9247



Kecskemét
  • praksi
    #2433
    létezik, ott szoktam ebédelni! a Pákozdi csata u.-án van. atöbbiek is jöhetnének esetlegö....
  • Gabyee
    #2432
    Te kibaszol velem,létezik ilyen egyátalán?
  • Gabyee
    #2431
    öööööö....ez hol is van pontosan,határoljuk be kérlek(széchenyi city?)
  • praksi
    #2430
    hátööööö....
    a Buborék Sörözö & Restaurantot ismered? egész kultúrhely, olcsó az ásványvizük :-DDD
  • Gabyee
    #2429
    Nemláttuk már egy hete
    Elköltözött:D
  • Gabyee
    #2428
    Kivitelezhető ötlet
    Mikor,hol??
    Amúgy az én húrjaim is állandóan mocskosak,főleg így nyáron:(Hogy a fenébe lehet tisztán tartani
  • praksi
    #2427
    Dióval mivan?
  • praksi
    #2426
    nem, szimplán mocskos, mintazállat.
    te, ha már egy városban élünk, egy tanárhoz járunk, szal.... esetleg ne adjam át SZEMÉLYESEN? :-)
  • Gabyee
    #2425
    Egyértelmű hogy gyakorlásra gondolt itt mindenki,de akkor is nekem ez így hirtelen volt.Akartam kérdezni hogy tesód mióta gityózik és mióta jár a Tőkéshez?
    A BtW lehet hogy kellene,nagy gond volna felnyomnod ennyit?
    A Shadows-al meg ismerkedek később,meg dc-ről majd leszedek párat.Zárva voltak az üzletek,nyáriszünet vagy mi a f...?Miért kell új húr,eltépted?:DDDDDDD
  • LSL
    #2424
    Nekem csak annyi volt a momentó, hogy vmi fa lapot kellett tartani, amíg a 'mester' drótot vág meg összeköti (kb5 perc) de elég is volt hozzá.
  • praksi
    #2423
    én is :-)
    reggel (11:00) kinézek, épp egy picit esik, na mondom nem kell ide esernyő. naná hogy kellett! elmentem húrt venni (naná h az összes bót be van zárva), és másfél óra alatt rongyá áztam....
  • praksi
    #2422
    nem írtál sokat.
    anno a tesómmal is megcsinálta ezt, h a kiscsaj telszámát megadta neki, de ebből se lett semmi. inkább bcsak annyi, h tudjál kivel szólót/ritmust gyakorolni..

    én ma funky jazzt tanultam! elég nehéz, de nagyon frankó. a báj dö véj jó minőseggű, 95 mega.......
    viszont ha akarod, nyomhatok föl pár Shadows számot, h ismerkedj velük :-)
  • Gabyee
    #2421
    Baszott sokat írtam,nyem?
  • Gabyee
    #2420
    Szasztok!
    A 2200huf az BlueStrings made in USA:DViszont ezért az árért marha jól szól
    Vótam órán!Megyek be épp végzet egy kicsaj,aszondja Tőkés cseréljünk gyorsan telszámot,hívjuk majd egymást és lehet együtt gyakorolni.Merthogy Ő "is" kezdő
    Eléggé meglepődttem,mert akkor estem be,erre már össze is akart minket "boronálni" elkezdett ott intézkedni:D
    Nem akartam már mondani,hogy az időbeosztásunk nem biztos hogy eggyezik,de ez olyan természetes volt a Janibának hogy csak na!Én,meg a kicsaj köpni-nyelni sem tudttunk,fölírta a telefonszámokat odanyomta a kezünkbe azt kalap-kabát.Na mondom ez fasza,szerintem életünkbe először és utóljára találkoztunk:D
    Az óra nagyon faja volt,újjgyakorlatokat vettünk,nagyon jól elmagyaráz mindent,ez tetszik.Mondta hogy fél óra gyakorlás éppen elég eleinte(naponta)Valami Shadows együttes számait fogjuk később gyakorolni.Ma is bénáztam rendesen,de azt mondja jól mozgnak az újjaim,lesz ebből valami:D
    Nekem még szokatlan ez az együtt gitározás,de úgy néz ki hozzá kell hogy szokjak.
    Mit akarsz felrakni a kamrába,a By the Way-t?Az nekem megvan,csak elég szar a minősége.Ez milyen,elég jó?Ha jó lehet hogy kell!Mennyi mega?
  • LSL
    #2419
    Qva élet ma hogy eláztam!
  • Torry
    #2418
    Hi all!
  • LSL
    #2417
    Hahó
  • praksi
    #2416
    Gab, hun a viharba vagyol??? most berakjam a kamrába, vagy ne?
  • praksi
    #2415
    Gab, mekkkvan a Báj dö véj!
  • praksi
    #2414
    hi!
    bocs h nem írtam, csak szarrá áztam az esőben, most meg órára megyek.....
  • Torry
    #2413
    HI!
  • praksi
    #2412
    vagyok
  • Torry
    #2411
    Senki sincsen?
  • Torry
    #2410
    Szépjóreggelt!
  • praksi
    #2409
    2200??? milyen fajtát veszel?
  • Gabyee
    #2408
    Júúúúúúúúj de hüle vagyok,jóvanna értem mit beszélsz:-D
  • Torry
    #2407
    Nah akkor újra:D

    Hát azt már eleve reméltem, hogy benned megbízhatok, de mostmár Te is mondtad, hogy igen, megbízhatok benned!

    Ez se sokkal jobb:D
  • Gabyee
    #2406
    Mi ez a múltidő?
    "gondoltam,reméltem":nemértem
  • Torry
    #2405
    Hát azt gondoltam (reméltem), hogy benned megbízhatok.
  • Gabyee
    #2404
    Ismerem mindkettőt,a Gerénél csak egyszer voltam.Hát nincsenek elhalmozva dolgokkal!
    A Violinba "szoktam" járni,ottan vettem a Zoom pedálomat is.Sok lehetőség nincs kis városunkban,az árakat nemtudom megmondani,főleg nem basszhúr témában:)
    Én 2200hufér szoktam venni a 8ast
  • praksi
    #2403
    a Violin van a Kéttemplomközben, ahonnan szoktál húrt, pöngetőt, Ibanezt, stb. vásárolni :-D csak h basznák szájba magukat, kurva drágán adnak mindent. a Szil-Coop mellett van a Gere Hangszer, egy pics*nyi (Szabinától bocsi :-D) méretű garázs, ott azt mondom korrekt áron ad mindent, csakhogy ott a semminél is kevesebb van....
  • Gabyee
    #2402
    Torry,megpróbálom intézni.Bennem 99% megbízhatsz,nem vagyok egy gengszter alkat:D(vigyázz mert ott van az 1%:)
    praksi:Nem a kéttemplom közi valamelyik ebből?Én ott szoktam venni húrt,pöngetőt,Ibanezt stb.:)
    Ki ez a Gere&Violin?
  • praksi
    #2401
    jóestééééééét!
  • praksi
    #2400
    télleg, Gab, azt nem tod véletlenül, h a Gere hogyé adja a húrokat? olcsóbban, mint a Violájn?
  • Torry
    #2399
    Hát Téged sem, szóval izgi lesz, viszont a kari kellene nagyon.
  • Gabyee
    #2398
    Először fogok üzletelni én is vele.Igazából nem ismerem,csak az unokabratyóm által,ő ajánlotta,ő régebb óta ismeri.
    Szerintem megbízható csávó lesz,legalábbis muszály lesz megbíznom benne,ha nem akarom a gatyámat is eladni egy kibasz vidkareszért:(
    A Te szemszögedből nem tudom ezt megállapítani,neked kell eldöntened.Elvileg engem sem ismersz,vagy igen?:D
  • Torry
    #2397
    Hát csak akkor annyit, hogy megbizható-e meg hogy nem vág át, ez érdeklene.
  • Gabyee
    #2396
    Szvsz nincsen
  • Gabyee
    #2395
    Muszály ezt most megmondanom,van ennek jelentősége a számodra?
  • Torry
    #2394
    Hi Gabyee!

    Honnan ismered azt a csávót akitől a kártyát veszed?