8
  • FoxMulder
    #8
    World control rulez!

    Amúgy rengeteg eltűnt gyerek van, és a jövőben eltüntetendők számára hasznos eszköz ez. Ha a gonosz bácsi nem tudja a kódot, akkor a gyerek órája csipog a mamánál. A kérdés az, hogy menniyre fog reagálni rá... (inkább játszadozik a főnökével az irodaasztalon vagy a pénzügyi munkájával foglalkozik esetleg).

    Reméljük a szülők valamivel tanulékonyabbak, mint a tyúkok és akkor előbb-utóbb nem lesz szükség ezekre.

    Mellesleg azt mondanám: 2012-ig élnek.
  • papabear
    #6
    Abszolút egyetértek, csak kicsit arrébb, ahol 1-2 hónapos koruktól bébisintér vigyáz a gyerekekre sajnos ez egy elfogadott és keresett eszköz lehet.

    Legalább nem csodálkoznak ezek a gyerekek, hogy mire felnőnek, már azt is tudni fogják egyesek, -ha akarják-, hogy mikor mennek wc-re.
  • BlackRose
    #5
    Égnem személyesen nem izgat, de pl. ha késõbb születtem volna, a szüleim nem szenvednek krónikus észhiányban, és nem használnának ilyen szabadságkorlátozó bolondságot. Nekem, meg ha lesznek gyerekeim, szeretni fogom õket, nem pedig rabokat csinálni belõlük, mert ugye ez nem más, mint a legfeketébb rabság. Nem ártana néha hinni a gyerekekben. Becsülni és tanítani õket, nem pedig láncba verni és azt hinni, hogy ezzel megoldottuk a problémát.
  • papabear
    #4
    Lassan rá kell nevelni a felnövendő nemzedéket a megfigyelésre.
  • Frank99
    #3
    a sugárzással persze nem foglalkozik senki...
  • Cat #2
    és te rakhatod a gyerekedre, és nem fordítva :D
  • Mage
    #1
    Ilyenkor örülök igazán, hogy 1-2 évtizeddel korábban születtem.