9247



Kecskemét
  • szando
    #1873
    egy bolyais csaj. nem annyira jó... nekem legalábbis nem teccik annyira...
  • szando
    #1872
    azér vágok ilyen képet mer be voltam szívva :DD
    amúgy normális fejem van (sztem) :DD
  • praksi
    #1871
    há' mittomén..... crackelt, szal.... :-DDD
  • Gabyee
    #1870
    Húúú bazz akkor te jobb vagy.Flash nekem 50, cél mentése is 50.Igaz nekem adsl van.
    Neked valami nem jó a Flashel,mert annak olyan sebel kellene menni,mint sima mentéssel,vagy nyem?
  • praksi
    #1869
    Dió: neked milyen neted van?

    Gab: FlashGetnél olyan 40-50K, ha simán Mentés, akkor 80K-100K -ra is fölugrik néha....
  • burkusdió
    #1868
    nekem tök simán jön minden...
    és a magyar hubokkal sincs bajom
    sztem nagyon faszák!
  • Gabyee
    #1867
    Akkor ebből nem párt lesz hanem KFT v RT:DDD Ez már szervezet bűnözés bazz:)
    Nekem csak 5GB megosztásom van sajna
    Lehet hogy rálesek a külföldiekre,mert a hazai cuccok nagyon nehezen jönnek.Persze magyar dolgokat csak magyar oldalról lehet leszedni.Neked mennyi szokott a sebesség lenni(nem a dc-be hanem simán a neten)
  • praksi
    #1866
    akkó társuljunk! :-DD kérj olyasmit, ami nekem sincs meg, és majd közösködünk :-DDDD
  • praksi
    #1865
    változó, vhol 5GB, vhol csak 1. egy csávó nem tom hogyan 701 GB-t osztott meg....

    a magyarok nálam kurva lassúak, reggel egy finn, most egy svédről szedek, de mondom, nagyon jól jön.
  • Gabyee
    #1864
    A lemezeit nem figyeltem,csak forgolódtam ott össze-vissza,de ezt a kereskedős részt lehet hogy én is megjátszom:D
    Magyar hubokon nem szoktál lógni?Én csak ott szoktam,most rajta vagyok az Independencén "harczos" név alatt futok:)
    Külföldi hubokhoz mennyi megosztás kell általában?
  • praksi
    #1863
    váá, most gyütt le az első!!!! ezek csávók naggggyon tudnak!!!
  • praksi
    #1862
    nemcsak azé, mer nekem teccik, hanem mer (a tesómnak is teccik :-DD) a Tőkés imádja Satrianit, és szoktam vele kereskedni :-D én töltök neki mindenfélét, amit mond, ő meg ad olyan zenét, amilyet kérek. láttad mennyi lemeze van? :-D
  • praksi
    #1861
    Satriani videJÓkat szedek, találtam egy svéd hubot, rengeteg van fenn

    amiket szedek:

    Satriani, Vai, eric Johnson - My guitar wants to kill your mama (Frank Zappa átdolgozás, asszem)
    Satriani - Surfing with the Alien

    de esetleg felmehetsz te is egy hubra, majd szedegetek tőled, esetleg te is tőlem ;-)
    Satriani - Satch boogie
  • Gabyee
    #1860
    Áz micsoda
  • Gabyee
    #1859
    Nem értem,pedig úgy csináltam ahogy mondta főnök
    Ezt azért kérdeztem,mert ha érdekel egy-két cucc akkor nyomatok fel az oldaladra.Ha már a Redhotot nem ismered,rakhatok fel pár ritmusos számot,úgyis aztat szereted.
    Milyen videjót szedel most épp?
  • LSL
    #1858
    Huh itt cseteltek?:D
  • praksi
    #1857
    de most épp szedek 3 videjót!
  • praksi
    #1856
    jaa, nekem csak a Hands in the air van meg.
  • praksi
    #1855
    hm, mégsem jó, vmiért nem találja a fájlt...
  • Gabyee
    #1854
    Nem,csak egy-egy szám
  • Gabyee
    #1853
    Figyu,akkor a második link az működik,mert én ha rákattintok akkor nem csinál semmit:(
  • praksi
    #1852
    nem, 8500 Huf vót a jegy, nekem meg kell a mani a erölködőre..

    ezek teljes albumok?
  • Gabyee
    #1851
    Big Bad Moon
    Summer Song
    Top Gun Theme
    Tőle ezek vannak meg,de érdekes módon nem ismerem annyira,pedig tudom hogy nagy ász a fickó.Ő is volt itt a mostani koncerten nem?Meg a Steve Vai bácsi is.
    Nem voltál?
  • praksi
    #1850
    télleg, ha már gityózol, Satriani-t ismered?
  • praksi
    #1849
    az RHCP-t semmilyen módon nem ismerem......

    télleg piszkos jó, de azért nem ő a legnagyobb. sztem ilyen téren nem lehet legjobbat hírdetni, mert John Myung (Dream Theater), Steve Harris (Iron Maiden), stb. is egy félisten kategória szerves tagjai :-DD
  • Gabyee
    #1848
    Ezt még a Kaaza-s időszakomból szereztem,de a dc-n:)is vannak ilyen fincsi dolgok!
    RHCP-től és John Frusciante-től szinte minden megvan nekem.
  • Gabyee
    #1847
    Igen,ő az a Mester
    Tényleg nem ismered szinte semennyire az RHCP-t,azon belül Flea-t?A szakma azt mondja hogy ő az egyik legjobb basszer a bolygónkon,de általában így szokták ezt leírni cikkekben:"egyik?"
    Szóval szinte mindenki belül úgy gondolja ő a császár ebben a műfajban+a RHCP ritmusszekciója is a legjobbak közé tartozik köszönhető ez a Guinness rekorder dobos Chad Smith-nek(ő játszik a világon a legnagyobb dobszereléssel:308db-os:)
  • praksi
    #1846
    és honnan szedted?
  • praksi
    #1845
    de ez megy bammeg!
  • praksi
    #1844
    leszedtem a tárhelyemről :-D
  • Gabyee
    #1843
    Mi a picsa?Nálad műkszik amit betettem ide vagy meguntad a bénázásomat és leszedted privát?
  • Gabyee
    #1842
    Azért lőttem párat utánna mert tudttam hogy nem lesz jó.
    Sokmindent megcsináltam már a vassal,de ez úgy tűnik nem megy
  • praksi
    #1841
    húbazmeg Gab!!!!!! ez istenjó! ez a Flea az előadó?
    az a kár, h a slapp-et még nem tanultuk a Tőkéssel.
  • Gabyee
    #1840
    Flea bass solo
  • praksi
    #1839
    tudom én azt! :-DD
  • Gabyee
    #1838
    Ezt igazából nem magamnak hanem neked írtam,csak úgy néz ki mintha magamnak írtam volna,pedig én tényleg neked szerettem volna írn................
  • praksi
    #1837
    azé nem megy, mer rosszul adod meg a címet!

    így jobb:

    praksi.atw.hu/flea - rare bass solo.mp3

    és majd az ftp.atw-ről fogja kikeresni a fájlt.
  • Gabyee
    #1836
    Ez sem műkszik ezen már meg sem lepődök:)
    Na jólvan,ha érdekel rántsd le az tárhelyedről,ha meg nem az sem baj.
  • Gabyee
    #1835
    Ezt neked,jó gyakorlást
  • Gabyee
    #1834
    Flea Solo