9247



Kecskemét
  • mumpic
    #9126
    Vehe.
    Most ezt leírom, hogy a többi kecskeméti ne járjon úgy mint én. :P
    Barátnőmnek akartam ajándékot venni, azt találtam ki, hogy egy jól sikerült közös képünket rátetetem egy bögrére.

    Pontosan két hete bementem az Alföld áruháznál egy ilyen fotós boltba, ahol azt mondták hogy csütörtöktől vállalnak ilyesmit. Gondoltam nem sietek, visszamegyek csütörtökön.

    Visszamentem csütörtökön 9-re, vittem a képet pendriveon, és azt mondták hogy ötre lehet is érte menni. Ekkor még nem sejetettem semmit :P Örültem neki hogy aznapra kész lesz, fizettem, megkaptam a blokkot, hogy majd akkor visszajövök.

    Visszamentem ötre, amíg sorban álltam láttam is a bögrét a polcon, egész jó lett - gondoltam. Sorra kerülök, a bige leveszi a bögrét a polcról, és arcomra fagyasztja a mosolyt azzal, hogy megfordítja, és mutatja, hogy a bögre túloldalán ott virít valami olyasmi szöveg hogy: "Szeretlek Papi, nagyon fontos vagy nekem! 2009" MI A FASZ?? :D Oké, az iparos úr kicsit összeintegrált két megrendelést egy bögrére, nem érdekes, másnap egyre menjek vissza érte, addigra kész lesz.

    Visszamentem pénteken egyre. A bögre még sehol, akkor megvárom. Közben megjött az a csaj is, aki a szöveges bögrét rendelte, és ugyancsak meglepődött rajta, hogy rajta vagyunk a barátnőmmel. :P Fél kettőkor még sehol sem volt a bögre, a bige felhívja az iparos faszit, hogy ugyan hozza má' be. Kettőre megjött a fazon, hozta a két bögrét. A keze is tiszta mocsok volt, meg a bögrék is tiszta mocskosak voltak, de mondom leszarom, csak adják ide, és többet ne is lássuk egymást. Hazajöttem, és nekiestem a bögrének hogy letakarítom. Volt rajta egy folt, ami az istenért sem akart lejönni... Jobban megnéztem, és faszán egy szemet, meg egy arcélet fedeztem fel benne. Vagyis a faszi képes volt az egyszer elkúrt bögre helyett úgy újat csinálni, hogy egy másik elkúrt bögrére dolgozott...

    Visszamentem a boltba következő hétfőn, bemutatni a bögrét, hogy akkor ezt most hogy? Hű, így, meg úgy, de kurva ciki, ájájájáj, hát ez az ürge nemnormális, háthogy nyílván kapok másikat, pár óra kérdése. Hm, ok.

    Másnap felhív a bige...
    Hogy a képet valahol elhagyták, vigyem már be még egyszer...

    Visszamentem szerdán a boltba. Ekkor már a tököm tele volt az egésszel, virágot kellett volna venni eleve :D. Leadtam a képet, és végighallgattam hogy leoltja a fazont a bige a picsába.

    Aztán jött a csütörtök, a péntek, meg a hétvége, mondom ez így nem frankó, ma reggel felhívtam hogy mi a tosz van már. Jajj, hogy az úgy van, hogy épp mára fog elkészülni, azért nem hívtak még eddig. Menjek be délután valamikor.

    Visszamentem a boltba négyre, megkaptam a bögrét, végighallgattam ahogy a faszit leoltja a bige a picsába. Hazajöttem, és megállapítottam hogy a kép TÜKRÖZVE van a bögrére nyomtatva...

    Faszkivan má', szerintem nem megyek vissza már vele.
  • Verseghy
    #9125
    Csak mondta, hogy sok a fiú ezért kiveszi majd a feminista mozgalmakat az érettségiből a kadás osztályába:D És megkérdeztem melyik osztályt tanítja és mondta a 13dikosat. Mert ugye EÜ-s lányok szeretik ezt a témakört.:D:D
  • piamania
    #9124
    Ez a GTS-Datanet megbízható?Még nem voltam ADSL-es,így nem sok infom van róla.De a fibernetet akarom én is ott hagyni.
  • zolo
    #9123
    GTS-Datanet, T-Online vonalon.

    Verseghy: Jaja, ő tanít minket. Csak nem szóba hozott minket?:D
  • LoSA
    #9122
    T-online... Nekem SEMMI bajom nincsen velük, teljesen megbízható! Mi a gond a FiberNET-es NET-el? Nekem még sose volt...
  • Verseghy
    #9121
    Neked is a Ködmön a töri tanárod? Csak mert nekem is az eübe.:D Szimpatikus tanár.
  • Verseghy
    #9120
    T-Online. Nem rossz, hébe-hóba szaraxik.
  • msstz
    #9119
    milyen internetszolgáltatótok és csomagotok van? fibernetről bazijó volna váltani, de.
  • Verseghy
    #9118
    Nekem pénteken nincs első két órám:)
    Hát úgy, hogy átiratkoztam. Kadába nézmetet kellett volna, meg hülye szaktantárgyakat. Elkezdtem zongorázni meg zeneelméletet tanulni és megcélozom Kodolányi jazz-tanszékét..:)
  • zolo
    #9117
    Hogy kerültél te át oda? :O
    Itten fakt nélkül nincs a hurrá hétfőn és a szép szerdán első két óra :D
  • Verseghy
    #9116
    Lyukasóóraaaa...
    Kurva jó órarendem van itt az eübe..:)
  • Verseghy
    #9115
    Ne irigykedj!:D
  • piamania
    #9114
    Hello!
    Valaki tud valamit a Hrös Netről?Elég olcsóak.Van tapasztalat vkinek,hogy megbízhatóak is?kössz
  • cement
    #9113
    valami uj sáj gájszba talán még beférsz :DD
  • Verseghy
    #9112
    Rengetek felvételem van. Csak azok nem olyan jók. Amúgy zenéből akarok megélni... Majd..
  • cement
    #9111
    amúgy miért csináltad? sztár-e akarsz lenni
  • Verseghy
    #9110
    Ahhhan!-.-
  • cement
    #9109
    borzasztó, a megyei rendőrkapitányság megrendelésére csináltad vallatás céljából?
  • Verseghy
    #9108
    Nem is rosszak..:D Lesz még folytatás.
    Majd..:)
  • cement
    #9107
    VERZSI MIK EZEK A NYÁLAS ZENÉK!!!!!!!!!44444444444444444444444444444444444444444444444444444
  • REPS0L
    #9106
    http://kecskemet.blog.hu/
  • Huati2
    #9105
    Ezeket a képeket honnan szerezted?
  • cement
    #9104
    én möghatam
  • Verseghy
    #9103
    Hmm.. Látom senkivel se történik semmi. :D
  • Verseghy
    #9102
    Ma még van sörfesztivál?
  • REPS0L
    #9101
    jeee
  • zolo
    #9100
    ··
  • REPS0L
    #9099
    ^^
  • Verseghy
    #9098
    Mi a helyzet felétek?
  • REPS0L
    #9097
    érdekes.





  • Verseghy
    #9096
    Van is miért, hogy irigyelj!:D
  • cement
    #9095
    de vagány vagy!
  • Verseghy
    #9094
    Megadjam a tulaj számát?:D:D:D
  • piamania
    #9093
    nézz szét a baon-on.
  • KeKKSZike
    #9092
    Sziasztok!!

    Nem tudjátok, hogy a RITMO Club-ban készült képeket hol lehet megnézni? Engem a május 22.-ei buli érdekelne, de sehol nem találom... :( Köszi a segítséget!!
  • cement
    #9091
    énis háháhá
  • Verseghy
    #9090
    Én berúgtam, azt se tudom mi volt tegnap este. háhá
  • REPS0L
    #9089
    eső volt, háhá.
  • zolo
    #9088
    Nemlett, háhá
  • REPS0L
    #9087
    lesz olyan vihar mindjárt, beszartok.