9247



Kecskemét
  • ColdFire
    #8406
    wow :o
  • whiskeyman
    #8405
    szerintem a FiberNet most emeli a sávszélességet, 600-800k között megy a letöltés bithumenről
  • Verseghy
    #8404
    Én már baszhattam a társulást. Nekem nehéz, kurvasokat kel tanulni. Angolos vagyok, de a németesek felének nem megy.
  • zolo
    #8403
    Én is Nyekbe járok(10.d :DDD), németes vok, és szerintem nem annyira nehéz, mint ahogy most leírod.
    Én nálam még kellett szóbelizni, de nekem nem kellett felvételit írnom , mive társulással kerültem be :PPP
  • Verseghy
    #8402
    Nekem nemvolt szóbelim tavaly. Nyelvibe bekerültem simán. De könnyű volt a tavalyi angol felvételi most olyan tanárok állították össze hogy még nekünk is nehéz:D Ja és a Nyekes osztályt senkinek se ajánlom mert kibaszott nehéz és ha 10dikbe (vagyis akkor 11dikes leszel mert egy évet halasztasz) nem raksz középszintű nyelvi érettségit akkor kibasznak.
  • ColdFire
    #8401
    ez sztem baromság szvsz, de mind1, majd meglássuk :D
    amugyis, akkor később hivnak be, mivel ma irtam meg az angolt -.-
  • zolo
    #8400
    A némettanárom mondta, hogy csak azokat hívják be szóbelire, akinek van esélye bekerülni...
    És még rajtad kívül ismerek mást is aki jönne a Kadába.
  • ColdFire
    #8399
    alapbol az angol csak mellékes
  • ColdFire
    #8398
    lol és te ezt honnan tudod? xDDDD
  • zolo
    #8397
    DE volt, én úgy tudom -.-
    Ha nem hívtak be akkor nem fognak felvenni...
  • ColdFire
    #8396
    mert nem volt -.-
  • zolo
    #8395
    Igen ,lesz.
    De hogyha tudod hogy ma van(és nem ártana tudnod ha ide akarsz járni), miért kérdezed meg?
  • ColdFire
    #8394
    kadába télleg lesz szobeli angolbol???
    ma lesz 2:30kor
  • Marcus_
    #8393
    Köszi lassan idöszerü lesz és váltok .Megnézem ezt a T-com-ot
  • Verseghy
    #8392
    Nah, be lehet fejezni:D Én kint élek a picsába a ladánybenei úton, örülök hogy van fél megabites netem szateliten:D
  • cement
    #8391
    nekem 8mbit t.online .... viszonylag jo, csak az a baj h 24orankent bontja a kapcsolatot 1 pillanatra
  • ColdFire
    #8390
    nekem 4:)
  • whiskeyman
    #8389
    Nekem is fiber van, most lesz 8 Mbit-es
  • ColdFire
    #8388
    most fibernetet bővítik :P
  • Verseghy
    #8387
    8 mgb:oo nekem fél van:'(
  • zolo
    #8386
    Nem tom , hogy a czigány piar mit takar, de nekem itt hetényben T-Com-os netem van, most emelték 8 mbit, korrekt,gyors, és nincs megszakadás.
  • Marcus_
    #8385
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani valami megbízható szélessávú internet szolgáltatót Kecskeméten?Perzse a kapzsi fiber és a czigány piar-on kívül.

    A lényeg a MEGBÍZHATÓSÁG!

    Köszi
  • SNAKE01
    #8384
    én apám munkahelye mellet volt az a Hűtőház vagy mi ami felrobbant és látták hogy oltják de nem bírták...
  • ColdFire
    #8383
    nem szégyen, azokat az alapcuccokat énis tudtam, de aza utolsó feladat kampó volt
  • Dying Soul
    #8382
    Hugom azt mondta, hogy könnyűek voltak, meg én is megnéztem. Hugom barátnői most felvételiztek és azt mondták, hogy nehéz volt. Basszus, szaros grafikonról nem tudtak számokat leolvasni, meg volt vmi kockás feladat, ami 5 perc alatt kész, szégyengyalázat, hogy ilyen szemét ez a rendszer, évről évre gyengülnek a követelmények.
  • zolo
    #8381
    Ezt olvastam án is , de a durranás dél körül volt , arról miért nem írnak semmit?
  • ColdFire
    #8380
    ma lehetett megnézni
  • ColdFire
    #8379

    Két város tűzoltói dolgoznak Kecskeméten - Friss hírek, új képek
    2007-01-30 12:49:03
    Két város, Kecskemét és Kiskunfélegyháza tűzoltóságai vesznek részt a Kurucz körúti tűzoltásban.


    Mint korábban megírtuk: a hűtőház bontása során keletkeztek ismeretlen okból lángok a harmadik szinten úgy, hogy munkások nem is tartózkodtak az épületben. Vélhetően a belső szigetelés lángol – erre utal a vastag, fekete füst is.

    A tűzoltók az omlás veszély miatt nem tudnak bejutni az épületbe, ezért kívülről oltanak. Mivel emberélet közvetlenül nincs veszélyben, ezért nem ötös, hanem „csak” hármas kiemelt riasztási fokozatot rendelt el a Katasztrófavédelem. Az oltás több órán keresztül eltarthat. A helyszínen elhangzott olyan vélemény is – nem hivatalosan –, mely szerint akár éjszakába is nyúlhat majd a mentés.
  • zolo
    #8378
    Honnan tudtad meg ilyen gyorsan?

    Tökéletes, én is hasonlót írtam annó :)
  • zolo
    #8377
    A KAdában mi is éreztük , összedől a suli :DDDD
  • ColdFire
    #8376
    halál, sérülés?
  • ColdFire
    #8375
    megvannak a fevételi eredmények (kp-i)

    matek
    31/50
    magyar
    43/50

    kadába ez jó?:)
  • ColdFire
    #8374
    lol azt hallottam? kurvanagyot durrant
  • Buci
    #8373
    fuu, ti is éreztétek ma? dél körül ülünk bioszon, azt egyszercsak dübörgés, és ablakcsörömp

    felrobbant a bem utcán 1 hűtőház
  • zolo
    #8372
    A matek könnyű , nyelvtan viszont elég nyomorék :DD
  • ColdFire
    #8371
    http://www.okm.gov.hu/felveteli_2007_index.html
  • zolo
    #8370
    Nehéz volt, vagy inkább trükkös? Vannak még rajtad kívül olyanok ,akiket szeretnék látni a suliban:)
  • ColdFire
    #8369
    nem mondok véleményt, még az eredményt nem látom, ált. így szokott nálam ez működni
  • Verseghy
    #8368
    Én oda járok.. Hogy sikerült?
  • ColdFire
    #8367
    kecskemétem hónap kadába felvételim van :o