3221
  • BaliBoy
    #3221
    O1G háború Debrecenben :))
  • slycoop
    #3220
    Üdv.
    Dragon ball os kártyákat, figurákat, és ezek dobozait keresek. Akinek maradtam meg régről és jó pénzért megvállna tőlük az írjon privit.
  • tigeroo
    #3219
    hol lehet úszni járni a sportuszodán kívül? vénkert közelében van valamilyen suli ahova lehet menni?
  • luckyboi
    #3218
    Na melyik volt meg?
  • kabel15
    #3217
    Köszönöm :)
  • luckyboi
    #3216
    No1 Bistro , Ikon, Leroy, esetleg Belga, bár az nem az igazi már. Pizzára tésztára : Bonita bisztro. Gyorskaja: döneres a Simonffy sarkán, Subway.
  • kabel15
    #3215
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem ajánlani Debrecen központjában a templom környékén vagy annak utcája környékén jó éttermeket?
    Többször voltam már Debrecenben de valahogy nem emlékszem éttermekre.
    Jövőhéten utazunk párommal, de sajnos csak rövid időre, ezért jó lenne ha tudnátok mondani hangulatos éttermeket ahova érdemes ellátogatni. Bújom a Google-t is de jó lenne ha valaki aki helyi meg tudna erősíteni :)

    Köszönöm!
  • DaniloCorleone
    #3214
    Sziasztok! Valaki tudna abban segíteni hogy honnan tudnék venni olcsón csirkemellfilét? (testépítéshez kellene, piacon elég drága már 1450 ft/kg. áron már sok...) hallottam hogy van valami baromfi-feldolgozó üzem és ott tán lehet venni olcsón? Előre is köszi a válaszotokat.
  • tigeroo
    #3213
    ha van olyan debreceni programozó ismerősötök aki munkát keres, egy ismerősöm kért meg:

  • whiskeyman
    #3212
    Még nem. Merre van?
  • bld
    #3211
    És a Jack Pubba voltál már? :)
    Most van egy speckó Jack-ük, a régi lepárlómesterek emlékére
  • whiskeyman
    #3210
    Fav a topik
    Én is tanyázok már egy ideje
  • kovad007
    #3209
    Debrecen a legkirályabb város Magyarországon!
  • bld
    #3208
    Talán a tesco-s virágüzlet, passz..
  • tigeroo
    #3207
    Tudtok olyan helyet ahol lehet kapni sotetkek/fekete orchideat? Meg a neten sem nagyon talalok ilyen aruhazat-shopot sem.
  • Magnumrolcsi
    #3206
    Idén itthon voltam, rászántam magam, hogy felmegyek, erre elmaradt a tűzijáték! :/
  • szelepsapkak
    #3205
    Az első és egyetlen debreceni magántanár-adatbázis!

    Tanítványt vagy tanárt keresel? Találj nálunk!

    www.debrecen.tanarbazis.hu .
  • bld
    #3204
    ÉS Leffét csapolnak, ami nem hátrány:)
  • Magnumrolcsi
    #3203
    Ott van billiárd?
    Menjetek a Club Imperialba, picit drága viszont jó hely.
    Egyetem sugárút 13
    Nyitva tartás:
    H-Cs, V: 10:00-2:00
    P-Szo: 10:00-4:00
  • tigeroo
    #3202
    nemtudjátok a plázában a billiárdos játékterem vasárnap meddig van nyitva?

    valamint: énektanárt keresek, tudtok ajánlani vagy kontaktot adni?
  • bld
    #3201
    LEgjobb, és azígért utak is elkészültek időre pl széchenyi utca:)
  • Magnumrolcsi
    #3200
    Ma ismét duplájára nő a város létszáma. :D
  • bld
    #3199
    Nekm még megvannak valahol, de csak egybe adnám el az összeset:)
    dobj privit, ha érdekel
  • vigyori14
    #3198
    Üdv.
    Régről megmaradt dragon ball os kártyákat és figurákat keresek. Akinek lenne ilyen és eladná az írjon privit. Sima kártyák darabjáért akár 500ft ot is fizetnék, de a csillogósokért már 2-3-4 ezeret is.
  • bld
    #3197
    Hát ilyen sima gravírozók vannak, üvegest nem tudok sajnos

  • Stelk0
    #3196
    tudjátok szokott lenni ilyen üvegbe gravírozás a karácsonyi vásárban, meg mikor kipakolnak az árusok, olyat hol lehet debrecenben máshol ha épp nincs ünnep?
  • bld
    #3195
    Menj be vmelyik hivatalba, de az épületben is meg kell lennie a rajzoknak.
    Pl.: a tanítóképzőnek tuti h megvan mert ott kellett csinálnom térképet az új hallgatónak valaha. A karbantartóknak kell, hogyha fúrnak, ilyesmi, akkor tudják, hogy mi a helyzet.
  • tigeroo
    #3194
    debreceni műemlékről (v. régi épületről) tud valaki építészeti leírást adni?? akinek van ilyen könyve kérem fényképezze le vagy valami! megköszönném :)

    (pl. valamelyik templomról, nagytemplom nem jó mert már választotta más beadandónak)
  • hugopareiros
    #3193
    dél körül jó volt a hó szállingózás
  • Magnumrolcsi
    #3192
    van ám hó rendesen?!
  • Magnumrolcsi
    #3191
    íj : D
  • bld
    #3190
    Hát szerintem célszerű vhogy otthon mégis megoldani (vannak már ilyen fali, meg plafonos tartók) mert bárhonnan ellophatják, bár az a tapasztalatom, hogyah nem néz ki drágának vagy könnyen eladhatónak egy bicaj (csillogó tárcsafék, teleszkóp mind kedvencei a tolvajoknak) akkor nem foglalkoznak vele. Ha viszont szép vasad van akkor az árának a 10-20%-t célszerű egy fasza abus lakatra eltapsolni, amit nem lehet lesavazni/fagyasztani.
  • tigeroo
    #3189
    az a helyzet hogy ismerősömmel akarnánk biciklizni!


    van saját vas, de nincs hely tárolni:S valahol lehet biciklitárolót bérelni vagy valami? infót tudtok erről?


    dobozi ltp + petőfi tér környékén...
  • BaliBoy
    #3188
    Én a Nyíregyháziakat. :D
  • Ackro
    #3187
    majd csak lesz valami jó program! galambos lajos bestof kazetta válogatása a vásárban, vagy a kósa nostra téren, séta a tócó partján, vagy visító kisgyermekes családok kerülgetése a nagyerdőn, nagytemplom körbejárása és a parkban lakó hajlékonyok megszámlálása, déri téri séta az előző esti perényi buli áldozatainak felkutatása a bokrok mélyén, kossuth egyetem parkjában ugrálás az őrült biciklisek elől stb. van itt látni való!
  • tigeroo
    #3186
    amit ti ajánlanátok, és megosztanátok velem

    ez egy fórum ember, eszmecsere folyik...

  • Pluskast
    #3185
    Helyes, jó hogy ha az ember következetes
  • Ackro
    #3184
    értelek!
    hát nekem is óvodás koromban meghúzta a hajam az egyik nagycsoportos akit úgy hívtak, hogy zsoltika, azóta rühellem az összes zsoltot!
  • Ackro
    #3183
    google, debrecen.hu, valamelyik helyi rádióadó stb. ahelyett, hogy azt is megkérdezed itt, hogy hol a retyó a lakásodban.
  • Pluskast
    #3182
    Csak egy, de az is épp elég volt