2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • zenemano
    #2044
    A 2039-es hozzászólásomban, amit megadtam linket, ott meg tudod hallgatni a hivatalos "Autobot témát" fél percben, vagy a rajongók által készített 2-3 perces Autobot téma-adaptációkat, amik nem sokkal maradnak el az eredetitől. Fantsztikus "cover" verziók, annyi szent ;)
  • Seten
    #2045
    Áhá! Köszi.
  • Csaba007
    #2046
    Hi!
    Most néztem meg a dvdrip-es változatot és házimozin állatul szól!
    A Dvd kiadás bővített verzió lesz? Mert pl asszem a mustang-ra neis emlékszek hogy hovalett a végéra:S
    De király volt:D
  • spedway
    #2047
    Több oldal infoja szerint 2009. június 26-án jön a Transformers 2.
  • spedway
    #2048
    Én már nem hallgatom meg ezeket, azt hiszem ezt a két-három hetet már kibírom vhogy, amíg meg nem érkezik a saját eredeti Score CD példányom.:)
  • DJ Skyline
    #2049
    kíváncsi leszek a sztorira! Megatron meghalt, az örök szikra nincsen, mi lehet akkor ezután? Unikron betámadja a földet? :D
  • zenemano
    #2050
    ...ó ó ó ne olyan hevesen, aztán mindjárt felébred Bobby jujj ing, és kiderül, hogy most láttuk a 6 részes TF negyedik részét, kuc-kuc...

    Hogy kicsit felkeltsem az érdeklődést a folytatásra...
    Emlékezz, hogy az örök szikrát hogy vágta zsebre BummBeleBíí? ... MegATron sem szopogatta el rendesen az egész kocka cukrot... ha értitek mire célzok;)

    Amit már most lehet tudni a 2. részről:

    - több robot szerepel majd benne,
    - és több "megnyilvánulási" időt kapnak!
    - Jablonsky bácsi készíti a Score zenéket (ismét ;)
    - nagyobb, az egész Földre kiterjedő bonyodalmak
    - jönnek a dínóbotok (Grimlock lesz a film nagy hőse)
    - más ismert (persze angol) színkronhangok is lesznek
    - nagyobb/hosszabb légicsata jelenet(ek) a földi légierő és a repülő robotok között
    - ...
    - ......
    - a többinek meg járjatok utána ;)
  • Bucser
    #2051
    Az a Mustang egy Saleen....
  • Beast Machine
    #2052
    Saleen Mustang, egész pontosan.
  • Optimus Prime
    #2053
    Ezt melyik fan írta? Merthogy se forgatókönyv, se írók (mármint szerződtetettek) és Bay is csak most írta alá a szerződést. Lévén eddig vacakoltak a jövő évi színész gárd sztrájk miatt.

    Amit kétlek:
    -több Transformer lesz
    -Jablosnky írja a zenéjét - csak mert ez tényleg igazán jó volt a filmben
    -több szerepük lesz a Transformereknek
    -Grimlock lesz a főhős - ha benne se lesz a filmben ez nehéz lesz

    Amit elhiszek:
    -az egész Földre kiterjedő hülyeség, lévén a mai script írók ilyen k Földhöz ragadtak (kis és nagybetűvel írva is). Miért nem lehet egy epikus űrsztori?
  • spedway
    #2054
    Ennyire nem kell ellenségesnek lenni... a folytatások egyik alapvetése, hogy mindenből több-nagyobb-erősebb stb. Szóval több robot egyáltalán nem lenne meglepő. :) Zúzásokban nem lesz hiány, erre garancia Bay, úgyhogy én megnyugodtam. :)
  • Bucser
    #2055
    pontosan már..

    Egy átalakított Ford Mstang ami Saleen S281 néven fut. nem pedig Saleen Mustangként. Túlképp a mksutang külsejét tartották csak meg...
  • Optimus Prime
    #2056
    Hol mit írtak. Mindenki Ford Mustang-nak hívta, miközben a játékra is (meg mindehol) Saleen S218-nak van írva.
    (Bár a kocsikhoz és márkákhoz tök hülye vagyok, kivéve ha TF)
  • Bucser
    #2057
    A Saleen általában Ford utcai autó alapokon készít kocsikat azaz a karosszériát megtartja és minden mást átépít. Olyan mint a RUF a Porsche számára.

    Kivéve a Saleen S7 ami egy gyorsasági versenyautó.
  • Szabi1991
    #2058
    Saleen S281 Extrem pontosabban..
    link

    amúgy árultak pár rendőrautót is :))
  • zenemano
    #2059
    Ezt elnéztem a nagy lelkesedésemben, szóval ezt a felsorolást az a srác készítette, aki a TF Score CD kiadásáért hozott létre egy netes aláírásgyűjtést.

    Elnézést mégegyszer mindenkitől!
  • Optimus Prime
    #2060
    Semmi baj. Nyilván csak Te is megörültél a sok jó hírnek, mint ahogy minden más TF fan.

    Egyetlen konkrétum eddig az USA Today szavazása volt, amin Soundwave nyert. Ezta szavazást állítólag a film producerei írták ki - lévén a film sikeres volt, és most már tényleg kíváncsiak rá, hogy mi mit szeretnénk látni a következő filmbe,
  • Minstrel
    #2061
    Rodimus-t szeretnénk látni benne
  • Truck Driver001
    #2062
    Estét emberek!Olvastam,hogy többen letöltötték az OST-t.Ahogy én is.De pont az a szám nincs benne,amikor a filmben megérkeznek az Autobotok a Földre!:(
    És látván,hogy elég sokan hiányolják,keresik,korrigálom a helyzetet!:D
    Úgyhogy kedveskedek nektek egy picit!:)
    Lassan 1 hónapja annak,hogy egy rajongói oldalon rátaláltam.Emlékeim szerint 4,5-5órát böngésztem a netet,és az őrület határán voltam!:D
    Úgyhogy feltöltöttem nektek,mert átérzem a helyzetet!:)

    Autobots Descend
  • Minstrel
    #2063
    Itt is fent van
  • zenemano
    #2064
    Na igen... ennyire nem kellett volna tépd az idegeidet.
    Ha az 1994-es hozzászólásig visszaolvastál volna, már rég hallgathatnád a feljavított verzióját is, egy kis dob-rásegítéssel.

    Kaiyoti - Autobots Descend (P.O.D. Edit)

    Meg a Kaiyoti féle Autobot témának is készítettem egy dobosabb verziót, a fentebbi linken ez is meghallgatható.

    Ezeket már csak az original verziók fogják überelni 1 hét múlva ;)
  • zenemano
    #2065
    Jobban mondva az Michael Jorns féle Autobot témának is készítettem ...
    Bocs az elírásért.
  • Wreck86
    #2066
    hali!
    nem tudja valaki,hogy mi annak a zenének a címe,ami akkor szól,mikor Bumblebee az alagútban átváltozi kegy jobb kocsivá,miután a csaj kritizálta?
    köszi
  • Wreck86
    #2067
    illetve hogy melyik a legobb minőségű feltett Transformers film a torrent világában?
  • Wreck86
    #2068
    *legjobb
  • Szabi1991
    #2069
    Tomoyasu Hotei - Battle Without Honor Or Humanity

    de van Mi ennek a számnak a címe? topik is :)
  • Wreck86
    #2070
    ööö köszi és bocsi
  • HalálosHintalow
    #2071
    Hát kicsit régen jártam már erre... De legalább addig is foglalkoztak kedvenc sorozatommal:)
    Máig megvan az összes itthon kiadott képregény, a rajzfilmek jó része, és rengetek egyéb képregény, leírás a gépen. És hát a film..., igen a film. Mondhat bárki rosszat, tényleg nagy "ámerikai" de én mégiscsak újra gyereknek éreztem magam amikor Prime-mal az élen megjelentek az autobotok. És a zene is döbbenetesen jó hozzá, valamint Optimusz hangja, főleg amikor elmélkedik, az egyik legszebb filmes hang a számomra:D
    Más: a robotok bár sokan szidják őket, szerintem jól eltaláltak, ahogy kinéznek. Nem tudom,ki hogy van vele, de a 80' évekbeli doboz-fíling nem mutatna túl jól a vásznon, és animálva még gázabb lenne.
    Az, hogy eltértek az eredeti G1-es sztoritól, szerintem jól jött, mert az eredetit csak Gyűrűkura hosszúságban lehetett volna kibontakoztatni..
    Mondjuk így meg kicsit sefülesefarka lett.
    Az új szereplők között én is szívesen látnam Mogorvát, de ez felvet egy érdekes kérdést: hogy nézne ki? Mert a dínó formája nem nagyon illene bele a film logikájába, hiszen semmi értelme nem lenne rejtőzködés szempontjából (szerintem) Ha meg valami "földi" alakot venne fel, azzal pedig tönkrevágnák a hangulatot.
    Jah a végére egy kérdés: a könyvek adnak valami magyarázatot Skorponokra? Mármint ő miért lett óriási skorpió? (ami valljuk be megintcsak nem túl szerencsés, ha el akar vegyülni) és át tud egyáltalán változni?, nekem inkább ösztönlénynek tünt a filmben. Valójában azért érdekel a téma, mert, számomra ő volt az egyik legjobb szereplő a képregényben (rajzfilmben siralmas) az önmagával vívott harca a benne lakozó jóval szemben szerintem zseniális húzás volt annó.
    És az a jelenet, amikor legyőzve önnön gyarlóságát, és félelmét (hiszen csak "egy ember, Lord Zarak") harcba indul Unikron ellen, mikor Optimusz elesik, noha tudja, hogy halál vár rá. Nekem ez volt a comic egyik legszomorúbb pontja, még máig is megnézem néha.
    Ugh, kicsit terjengős lett a Hsz, de most rázúdítottam a topicra, mindazt, ami volt bennem kedvenc Tf-jeimmel kapcsolatban. Máshol elég vérszegények a hasonló fórumok...
    Jah, a score-cd nekem is jól jönnem már, mert szeressük.
  • Wreck86
    #2072
    tényleg,a filmbeni Álca Skorpióval mi lett,mert sztem "csak visszabújt" a homokba,de nem halt meg.
  • DJ Skyline
    #2073
    mint ahogy Barricade is kérdéses, hogy mi van vele! az utolsó jelenete az volt, mikor az összes Álca elindult a városba! vagy nem is, talán az autópályás jelenet, ott még előzgetett párat, és ennyi! állítólag a mozis verzió erősen vágott, szóval a DVD-s verzió lehet tartogat még meglepetéseket! :) remélem nem mondtam hülyeséget! :)
  • Wreck86
    #2074
    reméljük kiderülnek a meglepetések :D
  • Wreck86
    #2075
    1 kérés: kaphatnék egy olyan listát,ahol fel van tűntetve a név,álca/autobot és hogy mivé alakulnak át?(nem így értem,mielőtt poén lenne:hogy kocsi,kamion,kocsi...:D,hanem a teljes nevére a járműnek.)
  • Noninnyó
    #2076
    De jó, van már angol 5.1 hangos + magyar feliratos dvd változat. Azzal kihúzzuk decemberig. Ezt tutira meg fogom venni, 2 lemez, csurig extrákkal.
  • zaki
    #2077
    Én nem voltam eddig TF fan, de ez a film n@gyon bejön... :)
    Én is az elsők között leszek, akik megveszik a DVD-t.
    Addig meg marad a biztonsági másolat... :P
  • Bucser
    #2078
    Eddig ezt tudni Barricade eltűnéséről.

    "He did die in the leaked film script, the comic book and novel, killed shortly after Optimus Prime's motorway battle with Bonecrusher whilst attacking Prime from behind).

    From the novelization: "There followed a flurry of furious action that ended only when Optimus flipped the machine clinging to him against a steel-and-cement freeway pillar. The impact cracked and bent the column. It did worse to Barricade, who lay twisted and unmoving."

    It is also possible that Barricade's death was cut from the movie due to editing, and may reappear as a DVD extra. Writers Roberto Orci and Alex Kurtzman have stated in a recent interview that Barricade's disappearance from the remainder of the film is a "thread for Movie 2" [1] Many fans had hoped that Barricade's disappearance would be cleared up in the IMAX release of the film; it was not."
  • Szabi1991
    #2079
    Szereplők
  • Minstrel
    #2080
    Vannak képek az Autobotok akkori kinézetéről miután megjöttek a földre?
  • spedway
    #2081
    Hol jelent meg?
    Tudtommal október 16. az amerikai megjelenés, december eleje pedig a magyar.
  • Szabi1991
    #2082
    nincs :D
  • Szabi1991
    #2083
    neten :)