3221
  • SLICK
    #201
    én minden hétvégén faterommal szoktam menni Nyíregyre a piacra mert neki mindig kell autó alkatrész (ne félj nem személyautó)
    a szülinapot meg szívesen máskor is
  • SLICK
    #202
    Amúgy mi a helyzet parizer ügyén kívül?
  • bld
    #203
    megvagyunk megvagyunk én spec tanulok mellette meg a barátnőmmel boldogítjuk egymást
  • SLICK
    #204
    LOL én meg nő nélkül itthon dekkolok amellett suliba járok és kész
  • SLICK
    #205
    nekem sose sikerül a csajozás nem is volt sztem nem is lesz nem tom mit nem szeretnek bennem
  • Bhalage
    #206
    rossz hozzaallas
  • FtranX
    #207
    a dologhoz úgy kell hozzáállni, hogy "Nem értem, miért szalasztják el mindig az óriási lehetőséget?!"

    Már nekem sincs régóta csajom, de még nem kaparom a falat. :))
  • bld
    #208
    énis megvoltam magamnak csak aztán adódott egy kihagyhatatlan lehetőség és mostmár úgy érzem több értelme van az életemnek
  • bld
    #209
    van ez a szöveg h mindíg magadat add, nagyon régi tudom de eddig az élet ezt igazolja
  • SLICK
    #210
    NEm nem a hozzá állással van baj mert eljárok bulizni de nem jön össze pedig minden jó tippet kihasználok
  • SLICK
    #211
    amit mondanak
  • SLICK
    #212
    MIndegy 16 vok ráérek az ilyenekkel
  • bld
    #213
    én pár évvel idősebb vok nálad de nekem is a mostani az első olyan maira azt mondom h komoly és kifejezetten hosszútávra gondolkodom vele
  • parizer
    #214
    hm... na mindegy, nem szól közbe, csak hallgat és figyel!
  • bld
    #215
    [azt gondolja h lehetne kicsit aktívabb is]
  • SLICK
    #216
    LOL :)
  • SLICK
    #217
    MI ujság az autóval? Szombaton voltam apámmal Nyíregyházán a piacon de én se jutottam többre... hm :(((
  • parizer
    #218
    nem sok. vettünk új verdát hehe... na de... mindegy!
  • bld
    #219
    hát akiknek ilyen könnyen megy......
    régen láttalak anita mi van veled mostanság?
  • parizer
    #220
    ilyen könnyen? nem írom le a sztorit, de 40000 ezerből megúsztuk az új kocsi dolgot.
    amúgy jól vagyok, köszönöm. nehéz az iskola, de szeretem. az itt lévő emberek egy részét már kevésbé, de azért tűrhető!
  • SLICK
    #221
    LOL

    Büntető pont na de miért????
  • SLICK
    #222
    ja már látom :)
  • SLICK
    #223
    Figyuz egy kérdésem lenne.

    Ha megnézitek rólam a képet ami a galériámban, milyen vagyok?Serintem nem vagyok valami álom vki de sz*rul se nézek ki Szerintem.
    Akkor mi baja van a nőknek velem???? Eddig 1 csajszi hajtott rám de ronda volt mint a bűn (ekkor egy hétig nem tudtam enni de halál komoly) . A többi éppen csak nagyon jó barátnak ismer el... Mert szerintem nem vagyok vmi nyálas egyén de azért ez már túlzás hogy egy nádszál gyerkőcnek olyan csaja van hogy namég...
  • SLICK
    #224
    jó én se vok sokkal kövérebb de azért rajtam van vmi...
  • SLICK
    #225
    ja az alábbiakat nem önsajnálatból írtam csak érdekel a véleményetek (srácok nem vok meleg de a ti véleményetek is érdekel...)
  • FtranX
    #226
    Hát ezzel most hasonlóan vagyok én is. 1-2 éve csak úgy jöttek mentek a csajok, most meg valahogy senki nem akad horogra. Vagy ha igen, akkor azzal se lesz "semmi". Sohasem voltam az a nyomulós fajta, eddig lehet, hogy csak szerencsém volt.

    Elgondolkoztam, hogy talán erőt kéne venni a lustaságon és tenni is valamit a p*náért!

    (Amelyik gyökérnek jó nője van, annak azért van, mert nyomul mint állat és 10-ből egy nő bejön)
  • Bhalage
    #227
    nyomuljatok ti is :>
  • FtranX
    #228
    most már az lesz :)
  • SLICK
    #229
    jaja
  • SLICK
    #230
    Szombaton buli volt ahogy megyek befele az egyik csaj elémállt és azt mondja:
    na gyere táncolni! (OK de szegény ronda volt és részeg mit csináljak)
    mondtam hogy bocs nem fáradt vok (neki fel se tűnt hogy pont akkor érkeztem a buliba

    MOst nem vagyok szemét???
  • SLICK
    #231
    nehezen megy a topic az egriek már 2000 valamennyinél járnak
  • FtranX
    #232
    Egyszer haverral ülünk a Sárkányban, és egyszer csak odajön egy csaj:
    -Szia FtranX! (a valódi keresztnevem mondta) puszi puszi! Hogy vagy???
    Igencsak meglepődtem, mert én nem emlékeztem, hogy valaha is találkoztunk volna. De nem akartam megkérdezni, mert már előfordult hogy nem ismertem fel valakit.
    Aztán megfogta a kezem és odavonszolt egy csajhoz, mondván "Gyere, itt van Juliska!!!" (már nemtom hogy hívták) De azt a csajt se láttam még soha életemben. Csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Csá!"

    Végül kiderült, hogy haverom IRC-ről ismerte a csajt én meg az a haverja vagyok, aki hajt a barátnőjére és akit ugyanúg hívnak mint engem. :)
  • bld
    #233
    "Végül kiderült, hogy haverom IRC-ről ismerte a csajt én meg az a haverja vagyok, aki hajt a barátnőjére és akit ugyanúg hívnak mint engem. :)"
    na ezt párszor le kellett olvasnom h megértsem:))
  • bld
    #234
    40000 ezerből sima ügy sok embernek derogál a lada pedig nagyon is megbízható és hangulatos vele közlekedni, tágas belső, kénylemes ülések bár mostanában inkább már csak a fogyasztásukkal emelkednek ki:)))
    Amúgy van ennél olcsóbb módszer is arra ha kocsi kell, éppen pár napja nyert az egyik csop. társam egy pözsót(kombi, kb 4-5m-t ér)
  • bld
    #235
    de szemét vagy
  • bld
    #236
    "azért ez már túlzás hogy egy nádszál gyerkőcnek olyan csaja van hogy namég..."

    sztem pedig ez abszolút az emberen múlik ha jó fej vagy és szívesen foglalkozol(nm nyomulsz) a lánnyal, és ha érezteted vele (nm elhiteted) h nm csak azért kell mert már meguntad a sexlapokat....no akkor a tiéd lehet, abszolút azon múlik sztem h mennyire akarod (és persze az is fontos h ő is akarjon téged)
    én is vok akkora gizda mint te, mégis megtörtént velem h olyan lánnyal lehettem együtt, olyan lány vonzódott hozzám akiről nm is gondoltam volna h ismeretlenül egyáltalán szóba áll velem:)
  • parizer
    #237
    nem lada, opel... de ez nem rövid történet. a büntentőponto meg azért az incidensért kaptam, amit azóta sem bántam meg! igazam volt, kész!
  • SLICK
    #238
    aha
    #233 azt én is elolvastam egy párszor
  • bld
    #239
    "a büntentőponto meg azért az incidensért kaptam, amit azóta sem bántam meg! igazam volt, kész!"
    konkrétan mit csináltál?
  • bld
    #240