24
Caveman
  • Dynamic
    #24
    Miért kapott olyan kevés pontot(1.7)? A képeken elég viccesen néz ki, persze pozitív értelemben és nem tűnik olyan rossznak.Mondjuk én szeretem a 2d platformot.
  • CalebJoe
    #23
    Elnézést mindenkitől ,de nem erre a Caveman-ra gondoltam hanem amelyik most jelent meg a címe Caveman Zac.

    http://www.gamershell.com/hellzone_Arcade-Platform_Caveman_Zac.shtml

    Rajzolt grafika 2d-s Platform játék.
  • CalebJoe
    #22
    Elnézést mindenkitől ,de nem erre a Caveman-ra gondoltam hanem amelyik most jelent meg a címe Caveman Zac.

  • plas
    #21
    Miért? szerintem simán veri a Stalker DirectX9.0ás grafját...
    A lenti kép tele pixelshader3.0-val...
  • Seth
    #20
    Én meg már nekiláttam a második rész kódolásának..
    kb 3 év múlva készülök el és sokkal szebb lesz mint a Wolfenstein 3d
  • DJ Skyline
    #19
    én meg már végig vittem...!:DD
    ehhh...hadjuk szar játék és kész...pfff.
  • Takezó
    #18
    ehh vazz lemaradtam :D
  • DJ Skyline
    #17
    én már félig végig vittem!
  • Takezó
    #16
    :D huhh vazz rohanok is a MediaMarktba megvenni ;)
  • DJ Skyline
    #15
    *menedzser
  • DJ Skyline
    #14
    max annyi hogy az éles kő vibrit betuszkolod egy csajnak!
    gondolom ez egy ősember menedszer program...vadásszál állatokat...csakhogy aztán mit keresnek bajszos sárkány szerű izék az őskorban...ilyen dínóról nem tudok...
  • DJ Skyline
    #13
    neked se????ehhh...vegyük mega fullt!....akkor szimplán átb*sztak minket az oldalon...vagy ennyi a demo!:))
    bejön az ablak menj az oldalra és töltsd le a legfrissebb verziót...
  • Takezó
    #12
    de annyira mondjuk nem bánom az alsó szkrínsot úgyse túl sok jót ígért
  • Takezó
    #11
    nem sikerállt :)
  • DJ Skyline
    #10
    na erre kíváncsi leszek...:)))
  • Takezó
    #9
    nah töltjük lefelé,h átha én nem úgy járok, mint szkájlájn
  • M.A.D.
    #8
    Ez a cég írta a Casablanca69-et is. Nagyon pihentek. (olyan lula3d, csak gyengébb).
  • DJ Skyline
    #7
    csak az a vicces hogy az oldalon csak az az 1 letöltés van demóval kapcs...most vagy ezt hívják kib*szásnak,hogy vedd meg a játékot,vagy valamit nagyon elcs*sztek az oldalon...egyébként a demo installja annyiból áll hogy kiírja azt hogy Installing to C:\Caveman...alatta yes no...aztán Copying...és aztán hogy sikeresen fell lett téve...ennyi
  • DJ Skyline
    #6
    na egy a poén!azt ott lévő download demo linkről letöltött demo feltétele és indítása után azt írja ki magyarra fordítva hogy menjek a www.rocklandsoftware.comra és szedjem le a demo legújabb változatát...
  • DJ Skyline
    #5
    nekem jön le a demo!25Megás....lenvan már 7mega...majd nyomok szkrínshotot!:))
  • Eye-scream
    #4
    Ez nem ilyen 2D-s mindenkit meg kell qrni game? Az nfo-ban volt egy link ott eléggé úgy nézett ki...
  • DJ Skyline
    #3
    "Caveman requires DirectX8 or better"
  • DJ Skyline
    #2
    elég ütős grafika!hú baz...ez nagyon tré...Super Mario grafikája ehez képest olyan mint a DOOM3é...
  • CalebJoe
    #1
    Mi ez a fos?
    http://www.rocklandsoftware.com/caveman/