29
  • sanyiute
    #29
    gdf
  • Vass Gábor
    #28
    aha
  • N.E.O.!!!
    #27
    Dehogy akarlak. Jöjj el hozzám, megmutatom neked. 10-esbe, hogy azt fogod mondani: Hééé, ez szar!!!!!
  • Wing Rockling
    #26
    hmm??? Át akarsz baszni a palánkon?
  • N.E.O.!!!
    #25
    Most már pánikba vagyok esve. Megvan a street legal racing. A grafikája kibaszott szar, ráadásul majdnem minimum beállításon szaggat egy 512 megaramos 2400+-on 9200-assal. Viszont a tuning meg a vasárálás jól megvan oldva.
  • Wing Rockling
    #24
    Erről csak annyit, hogy nekem Gef 4-esem és 9200-asom is volt, és az utóbbi minden játéknál legalább 10-el több fps-t produkált, már pedig a Gf 4 erősebb mint a 3. Nekem a régi 9200-al a Far Cry 800X600, high detail-ban 45-50 fps volt, amíg haverom Ti 500-ával high textúráknál irdatlanul szaggatott.
  • N.E.O.!!!
    #23
    Hmmm... végig. Felsorolt 120 effektet, melynek a felét azt sem tudom mire való, majd ránézek a képekre és BROÁF. Mire való pl.: a dinamikus tükröződés, ha a környezet továbbra is ilyen ronda. Amúgy még fognak javítani rajta, szal nem esek pánikba
  • 3P
    #22
    Ez igaz!
    Ez viszont mellbevágó: :)
    "A játék egy 1 GHz-es AMD/Intel processzorral és egy Gef2/Radeon 8500-zal felszerelt gépen már folyamatos képet fog mutatni"

    Hát azért a GF2-t ne említsük egylapon a 8500-al, mivel a 8500, még a 9200-tól is határozottan gyorsabb. Ha mégis a GF2 szintjén teljesítene egy 8500, akkor ott bizony erős optimizálatlanság lenne. a GF2-nek inkább a 7500 a párlya...
    Persze nem azt írta, hogy ugyanúgy fogg menni, csak a szövegkörnyezetből ezt érzem ki... :-/

    A játéknak ettől függetlenül szurkolok, mégha vizuálisan van néhány éves elmaradása is...
  • M@TriX
    #21
    nem olvastad az interjút? ;)
  • N.E.O.!!!
    #20
    Hát a gépigényről nem sokat tudok, de a középszerű grafikáról annál többet a képek alapján
  • Skyline
    #19
    Na azért olyan sokkal nagyobb nem főleg ha ti500-at nézzük...
    De ímg nincs a progi addig nemhiszek el semmit eddig az összes cucc irdatlangépigényü volt középszerü grafival remélem másként lesz de nagyon nem bízom benne.
  • Wing Rockling
    #18
    Ilyen baj most nem lesz, szerintem kimondottan alacsony a gépigénye... Nekem csak az a furcsa, hogy azt írják: gef3 vagy Ati 9200. Az utóbbi pedig sokkal nagyobb teljesítményű. Egyre kevesebb Atira optimalizált játékot adnak ki mostanság. Ehh... Ennek is látni fogom azt a csúnya nVIDIA logót az elején?
  • Skyline
    #17
    A grafika nemérdekel a fizika biztos jó lesz remélem:)
    Az egyetlen dolog amitől félek az a grafikai motor amit a srácok mindig kissé elcseszerintenek és olyan konfigurációk kellenek a játékaik futtatásához amik a játékaik megjelenésétől kb 1-2 év mire átlag usernek kaphatóak lesznek..:(
  • M@TriX
    #16
    ?
    nem tiszta a kérdés, de ha arra gondolsz, hogy zárt pályák lesznek, akkor a válasz igen, mint az interjúból kiderül...
  • DBM
    #15
    Na még az: nagyon látszik a gép dolog. Hogy a kerék lebeg a festés felett, a gödrök nem igaziak. Egy kicsit bánt, ded én sem tudnék jobbat csinálni... :)
  • DBM
    #14
    Aki ismeri az 1nsane-t meg a Street Legal-t (bár az nem éppen a legjobb), a Monster Garage-t az tudja milyen lesz. ÁLLATI! Csak arra vagyok kíváncsi: verseny lesz, vagy lehet terepen is menni?
  • N.E.O.!!!
    #13
    Az autók kidolgozása jó, de a környezettel már bajban van, de ezek mégcsak béta verzió előtti képek. Biztos finomítani fogják. Az AI jól hangzik, végre nem lessz benne underground féle chatc-up baromság.
  • Vernoon
    #12
    Az tuti, nekem is jo lesz!
    Az ember nem figyel, nyaralgat, es hip-hop megtortenik a bejelentes, amire fel eve varok.
    Nezegete-nezegetem a kepeket, de sztem nem csunya a grafika. Lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, mert egy talicskaversenyt is szivesen jatszok, amit az Invictus csinalt (ha lehet benne kereket cserelni:) .
  • M@TriX
    #11
    sztem a lényeg a Multi! jó lesz ez :) leamortizáljunk egymást szépen :)
    Jó lenne ha lenne roncsderbi aréna multiban, az engine tökéletes erre :)
  • Mat
    #10
    HMMMMM! Nem igaz! Ebben az évben sem fogok sokat tanulni! :)
  • M@TriX
    #9
    sztem nem kell félteni őket :)
    A graf rendben lesz, mint az effekt parádét is hallhatunk, meg itt a nagyobb hangsúly a fizikán lesz. Szóval nekem jó lesz :)
    Akinek graf kell annak ott az NFSU...
  • M@TriX
    #8
    azt én is sajnálom, de szerintem érthető. A multiplayer oltárán lett feláldozva a full szerelés, elég nehéz lett volna megoldani, ha nem lehetlen, így is széles sávban lehet majd állítani az autókat mint írtam...
    de csak csúszkákkal...
  • Benedekco
    #7
    kicsit homályosak lettek a fotók ;)
  • Bucser
    #6
    Szerintem te nem nagyon vagy magadnál, ha nem tetszik a grafika....
  • Wing Rockling
    #5
    Hát grafikára elég gyenge az tény, de ez az AI dolog tetszik. Van még mit javítani rajta ha nem akarnak alulmaradni a közeljövő játékaival szemben.
  • cifuatwork
    #4
    Hajrá Invictus!

    Mondjuk az nagyon fáj, hogy a szerelgetős rész kimarad. Az SL/SLRR legmegkapóbb része marad ki ezzel...
  • Csudri #3
    Szóval "be tud gurulni" a gép? Van egy kis deja vu-m! Hal9000? :D
  • Redfox
    #1
    Ez nagyon király, már várom, és remélem előtte ki jön egy demo.:)