2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Wreck86
    #2245
    köszi!mindjárt megnézem:)
  • Wreck86
    #2246
    Hali!Ilyen tracklistel rendelkező Transformers OST-t tudna nekem valaki linkelni,hogy letölthessem?:)(torrent pl,rapidshare..) köszi:)

    Mert ebben azok a szimfónikus zenék is benne vannak.

    Tracklist:

    1. Autobots
    2. Decepticons
    3. The All Spark
    4. Deciphering The Signal
    5. Frenzy
    6. Optimus
    7. Bumblebee
    8. Soccent Attack
    9. Sam At The Lake
    10. Skorpinok
    11. Cybertron
    12. Arrival To Earth
    13. Whitwicky
    14. Downtown Battle
    15. Sector 7
    16. Bumblebee Captured
    17. You're A Soldier Now
    18. Sam On The Roof
    19. Optimus Vs. Megatron
    20. No Sacrifice, No Victory
  • ancsa666
    #2247
    linkelni sajna nem tudok de ha van msn-ed át tudom küldeni, még egy 52 számos verziót is
  • piamania
    #2248
    Hello!
    Tegnap este végre nekem is sikerült megnéznem a filmet.Kurvára tetszett.Várható második rész belőle?
    A másik,ami még tetszett az a csaj,nagyon szép.
  • Punker
    #2249
    ha elég a bevétel biztos lesz 2. rész, nem véletlenül lépett meg a raptor a végén :)
  • Vrahno
    #2250
    A bevétel bőven túlszárnyalta mindenki elképzelését, persze, hogy lesz folytatás.
  • Wreck86
    #2251
    Hahó!
    Kisülés-ről/Blackout-ról van vkinek a filmből egy jó képe,mert kellene nekem a pontos kinézete a helikopternek(szín,szám)stb..
    köszi!
  • Szabi1991
    #2252
    5785 a száma :)
  • Szabi1991
    #2253
    Vagy a helikopter pontos adatai kellenek ?
  • Wreck86
    #2254
    köszi szépen! minden adatot megkaptam,amire szükségem volt:):):)
  • Szabi1991
    #2255
    bf hez akarod +csinálni ? :D
  • Wreck86
    #2256
    ja,skinelgetek oda is.ez pec DC-hez alakítom majd át.(MillerMod)
    alap42 már kész kb:)
  • Tes Parker
    #2257
    Csövi Srácok! Szerintem ez a film valami eszméletlen jó. Nekem annó volt egy Transformersem a neve OVERLORD ami 2 darabból áll,egy repülőből és egy tankból,a repülő a törzse a tank pedig a lábai,és még egy űrálomássá is át lehetett alakítani,sajna már öcsémé és már kicsit viseltes,de még így is jól néz ki igaz ez egy ÁLCA.Lehet valaki ismeri.
  • genRob
    #2258
    Nos, megvettem én is. Fémdobozos a Békéscsabai MM-ban roskadoznak a polcok tőle. :-) Mit mondja a magyar szinkron tényleg nem lett vmi jó de így legalább együtt megnéztük az 5 éves kisfiammal :-)
  • alakulat
    #2259
    hi
    ma néztem meg a filmet nagyon jó lett sztem.
    valahol láttam olyan dobozban amiböl egy transformers figurát lehet összerakni és az egyben a dvd-k tartója.ilyet hol lehet beszerezni???
    elöre is köszi a választ
  • spedway
    #2260
    pl. Angliából.
  • alakulat
    #2261
    nemtalálok sehol se
    nem todna vki egy webshopot ahol van?
  • DJ Skyline
    #2262
    aki megnézte a DVD verziót, az tapasztalt valami pluszt a mozis verzióhoz képest? nem látott jelenetekre gondolok leginkább!
  • Beast Machine
    #2263
    kivágott jelenetek nincsenek.
  • spedway
    #2264
    www.hmv.com
  • athlon7
    #2265
    Transformers.PAL.EngDTS.HunDub.DVDR-Source :)
    Nagyon állat, a DTS Isten Király!!! Ja és Blu Ray-ről lett ripelve!!! ( 2 DVD-s )
  • zaki
    #2266
    Szedem én is... :D
  • TiMoN
    #2267
    Elég érdekesen van Blu Ray-ről rippelve,mert meg se jelent csak HDDVD-n és azon nincs DTS,csak Dolby Digital Plus :) Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak...
  • Magoo
    #2268
    Veled értek egyet...
    nincs Blu-Ray kiadás, sem DTS
    Az a DTS házilag barkácsolt Dolby Digital Plus jelből...és mivel újra van kódolva, még rosszabb is lehet mint az eredet DD+
    Ne hitegessétek az embereket fölöslegesen...már így is rengetegen hiszik, hogy kijött a film DTS-sel...közlöm, hogy NEM jött ki...talán majd egy extra kiadáson pár év múlva, ha a Paramount végre átpártol a Blu-ray-re és végre minden ráfér ami kell :)
  • zaki
    #2269
    Idézek az nfo fájlból:

    "Logok es figyelmeztetesek eltavolitva, felesleges gombok kiszedve. 2 darab, azaz ketto darab dvd-5 lemezre szetvagva a hdvd-bol keszφtett dvd 9. A lemezen levo angol dts hang 1536 kbps, a magyar szinkron gyari , kicsit megdolgozva, felerosφtve. A menu shoppolva, a kiadvany alapbol nem tartalmazott menut...stb"
  • Beast Machine
    #2270
    nfo-ba bárki bármit írhat.

    Ennyi erővel én is kidobhatnék egy release-t az 1974-es Gone in Sixty Seconds c. filmet, amiről írhatnám az nfo-ban, hogy Blu-rayről rippeltem, és DTS hangsávja van.
  • zaki
    #2271
    Ahogy érzed.
    Ha fake lenne, törölték volna az oldal(ak)ról.

    Forras..............: HDDVD, Esir, Ponr, Nytt, DVD-5 Megatron a menü miatt
  • Magoo
    #2272
    Olyan fölösleges erről vitába szálnod!
    Keresd meg az eredeti release-t amire a HunDub-ot pakolták...nézd meg abban az nfo-t....ha még ott is azt állítják hogy gyári, akkor eléggé bunkók :D
    Jegyezd már meg hogy hivatalosan nincs DTS! egyetlen hivatalosan kiadott lemezen sincs! És Michael Bay nem hiszem, hogy kicsempészett volna egy lemezt a skywalker sound-tól, rajta a DTS kódolású hanganyaggal! szóval felejtős...
  • zaki
    #2273
    Nem vitatkozni szeretnék... :)
    Már én is kíváncsi vagyok arra a DTS-re, csak természetesen pont ilyenkor nincs üres DVD-m... xD
    Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem jelent meg sehol sem DTS-el. Főleg nem 1536 kbps-el, ami elég durván hangzik így elsőre... xD
  • spedway
    #2274
    Ott is azt írja, hogy "Forrás: HDDVD" :) no blu-ray, no DTS.
  • Beast Machine
    #2275
    van 320 kBit/s-es mp3, és mégis elmarad a gyári CD minőségtől.
  • athlon7
    #2276
    Igen, bocsi, elírtam, HDDVD Rip, nem Blu Ray. :)
  • Optimus Prime
    #2277
    Látom itt se megy egy jó discussion a DVD-ről. Csak az ilyen-olyan rippekről, meghogy nincs DTS meg Blu-Ray.
    Bár az igazság az, hogy van Transformers film Blu-Ray-en. Méghozzá a brit kiadású TFTM a Metrodome-tól. Szal az nfo fájlokban talán itt lehet a hiba. És nem vagyok egészen biztos, de azon talán még DTS is van.
    Itt is van két topic:
    [URL=http://forum.transformersdvd.com/forum_posts.asp?TID=386&PN=1]TFTM Blu-Ray #1[/URL]
    [URL=http://forum.transformersdvd.com/forum_posts.asp?TID=391&PN=1]TFTM Blu-Ray #2[/URL]
  • Magoo
    #2278
    Most én látom rosszul, vagy ezek tényleg csak a rajzfilmek Blu-ray-en????
    megnézhetted volna alaposan...
    A Transformers - The Movie az nem a mostani film, hanem az 1986-os mesefilm...
    Mint mondtam, NINCS BLU-RAY KIADÁS!!!!!!!!!!!
  • Beast Machine
    #2279
    ez azért van, mert TransFan körökben mi a 2007-es filmet Bayformersként emlegetjük, úgy nem keverjük ^_^
  • genRob
    #2280
    Sziasztok!
    A fimben szerepló zenék megvannak vkinek? Gondolok itt minden dalra. Amiket Bumblebee nyomat, meg a betátdalokra, lentebb vki említette a szimfónikusakat is. Vki esetleg?
  • Beast Machine
    #2281
    ezek nem az amerikai rajzfilmek, csak a japán spinoffjai, a Headmasters, a Super God Masterforce és a Victory, meg a TM.

    Rajta is van a borítón, hogy "The complete TAKARA (!) collection".
  • Beast Machine
    #2282
    google, isohunt, torrentspy a barátod.
  • Monoton
    #2283
    filmzenék topikban be vannak linkelve
  • Optimus Prime
    #2284
    Én jobbat tudok.
    Transformers Online Russia

    Persze csak az OST és az egyéb dalok.