18741
  • Botond #18741
    Most már legalább lakást venni is baromi drága Egerben.
  • Batman15
    #18740
    jééé, itt lakom :DDD Melyik a legjobb kocsma Egerben?
  • tigeroo
    #18739
    Eger jó, csak török vész
  • Botond #18738
    Tegnap még ennek semmi nyoma nem volt, ma nem voltam bent, de azért gondolom nem sokat haladtak húsvét vasárnap! :D
  • Punker
    #18737
    a lyukakat már betömték rajta lassan jönnek vissza :)
  • Botond #18736
    Most látom, hogy tényleg elvitték ezek az idióták a lovasszobrot. Hiányozni fog. :(
  • Botond #18735
    Ezt a piát azóta se ittuk meg, szóval lassan aktuális lenne, nem? Vagy már kivárjuk, míg leérettségizik? :D
  • Punker
    #18734
    kösz
  • Botond #18733
    HBD Punker!
  • Botond #18732
    Punker, vagy vkinek nincs ötlete hol lehetne holnap kapni Egerben olyan Xbox wireless controllert, amihez van az usb stick is, hogy PC-hez is használni lehessen és ezen kívül 3 méteres vagy hosszabb HDMI kábelt?

    Köszi.
  • Fresh Duke
    #18731
    Valakinek nincs véletlenül fizikális telefonkönyve Heves megyéhez? :D
  • IXEMGabeo
    #18730
    tényleg akartam már mondani rég, hogy grat az Egri FC-nek a feljutásért és a 2-2-es döntetlenért a Fradi ellen
  • Botond #18729
    Ma volt, és mégiscsak debrecenben. :(
  • Botond #18728
    Holnap lesz az első, jön a Fradi.
  • lord nihilus
    #18727
    Mikortól lesznek hazai meccsek?
  • Botond #18726
    Vki megy ki az első hazai meccsünkre?
  • Botond #18725
    Nem. Nejem itt dolgozik, én Pesten, gyerekek most mennek oviba/bölcsibe. Ha Pesten maradunk nejemnek kell ingázni, ha Hatvanba költözünk, akkor nekem. Végül az óvodai/bölcsödei felvétel döntött, hogy Hatvan. Szüleim meg pont most költöztek haza abba a végébe, ahol korábban mi is laktunk, szóval mostmár tényleg minden hétvégén ott leszünk. Még csak 5 napja lakunk Hatvanban, de az már most lejött, hogy ez 10x "nyugodtabb" város, mint Eger. Egerben megdobja az életet a fősuli, van mozi, stb, itt meg így semmi. :) Csak az ovi és a bölcsi a gyerekeknek.
  • Punker
    #18724
    meguntátok a másikat?
  • Botond #18723
    Na elsejével visszaköltöztünk a megyébe. Igaz most a másik végére, Hatvanba.
  • Japep
    #18722

    Köszönöm szépen. Akkor lehet a taxi lesz, mert nem lesz sok időnk odaérni. Köszi. Üdv. :)
  • Punker
    #18721
    autóbusz állomásról taxival, vagy gyalog, a völgybe nem mennek buszok.
  • Japep
    #18720

    Hello.
    Van itt valaki, aki tudna nekem segíteni? :D
    Jövőhéten mennénk Egerbe 2 éjszakára a Hotel Ködmönbe - messzebbről megyünk busszal, szóval az lenne a kérdésem, hogy az autóbusz-állomásról hogyan a legkönnyebb eljutni a Szépasszony-völgybe?
    Gyalog úgy gondolom azért vagy 20-30 perc lehet... :S (De lehet tévedek.)
    Esetleg nincs helyi buszjárat az állomástól a hotelig?

    Köszönöm előre is. :)
    Üdv.
  • Loogan
    #18719
    Boldogot Mindenkinek!

    http://www.google.com/trends?q=sg.hu&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0
  • Botond #18718
    1 óra volt körbe söpörni? Nem ott laksz a lakásban, ahol egyszer voltunk?
    Megint szakad, jó lesz ez. :) Már csak az a kérdés hétfőn hogy jutunk vissza Pestre. :)
  • Punker
    #18717
    Barnus nálunk közölte hogy ő tudja hogy szombaton lesz hó, nem tom ébren van e már, mindenesetre majdnem egy óra volt körbe söpörnöm, tapadós hó jó lesz dobálni.
  • Botond #18716
    Ne tudd meg mekkora extazisban vannak a kicsik. :)
  • Punker
    #18715
    mondjuk azért jobb lett volna ha csak délután kezd rá.....
  • Punker
    #18714
  • Botond #18713
    Remelem holnapra leesik a hó, gyerekeknek beigertem, nem akarok cikiben maradni. :)
  • necica
    #18712
    sziasztok!Van valakinek tapasztalata az egri ortopédiáról csipőprotézist kellene beültetni ha tudtok segiteni tanácsot adni sokat jelentene köszönöm
  • zyppy
    #18711
    Egerben van valami kereskedés ahol használt pc alkatrészeket vesznek, lehetőleg nem pár száz Forintért?
  • lord nihilus
    #18710
  • Botond #18709
    Dobó tér live :)
  • eLviRA
    #18708
    a fiúkkal mindig nehezebb, tudhatnád

    kitartás, majd lesz jobb
  • Punker
    #18707
    füldugó? :D
  • Botond #18706
    Dorottya 3 hónaposan átaludta az éjszakát, ami 8-tól 8-ig alvást jelentett, maga volt a kéjmámor. Benedek még most 8 hónaposan is csak odáig jutott, hogy 8-tól alszik hajnali 4-5ig.

    Szerinted hogy tud 60 nm-en mentesíteni? Ha sír akkor hallom, annyira még nem vagyok benne a korba, hogy nagyot halljak. :)
  • eLviRA
    #18705
    Hogyhogy nem aludtál rendeset? Éjszakára nem mentesít az asszony?

    Annak azért örülök, hogy 10 hét után 6-7 órákat alszik már a babánk egyhuzamban. Aztán majd lesz rosszabb, de ez így pihentető.

    Kitartás és sok boldogságot!
  • Botond #18704
    Ja, itt már sztereo a műsor, de lassan 2 éve nem aludtam egy rendeset, szóval lassan időszerű lenne. :)
  • eLviRA
    #18703
    :-) Öröm és boldogság! És rájöttem, hogy pár óra alvással is lehet élni. De ezt Botond is biztosan tudja.
  • Punker
    #18702
    Sok örömöt a szülinapi ajándékodhoz :D