33
Azaz ki mit olvas el, hogy áll hozzá...
  • husi018
    #33
    Kedves Fórumozók!

    Hatalmas segítséget szeretnék kérni. Végzős vagyok a főiskolán, és így engem is elért egy pár hónapja a szakdolgozat készítés hulláma. Munkám nagy része már a végén jár, melynek utolsó állomása a kérdőívem.

    Témám: ''Jókai Mór: ''A kőszívű ember fiai'' című regénye és megfilmesítése hogyan hat a 13 és 17 éves korosztályra
    Amint a címből is látszik, mindenképpen olyan embereket keresek, akik olvasták a könyvet, vagy látták a filmet, vagy mindkettő.
    A korosztályoknál is CSAK EZT A KÉT CSOPORTOT TUDOM ELFOGADNI, akik a témacímben is szerepelnek (természetesen +- egy év mindkét korban megengedett)

    Megkérem tehát, hogy akinek ebben a korcsoportban van ismerőse (vagy ő maga kitölti, a korosztálynál kérem megjelölni a fent leírtakat), barátja, gyermeke, unokája, gyermeke barátai stb... az küldje el neki a linket!
    A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe, de nekem nagyon nagy segítség lenne!
    Tehát aki nem tudja kitölteni, vagy kitöltés után terjessze!

    A kérdőív az alábbi linken elérhető:

    http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/317533597/

    Nagyon szépen köszönöm előre is!

    Alexandra
  • ronald3
    #32
    már mint pl az egri csillagokat filmen
  • ronald3
    #31
    hol lehet letölteni kötelező olvasmányokat
  • freeman07
    #30
    Kötelező olvasmányok rövidítve, olvasónaplók, elemzések.
  • freeman07
    #29
    Kicsit mintha kihalt volna a topic....
  • freeman07
    #28
    Sziasztok. Találtam egy oldalt, hátha érdekelne titeket. Nem azért hogy reklámozzam, csak mondom megosztom veletek ezt a hasznos oldalt. Egész korrekt a csávó, múltkor is elküldte amit kértem.
    LINK
  • Ricco87
    #27
    hy!Nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem küldeni/linkelni oldalt ahol fen vann Mann - Mário és a varázsló olvasónaplója:P
  • tigeroo
    #26
    guliver + robinson cruz olvasónapló van vökinek?:S
  • nyami
    #25
    Idén a 3. kötelezőt olvasom el
  • katze
    #24
    Hátö... volt amelyik kimaradt. A legjobb mindenesetre a Beszterce ostroma volt :)
  • csabawarchief
    #23
    feltámadhatna a topic
  • csabawarchief
    #22
    és újra itt -> tartom magam a #1-hez ;]
  • tigeroo
    #21
    ÁÁÁ Ábel a rengetegbenö...188 oldalból má megvan 40
  • nemcsakfeel
    #20
    lol.
    nekem egyedül kb. a godot ra várva jött be.
  • [HUN]PAStheLoD
    #19
    lehet hogy velünk van a baj ...de statisztikailag menny el orvoshoz ;>>>>
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    mer nem olvastál ..
  • Lacc
    #17
  • Skiper
    #16
  • CLINT EASTWOOD9
    #15
    jól indult de szarul végződött
  • PResident Evil
    #14
    mit kell kiolvasnod ?:)
  • csabawarchief
    #13
    behalt a topic
  • Roll
    #12
    Mi azt csináltuk, hogy egy osztálytársunk 'jó fiú' elolvasta a nyáron és év elején szétosztotta floppyn a lényeget.
  • Dzsini
    #11
    hmm, én általában pár évvel a "kötelező"sége előtt elolvastam a legnagyobb részüket, és 1-2 személyes nemtetszési kivételtől eltekintve nem bántam meg.
  • traXion
    #10
    nem erről szól a topic
  • Garfield
    #9
    Nagyon geci vagyok, ha összefüggést látok az ilyen és a "két-napom-van-hogy-leadjam-a-szakdolgozatomat-küldjetek-linket-honnan-tudom-letölteni" típusú topikok közt?
  • Takezó
    #8
    hát ahogy gondolod, de szvsz az olvasás kevésbé tartozika z iskolához... jó, Keményt nem kell olvasni, de pl egy Dosztojevszkijt kihagyni bűn ;)
  • csabawarchief
    #7
    hát az azért más
  • blackgamer
    #6
    már van ilyen topic: Kötelezők röviden!
  • traXion
    #5
    Ezt te tudod, én egyszer se olvasom el. :D
    Csak néha, ha nincs semmi rövidített, és nem túl hosszú. :D
  • Torry
    #4
    Én tavaly csináltam azt, hogy elolvastam a kötelezőt.

    SOHA TÖBBET NEM CSINÁLOM!
    Év közben semmire nem emlékeztem belőle... újra kellett olvasnom...akkor meg minek kétszer?
  • traXion
    #3
    A gyors és pontos munka a jövő kulcsa. :D
  • traXion
    #2
    Helyes! Én leírtam, de nem olvastam el egyet se. :D
    Vannak osztálytársaim (egy piztos), akik elkezdték olvasni. Hát LOL! Nincs jobb dolga? EzeXerint nincs. Elék szomorú.
    Különben is, arra van a rövidített, hogy azt olvasgasd. :D
  • csabawarchief
    #1
    Sziasztok! Szóval ide lehetne írni ezzel a témával kapcsolatban. Aktuális. Én személy szerint nem is irtam le a kötelezőket. Annak a híve vagyok hogy nyáron iskoláról semmilyen formátumba hallani sem szabad.