2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Beast Machine
    #2125
    "Eszelős vagy! Eszelős? NEM, CSAK SPÁRTAI!!" a magyar szinkron HALOTT.
  • zaki
    #2126
    Sztem a "sima" változat 3500-4000ft-ba, fémdobozos max 5k lesz.
  • jamamura
    #2127
    további infó a dvd-kről:
    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2007/10/26/tovabbi_info_a_transformers_dvd-rol/
  • jamamura
    #2128
    na még egyszer:
    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2007/10/26/tovabbi_info_a_transformers_dvd-rol/
  • zaki
    #2129
    Huhh, ez nagyon jól hangzik. Alig várom már.
  • Iori
    #2130
    Azért ez már durva...
  • Optimus Prime
    #2131
    Na végre. Ezek már bemutató képek az átalakítható tokról. :)
    Bár így szegény Optimus úgy néz ki, mint az Energonos Fatimus. :D
  • Csaba007
    #2132
    # a kétlemezes, műanyagtokos verzió 2.990 ft-ot kóstál majd, a fémtokos, limitált verzió mindössze 3.990 ft-ba kerül majd;
    # ez utóbbit kizárólag az xpress.hu-n, a media marktban és a saturnban lehet majd bezsákolni, szóval jól nyisd ki a szeme
  • Casillas
    #2133
    tökolcsók :O
  • Met
    #2134
    "megjelent" Transformers 2007 HD DVD 1080p
  • InfectedMann
    #2135
    Hamarosan tölthetők lesznek a rippek is.
    2 van készülőben:
    Transformers 2007 HDDVD 720p x264-iLL
    Transformers 2007 HDDVD 1080p DTS x264-CtrlHD

    Elméletileg magyar idő szerint holnap, de. már készen is lesznek és HDBits -ről lehet is majd őket tölteni ;)
  • Met
    #2136
    a 720-as is DTS hannggal lesz nemtudod?
  • neoCT
    #2137
    Hello srácok, azt szeretném kérdezni, mi annak a számnak a címe, ami akkor megy mikor Bumble Bee újabb kiadássá alakul át? Nagyon tetszik, de nem sikerült megszereznem még. Egyik haver adott egy hasonló KillBill zenét, de az szerintem nem pont az, vagy az nagyon megbuherált verzió már.
    Egyébként megnéztem már moziban, megvan ripben is, de szerintem tutira kérni fogom karácsonyra valamelyik DVD-s verziót, mert ez egy tuti film. Jó ideje nem láttam ilyet, ami ennyire tetsszen, mondjuk moziban voltak akik nem állták meg a komoly részeknél sem azt hogy ne röhögjenek, de nekem más a felsogásom, ezzel kapcsolatban, és nekem nagyon bejön ez az egész. Utolsó film, ami ennyire érdekelt, az az A Megtorló volt. Nem hiába, szeretem egyik másik marvel produkciót, de pl a Pókember az valahogy nem jött be.
  • saw123
    #2138
    pedig az a kill bill zenéje
  • zaki
    #2139
    Jaja.

    A címe pedig Tomoyasu Hotei - Battle Without Honour
  • Met
    #2140
    lett :D
  • neoCT
    #2141
    Kösz a választ. Akkor még a Kill Billéből is szépen kilopták az egyik rövidke részt, és közbe nekem is beugrott az a rész, ahol megy ez a zene ;)
  • Optimus Prime
    #2142
    Transformers DVD előrendelhető az Xpress-nél!
    A fémtokos kiadás limitált, 500 db!
  • spedway
    #2143
    Viszont ez nem jelenti azt gondolom, hogy december 5-én nem kerül ki a Media Markt és a Saturn üzletek polcaira néhány példány?
  • InfectedMann
    #2144
    Az iLL -en nincs DTS csak a hV release -en.
    Eddig egyedül csak azon van DTS.
    Szerintem a hV release is van olyan jó képminőségileg mint az iLL.
    Legalábbis én tegnap végignéztem és semmi bajom nem volt vele.
  • spedway
    #2145
    Már csak 168 db rendelhető a fémdobozos verzióból az xpress-ről.
  • zaki
    #2146
    Biztos lehet majd kapni ott is. Én láttam a Halálbiztos digit a Saturnan, és a Media Marktban is.
  • Csaba007
    #2147
    Hi!
    Akkor most ez a dvd-kiadás semmivel sem lesz hosszabb mint a mozis verzió?? Szóval nem bővített?
  • neoCT
    #2148
    Hali, én hamarabb láttam a dvd-ripet mint a moziban a filmet, és semmi különbség nincs a kettő között. Mondjuk azt a részt mikor - remélem nem keverem - Üstökös szétszedi a repülőket, azt hittem kihagyják, de csak összekevertem a jeleneteket. Egyébként csak a készítéssel kapcsolatos extrák lesznek rajta sajnos :( Pedig pár plusz jelenetnek örültem volna.
  • neoCT
    #2149
    Jah igen és siessen akinek kell limitált kiadás, mert már 10% (43 jelenleg) alatt járunk elvileg. Azért remélem tényleg megbízható az xpress, mert még nincs semmilyen tapasztalatom velük kapcsolatban. Mert ennek az egy dolognak így is úgy is nagyon örülnék, ha pedig egy limitált kiadás lehet meg, annak mégjobban :)
  • Magoo
    #2150
    Bízhatsz az Xpress-ben...évekig rendeltem tőlük...mostanra inkább boltban veszem, de csak azért mert nem szeretek ezer forintnál többet postaköltségre kiadni. De ez a vidéki lét ára! :D
    Amúgy mindig korrektek voltak, szal csak ajánlani tudom őket!
  • Punker
    #2151
    töb bmint 30 filmet vettem tőlük soha nem volt gond, star wars pl 2 nappal hamarabb jött mint a megjelenés :)
  • Optimus Prime
    #2152
    Én vagy 4 éve tőlük (is) veszek DVD-ket. Megbízhatóak és amióta futárszolgálattal visznek házhoz 100%-ig megbízható a szállítás is. Lévén a csomag nem kerül a posta karmai közé.
  • InfectedMann
    #2153
    HD hírek:
    ESiR release is done.
    HülyegyereCK release is jön péntek fele amit érdemes lesz megvárni és összehasoníltani az ESiR -el.
  • neoCT
    #2154
    Kösz srácok az infot :) Nekem szerencsém lesz, mert bár vidéki vagyok, de nővéremmel személyesen hozatom el majd a lemezt.
  • SlayR
    #2155
    Hálistennek ismét rendelhető a fémdobozos transformers az xpresnél a tegnapi lemaradásom sikerrel pótoltam...alig várom a decembert
    :))
  • Met
    #2156
    leszedtem a hv-s rilízt de a közepe felé már csúszik a hang
    megnézem az ill-t...
  • spedway
    #2157
    Megvan a Transformers 2 production designere:

    It looks like a production designer has already been hired for Transformers 2. Nigel Phelps, who worked with director Michael Bay on Pearl Harbor and The Island, is listed on the United Talent Agency's website as having the job. Phelps is currently working on Universal's The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor.
  • spedway
    #2158
    A DVD eladások és kölcsönzések tekintetében idén a Transformers eddig második a Pókember 3 mögött, de az első heti eladások alapján direkt összehasonlításban a Transformers jobb:

    Spiderman DVD - 4-5 millió között
    Transformers DVD - 8,3 millió

    Spiderman Blu-Ray - 130,000
    Transformers HD-DVD - 190,000 (becsült számok)
  • zxr
    #2159
    na én is előrendeltem a fémboxot :) de nem kell aggodni most néztem az oldalt és még van 218 db előrendelhetőség de sztem ez hamar meg fog csappanni remélem tényleg olyan jo az xpress mint amiket irtatok rola mert ez lesz az első rendelésem tőlük, meg én is vidéken lakom ugyhogy plusz 1199 :( nembaj ez megéri :)
  • zaki
    #2160
    Ez már a 3. 500-as csomag, ami fent van az Xpressen... :)
    3000db lesz összesen Mo-n, abból csak az Xpress kapott 1500db-ot.
    Én is megrendeltem, az a tuti. MM-ban lehet majd kapni, és a Saturnban.
  • spedway
    #2161
    GLS-el szállítanak, no para. Én sokat rendelek az Alexandrától, ők is a GLS-el küldenek, abszolút megbízható cég. Volt olyan, hogy délelőtt nem voltam otthon, de visszajött még aznap délután, miután megbeszéltük az új időpontot.
  • toretto r34
    #2162
    sziasztok itt olvastam a limitált példányszámrol tegnap megrendeltem az xpressen és már csak 140 volt ma reggel megnéztem már csak 1200 körül volt aki gondolkodik rajta gyorsan döntsön mert hamar elfogy
  • toretto r34
    #2163
    Most néztem meg kiváncsiságbol már csak 107 van
  • spedway
    #2164
    Már csak 71 db...