375
DVD menü készítő program
  • Gladiator
    #15
    de az nem mozog. (vagy igen?)
  • neuro
    #14
    Flash-t szerintem nem kezel... Ha valamit csinálsz flash-ben, azt esetleg kimentheted Quicktime-ként, és talán működni fog, de én még nem próbáltam.
    Használj Photoshop-ot az a biztos...
  • Gladiator
    #13
    ha swishben csinálok egy flash animot, akkor azt be tudom tenni gombnak? vagy csak photoshopban kreált kép lehet?
  • Gladiator
    #12
    kár, hogy a premiere-n kívűl egyikhez sem értek igazán. premierehez is csak közepesen. na, nem baj. azért vagy ti itt nekem, hogy az encore-t is megtanuljam
  • neuro
    #11
    Jaja én is így vagyok vele: minden Adobe termék tökéletes :)
  • Gladiator
    #10
    oks, megtaláltam hogyan tudnak a jelenetek mozogni.
    amúgy mindig ledöbbenek ezen az adobe-on. egyszerűen annyira profik, hogy az vmi hihetetlen számomra. imádom.
  • neuro
    #9
    nem mondtam hogy rossz, csak oda kell rá figyelni, hogy milyen nevet adsz neki
  • Gladiator
    #8
    és az nekem mért rossz, ha a layerek elnevezése kötött?
  • neuro
    #7
    1. lehet jelentváltás menüt csinálni, bár kicsit hosszadalmas lenne leírni, hogy hogy. nézd meg a helpben, van hozzá egy teljes tutorial.

    2. photoshoppal tudsz menüt rajzolni, gombokkal meg minden finomsággal, csak arra kell figyelni, hogy a layerek elnevése kötött!

    3. A feliratkezelőt még nem próbáltam, de ahogy olvastam ven benne timecode-os text illetve kézi beszúrás is

    4. a menük között olyan átmenet lesz, amilyet csinálsz, mondjuk after effects-el

    lásd még itt:
    http://studio.adobe.com/search/search?f=m&product=24&media=&topic=&submitnew.x=36&submitnew.y=12
  • Gladiator
    #6
    És két menü között milyen átmenetek lehetnek? remélem nem olyan, hogy az egyik eltünik, a másik eg megjelenik. van rá vmi frappánsabb is?
  • Gladiator
    #5
    lehet benne jelenetválasztós menüt csinálni? gondolom, mivel adobe, ez meg egy tök alap funkció. és olyat lehet, hogy belépek a jelenetválasztós menübe, és akkor mondjuk oldalanként van 6 jelenet, és azok a jelenetek közben játszódnak is le. szal, nem csak egy kép, hanem videó. na, és ha jeleneteknek akarok vmi keretet csinálni, hogy ne csak ott a semmibe lógjanak, akkor azd photoshopban megcsinálom, vagy hogy?

    bocs, ha nehezeket, vagy hülyeséget kérdeztem.

    amúgy vmi olyasmit olvastam, hogy szar a feliratkezelője, vagy mi, hogy csak nagyon ritka felirat formátumokat, vagy miket tud használni, az ismertebeket nem. szerinted?
  • neuro
    #4
    ok, ha tudok segítek :)
  • Gladiator
    #3
    te értessz hozzá? mert akkor majd figyeld a kérdéseimet!
  • neuro
    #2
    Szerintem nagyon jó program. Keress rá az adobe.com-on, rengeteg tutorial video és leírás van hozzá.
  • Gladiator
    #1
    Vki tudja használni? Lehet vele komolyabb menüket (dongolom igen, ha adobe) csinálni, vagy csak ilyen kis nyomit? Vhol tutorialok?