
  • Balumann
    #28
    netről
  • joodoo
    #29
    És tudnál adni egy webcímet?
  • Balumann
    #30
    nincs warez, de ingyenes nincs egyébként (max torrent vagy megoszto ingyenes, de azt meg egyedül is tudsz)
  • Aquir
    #31
    á.. csak végig kell játszogatni :)
  • joodoo
    #32
    Ha végigvisze úgy, hogy megmentek annyi mudokont amennyit ír, akkor ad újabb pályát?
  • Looooser
    #33
    valamelyik nap elkéne kezdeni előlrőr ujra de az első résztől
  • Aquir
    #34
    hajrá =)
  • joodoo
    #35
    Én elkezdtem. 2 napig tartott úgy, hogy megpróbáltam minden mudokont megmenteni. nem sikerült, de még mindig nem tudom, hogy ad-e új pályát ha megmentek mindenkit.
  • Aquir
    #36
    #10 " ...Mert jó ez játék, most hosszú idő után kedvem támadt megint negyedszer is végigvinni. Már a másodiktól minden rejtett zugot megtaláltam, és már kezd erős lenni az a gyanúm, hogy direkt nem lehet megtalálni a maradék három vagy mennyi mudokont, amit nem találok. :)) ..."

    szóval lehet hogy kitoltak velünk a készítők :P :)
  • fonix1973
    #37
    Oddworld Abe's Oddysee-hez és az Exoddus-hoz is kellene nekem végigjátszási leirás meg ha van sérthetelenség mert az Oddworld Abe's Oddysee-ben már az első pályán se tudok tűljutni a végén állandóan lelőnek benne :(
  • Aquir
    #38
    Az elővigyázatosság a lényeg. Lopakodj hogy ne vegyenek észre, jó ütemben mozogj/fuss/mássz, mert sok helyen végülis ezt kell csinálni. Meg gondolkodni. Azt a helyet kell megtalálni, ami védett, és kántálni is tudsz úgy hogy látod az ellenséget, de van ahol nem (csak) ez megoldás. Ki lehet használni az árnyékokat, eszközöket, társakat. Mindenhol tovább lehet jutni, ha jó ütemben, jó helyen jó dolgot csinálsz =) Egyébként hol akadtál el az első pályán? :)
  • fonix1973
    #39
    üdv skacok én ott járok ahol felzabálnak kukacok és semmit nem tudok a kukacokkal csinálni még ha lopakodok is akkor is felkelnek és megesznek azokat hogy kell kinyirni ?
  • Code92
    #40
    figy ez nem fps ez nem tps ez nem stratégia itt nem megölni kell őket itt nem tudsz ölni itt menned kell itt menekülnöd kell itt prédát jáccol nem vadászt fuss ugorj mássz csak így éled túl a hajszát és a végén marha nehéz gőzös ugrás futás lesz szal azt meg végképp nem nyíarods ki úggyhogy jobb ha hozzászoksz.....