52
Egy PS2 jatek, ami vegre betolti a lyukat a Strategiai RPG stilusban.
  • aabyssx
    #12
    láttam = látta
  • aabyssx
    #11
    / sóhajt

    Nem láttam valaki ezt valahol eredetiben?
    Jött egyáltalán ilyen Magyarországra?
  • Sir Quno Jedi
    #10
    AMúgy tényleg jó gamma, abba sem lehet hagyni, igazi masterpiece !
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Már a Phantom Brave is kijött.
  • rolika
    #8
    kijött már eu-ban?
  • Neme.
    #7
    Jóhogy, párszor végignyomtam. :) Fenomenális, ahogy előadják a sztorit. El akartam jutni 9999. szintre, de ahhoz igen sokat kellett volna nyüstölni, és abbahagytam...
    Egyetlen problémám a játékkal az volt, hogy az item world-ök kissé sivárak voltak, és mindig ugyanaz a zene szólt, ráadásul nem is a legjobb zene, pedig vannak benne igen-igen jó kis zenék.
  • Sephi
    #6
    Nem irom en le. Bisztos jo de en speciel nem szantam meg ra sok idot! Lehet teccene! :)
  • torrente
    #5
    La Pucelle = Disgaea Zero
    Disgaea Hour of Darkness úgy tudom kb 8 hónapja már megjelent. Én nem csípem ezt a astílust, de mindenhol nagyon jó osztályzatokat adtak rá.
  • Devla
    #4
    Ugy tudom ugyanaz a ceg csinalta La Prucellet es a Disgaeat is. Persze ettol meg ne ird le egybol a jatekot.
  • Sephi
    #3
    Nekem a LaPrucelle (vagy mi) Tactics van meg de nem vagyok tulsagosan oda erte... tutojara nekem a Crimson Hearts volt a kedvencem ebben a kategoriaban.
  • Devla
    #2
    Eh, copy teljesen elrontotta a sortorest. Szoval, ismeritek a jatekot? Szerintem kotelezo darab mindenkinek. :)
  • Devla
    #1
    Ez az uj kedvencem. Hasonlit Final Fantasy Tacticshez, de szerintem magasrol

    alazza. Fohosunk Laharl, a demonok hercege, aki egy rovidebb ket eves szunyokalas

    utan arra ebred, hogy meghalt a Demonkiraly, a pokol a feje tetejen all, mindenki

    meg akarja ragadni a hatalmat.

    Zsenialis otletek vannak benne, peldaul erosebb felszerelesekhez engedely kell, amit a sotet szenatusban kell megszavaztatni. Termeszetesen mindenkit meg lehet kenni megfelelo ajandekokkal, es ha meg igy se megy at a "javaslat", akkor le lehet gyilkolni az ellenunk szavazokat.
    Minden felszerelesi targynak van egy Item Worldje, ami amolyan tobbszintes veletlenszeruen generalt csatater, amin vegighaladva erosodik a cucc, szintet lep ugyanugy mint a karakterek.

    Hihetetlenul humoros a tortenet, szinte minden poen ul benne, nem eroltetett hanem tenyleg vicces. Meg soha egyetlen jatekon se nevettem ennyit, beleertve meg a Monkey Island sorozatot is.