25
Segítség ujraindítós vírusom van
  • Tiby
    #25
    Már én is kaptam olyan cuccosokat hogy amikor már rajta volt a vírus vagy valami akkor már hiába raktam fel a tűzfalat már az se segített rajta.
  • comet
    #24
    Milyen sokat röhögtem tavaly augusztusban :DDDDD
    A sok windowsos useren...:D

    linux rulz...
  • Dzsini
    #23
    ááá, az túl egyszerű lenne :D
  • Garfield
    #22
    ... vagy esetleg bekapcsolni azt a rohadt beépített tűzfalat addig, amíg letöltöd a Windows Update-ről a frissítéseket ...
  • Dzsini
    #21
    ...vagy vissza kell állítani az órát, vagy a services.msc-ben át kell állítani az indukáló service-t hogy ne a gépet indítsa újra
  • Devla
    #20
    Ha elojon a 60 masodperces ablak akkor le lehet allitani a "shutdown -a" paraccsal. Valamelyik command line-ba kell beirni pld windows commander vagy start menu/futtatas. Igy lesz egy lelegzetvetelnyi idod, hogy letoltsd a javitast vagy tuzfalat telepits.
  • hen-tes
    #19
    pfff
    én sem hallottam róla még
  • PResident Evil
    #18
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Dzsini
    #17
    ha van aki elkepja, akkor van aki terjeszti is.. most 1 óra, mire belecsíp egy IP-be valamelyik, a fénykorban nem kellett 5 perc hozzá, és jött a shutdown
  • Garfield
    #16
    Pffff, azért ez már szánalmas, hogy még most is jönnek emberek ezzel a kérdéssel. Mintha nem ez folyt volna a csapból hónapokon át...
  • dieselG
    #15
    Jahh.. Sasser.. hogy ez is kiment a fejemből
  • Bucser
    #14
    Vagy Router:)
  • Bucser
    #13
    Nem csak a blaster csinálja ezt hanem a sasser is....
  • dieselG
    #12
    Lanna = lassan..
  • dieselG
    #11
    Nah meg ahogy Traxion mondja, atombiztos tűzfal kell a további szopókák elkerülésére.. ;)
  • Bucser
    #10
    Egyrészt ez egy féreg... másrészt pedig windows update-t nem ártana sűrűbben látogatni... Megoldás a hibát okozó processt kkapcsolod (a kis egyperces ablakba kiírja, hogy mi okozta) Szerintem Vagy LSASS okozza vagy RPC protokoll... mindkettőt tiltsd le és indítsd újra a géped... Egyébként nem ártana a gépdet és oprendszeredet is beírni, de fix 1000-em van rá, hogy XP-d van...
  • traXion
    #9
    jah... :D
  • dieselG
    #8
    Ehhh.. milyen sokat szenvedtünk vele tavaly augusztusban.. Lanna 1éve ennek..
  • traXion
    #7
    hát a formázás nem segít, mert ahogy feljössz a netre mekkapod, sazl :D (ha nincs atompiztos tűzfalad)
  • bodesz
    #6
    THX
  • bodesz
    #5
    akkor féreg de hogy lehet kiírtani mert le formatáltam egyész C ét és rajtavan még mindig
  • dieselG
    #4
    MsBlaster vírust kaptál, a frissítés a Microsoft weboldalán szedhető le, valamint szdd le pl. a FixBlast nevű vírusirtó progit, mely kifejezetten az MsBlaster eltávolítására szolgál!
  • traXion
    #3
    microsfos honlapján van hot-patch hozzá....
  • bodesz
    #2
    pls help van egy olyan vírusom hogy netezek kb 1 órát és megnyílik egy kis ablak amibe azt írja hogy 60 mp-ed van amíg a gép ujraindítja a gépet
    ki lehet írtani vhogy?
    eggyáltalán vírus?
    pls segítség
  • traXion
    #1
    ez féreg, nem vírus.