17
RPGk like Pokémon (GBA-s), Final Fantasy
  • sephir100
    #17
    Eddig csak rpg makeres játéknál láttam ilyen próbálkozásokat, de remélem egyszer valakinek lesz kedve ilyen játékokat csinálni :)
  • Calver
    #16
    komoly tévedés, nézz rá Anachronox c. gémre... aranyos, mókás, és itt-ott a könnyei folynak az embernek a röhögéstől.
  • Trishtan
    #15
    Ajánlanűm figyelmetekbe a Grandia 2-t (ez van pc-re, de macerás elindítani xp-n), és a Skies of Arcadia-t. Mindkettő Dreamcastos FF stíluső rpg, és tökéletesen futnak a NullDC emulátorral!
  • Seth
    #14
    Seifer rulez :D
  • mudkip
    #13



    ezt lessétek
  • Lacc
    #12
    Ehhez a Novel to Fantasyhoz már volt szerencsém korábban. Szvsz ritka nagy igénytelenség.
  • ZsZso
    #11
    Hát ez megvolt ... paraszt szövegét amikor megláttam feladtam. Grafikától nem vártam sokat, mert magyar, de most nincs túl sok kedvem egy húúú-de-vicces-játékot-írtam gaméhez. Azért köszi az 5letet.
  • ZsZso
    #10
    Thx, meglesem ...
  • akyyy
    #9
    dehogynem: www.akyyy.uw.hu
    Ott van Novel to Fantasy.
    meg készül a séndor
  • ZsZso
    #8
    Kár, hogy PCre nem írnak ilyen gamékat. Pedig szerintem nem leene oly pici a bevétel belőle. Hmmm ... azért köszi a játékcímeket. Utánuk nézegetek :)
  • Devla
    #7
    Marpedig ePSXe szerintem a legjobb emu. A legujabb valtozatot hasznalod, vagy valami egy-ket evest? Sok hibat javitanak minden kiadasnal, erdemes kiprobalni a legujabbat ha meg nem tetted meg. Szedd le hozza Pete d3d es opengl pluginjait is, jobbak mint a beepitett.

    Ha vegkepp nem mukodik, akkor nagyon jo emuk meg az Adripsx es a PSXeven is, mindketto letoltheto pluginokkal egyutt ngemurol.
  • Banyapapa
    #6
    Irnál egy jol müködö PSX emut PC-re? Ami XP-n megy (EpsxE,Bleem nem ment nálam:/)
  • Devla
    #5
    Gondolom nem okoz gondot PCn PSX emulatort futtatni. Tovabba szerintem a Xenosaga miatt mar onmagaban megeri PS2t venni.
  • Devla
    #4
    Chrono Cross(PSX, fantasy) - ez a jatek szerintem feler barmelyik Final Fantasyvel.

    Chrono Trigger(SNES,PSX, fantasy/scifi) - nagyon jo, talan meg jobb mint a CC. A PSX valtozat az SNES felujitasa.

    Xenosaga(PS2, scifi) - Ez alaz mindent. Jelenleg a kedvencem ebben a stilusban. A tortenet hihetetlen jo, izgalmas es fordulatos.

    Xenogears(PSX) nem jatszottam vele, elvileg hasonlo mint Xenosaga de mindenki isteniti.

    Meg nagyon jok a Lunar es Lunar 2 jatekok, mindketto PSX.

    Nem irok roluk elemzest, boven eleg infot talalsz a game rankings,gamespot es gamefaqs siteokon roluk.
  • Rincewind
    #3
    Nézd meg a GBA-s Golden Sun sorozatot. Nekem egyből a FF ugrott be róla, és szerintem nagyon igényes is a játék emellett. Emulátorral pedig simán játszhatod PC-n is. Én azt ajánlom.
  • ZsZso
    #2
    Üdv mindenkinek !

    Leírnátok, esetleg tennétek pár szkrínshotot a kedvenc Final Fantasy-szerű RPGtekről ?
    Nekem nagyon bejött a GameBoyra, és GBA -ra a Pokémon (Silver, Gold, Ruby, ... ), csak az a baj, hogy nincs Pc-re hasonló. Final Fantasy valami régi verziójával jáccottam, ami szintúgy bejött még anno. Milyen hasonló progikról tudtok, kedvencetek ? Legjobban a Pokémon jött be nékem, és szóljatok ha tudtok valami hasonlót PC-re :). Köszi.
  • DarkHorSe
    #1