74
Ötlet,forgatókönyv,stílus,téma,mikor,hol?mivel?kivel?effect?program?árusítás?
  • DBoy
    #1
    téma adott..
    válaszokat várom!
    előre is köszönjük!
  • Pempő
    #2
    Szerintem nyáron érdemes filmezni, márcsak a fények miatt is.
  • DBoy
    #3
    valami téli filmet szeretnék inkább...
    télen játszódik... :|
  • Takezó
    #4
    nekünk van konkrétan ötletünk, félig megírt forgatókönyvünk is (ami fejben már kész van), de embereket kellene hozzá keresni meg iylesmi... a csapat nagyrésze szerepjátékos és harcművész, szal a történet is félig fentezi félig jelenben játszódik és harcművészes :D
  • DJ Skyline
    #5
    Szex az alpokban...dehogyis...nem tudom...téli téma...hmmmm...A Texasi láncfűrészes Szilvesztere Magyarországon!:)
  • DBoy
    #6
    ehh!mégse téli!
    időszakot ne nézzük :D majd csinálok mű napocskát meg stb :D
  • hen-tes
    #7
    pf.......
    mért akartok filmet csinálni ha nincs ötletetek ????
    kamerát szereztetek már ?
  • DarkHorSe
    #8
    rossz vicc
  • DBoy
    #9
    smici: kösz a crazyboys logót!
    a crazyboys ot megoldjuk majd de ezt a filmet már rendes profi cammal készítjük majd!
  • DarkHorSe
    #10
    inkább rajzoljatok
  • zaki
    #11
    :DDDDD
  • hen-tes
    #12
    de minek ember ?????????
    nincs is ötletetek!!!!!!
    így nem lehet filmet készíteni!
    azt mondod mondjunk ötleteket, jó
    én mondok egy kisfilmhez ötletet, vegyétek fel ahogy a haverjaid lelőnek téged.. megcsinálod ?
    na ne hogy már egy 12 éves akarjon itt egyszerre műsort. meg filmet a semmiből...
  • Gladiator
    #13
    de faszok vagytok. mit baszogatjátok állandóan Dboyt? ha ez érdekli, akkor hagy csinálja már! nem tuyvetrgatókönyvet írni, na aztán! én is csináltam 12 évesen filmet. idén nyáron is csinálunk, kicsit profibbat.
  • DBoy
    #14
    Szeretlek
  • Gladiator
    #15
    inkább ne köszi.
  • hen-tes
    #16
    12 évesen buzulsz ?
    attól hogy gladiátoról kiderült valami nem kell neked is felválalnod......
  • hen-tes
    #17
    mért ? nagymami olvassa megint ? :))))))))
  • Police88
    #18
    Én és a havarom (a haverom nagybátyja volt a kameraman) csináltunk egy mátrixos kisfilmet (nem lett a legjobb) de jól szórakoztunk legalább...
  • Police88
    #19
    A címben ki kéne javítani a munkáknkat,munkánkat-ra.
  • DarkHorSe
    #20
    haerokkal
  • DBoy
    #21
    valahol megvan? ha 100 mbnál kiSSSSebb felrakod valahova,megnézhetem? :|
  • Police88
    #22
    Nem mert azt csak egy gagyibb kazis géppel csináltuk és inkább nem mutogatnám mert kicsit amatörre sikerűlt :)
  • DBoy
    #23
    egy moderátor a topicot átírná erre ha szépen megkérem:
    2004 végén és 2005 elején full akció-kaland filmet forgatunk a haverokkal!Véleményeket,Ötleteket,Címötleteket,és minden egyebet várok!
  • Police88
    #24
    nézzél sok fix.tv-t péntek esténként és ott az Exit című műsorban sok jó "amatőr" filmet vetítenek le... Példáúl a műsorvezető az a magyar star wars film főszereplője (amiből most jön a második rész ami nagyon király lesz)
  • DBoy
    #25
    szoktam nézni,érdekel a téma :D
  • Gladiator
    #26
    lol
  • Gladiator
    #27
    szintén lol:-D
  • Gladiator
    #28
    ezt nem ide kell. van olyan topik, hogy moderátoroknak, vagy a moderátor figyelmébe.
  • Sadun Tryst
    #29
    Én a Zu legendáját akarom folytatni haverokkal... :)
    Ha valaki látta az újabb verzióját érti, h miért...




    ezt a filmet tényleg csak azoknak ajánlom akik a sírva röhögős kínai "csihi-puhi" filmeket szeretik... :)
  • Police88
    #30
    Az a film nekem nagyon nem jött be!
  • DBoy
    #31
    Sziasztok!
    Megkérnék pár moderátort,hogy zárja be majd törölje a témát!Légyszíves ne csak zárja hanem törölje is: Filmkészítés
    Témaindító: DBoy
  • Bucser
    #32
    De bazd ezt miért ide írod???? A Moderátorok figyelmébe topicba nyomjad már...
  • Sadun Tryst
    #33
    hát pontosan azért akarjuk megcsinálni... :)
    idióta nevek, ostoba harcok, érthetetlen történetvezetés, és balfasz párbeszédek! na ez az ami jellemzi a Zu legendáját.
    mi 1 poén 2. részt akarunk csinálni :D kicsit félreértetted a lelkesedésem. :)
  • Mike
    #34
    én bármilyen szuper filmet megcsinálok, csak adjatok rá pénzt! Tele lesz klisékkel, de tódul majd a nép megnézni, szal filmmüvészet szempontjából egy nagy szar lesz, de termeli a casht
    60-80 millió USD már nagyjából elég is lenne
  • Mike
    #35
    és miért kell bezárni? Jó téma!
  • Police88
    #36
    Hát ez az nem kell bezárni!!!
  • Tetsuo
    #37
    Az állati! Én is akarok szerepelni benne! Fél évig kung-fuztam. :D
  • Prank
    #38
    én meg majd adom a háttérzajokat: bing..paff..bumm..tock:)
  • shaba23 #39
    Miért nem az van alcímbe írva, hogy filmet akarunk készíteni, de csak egy kameránk, van más semmi (se ötlet, se fantázia)
  • Slash
    #40
    Én nagyon szívesen beszállnék egy ilyen projectbe, mármint a technikai részlegbe. Vágás, effektek, színezés, hang stb jöhet, persze Budapesten. Na jó, a forgatási helyszín lehet máshol is. Akit érdekel, írjon!