119
Always Outnumbered Never Outgunned
  • Armagedown
    #119
    A Spitfire a kedvencem ebből az albumból.
  • yofiu
    #118
    pacsik

    Hát hát nem tudom ki hogy van vele nekem is az experiencés idöszak teccik a legjobban.Bár igaz megvettem mindent amit csak tudtam 14 maxi és 11 album de a The Prodigy - Fat Mixes and Rarities-hiányos és ezt szeretném megszerezni(itt még asszem 5 en voltak egycsajjal+).Ha valaki tudna segiteni akár linkel akár máshogy [email protected] köszi
    Igaz az hogy régen teknot jáccotak?
  • PResident Evil
    #117
    a rohattt! :@
  • Lipi1980
    #116
    Nem tudom, hogy milyen, de a Prodigy a Music for Jilted Generation és az Experinece albumukkal lopták be megukat a szívembe, és a Fat of The Land már nekem egy kicsit rock-os ra sikerült... ezért egy kicsit tartok tőle.
    Őszintén a Fat of the land óta nem is vagyok képben prodigy színtéren.
    A említett két első albumokat anno eredetiben szereztem meg, és én naiv gyerek kölcsönadtam egy havernak, aki állítólag elvesztette, és soha nem láttam viszont... Szerintem lenyúlta és azóta ott figyel a polcán!
  • szacsi
    #115
    es mivan a regivel
  • OPM
    #114
    eredeti, bontatlan Always Outnumbered Never Outgunned cd
    1000 HUF + pk

    ha érdekel vkit, írjon...
  • Panzermeyer
    #113
    Annyira nem vészes, de tényleg nem lett olyan jó, mint a The Fat of the Land. Viszont jobb, mint az Experience album.

    Legalábbis nekem.
  • [Walaki]D`Lair
    #112
    Pontosan ezen a véleményen vagyok én is...
  • OPM
    #111
    megvolt.
    meggyütt.
  • robotnyk
    #110
    reklamállj
  • OPM
    #109
    a cd-ről azóta sincs semmi hír
    origo.hu/party

    the prodigy - girls (rex the dog remix)
  • M@niac
    #108
    Na lehet, hogy kicsit keson, de en is megosztom az emberekkel, hogy szerintem milyen az uj prodigy album.
    Igazabol nincs vele semmi baj, csak az, hogy valahogy nem prodigys. Tudom, hogy a fat of the land-et nem lehet utolerni, de ekkora valtasra azert nem nagyon szamitottam.... Azert latszik, hogy Lowlett egyedul maradt, hianyzik Keith Flint vokalja stb. a masik problemam az volt, hogy egy ket szam kb. egy eltorzitott punkbanda szama is lehetne, ami egy breathe, smack my bitch up, mindfields utan kicsit szomoru dolog (szerintem..)
    Ami rogton tetszett az uj albumrol az a spitfire es a girls volt (bar a more girls "prodigysabb") a tobbibol hianyolom a azt a kokemeny, kiemelkedo dobot, ami a regi albumokra jellemzo volt...
    Vegszokent azt mondom, hogy aki Prodigy fan annak lehet, hogy kicsit csalodas lesz ez az album, lehet hogy masra szamit (tobbek kozott en is), de mindenkeppen erdemes tenni vele egy probat... Aki meg most kezd baratkozni a Prodigyval annak talan kotelezo darab :)

    Na csak ennyi
    PRODIGY RULEZ
  • PResident Evil
    #107
    jó az összes :D
  • DePreSsZYo
    #106
    uh bazz hotride odabax :D
  • PResident Evil
    #105
  • PResident Evil
    #104
  • OPM
    #103
    nem tudok ezen elsülni :D még sosem nyertem ilyen dolgokon semmit

    "Prodigy-cédét nyert Iván Mónika, Gábor Zoltán, Karcz Tibor, Modok László, "opm" és Varga-Somogyi Viktória."
  • OPM
    #102
    :DDD

    "Kedves játékosunk! Örömmel értesítünk, hogy játékunkon nyertél egy Prodigy-cd-t. Arra kérünk, hogy a [email protected] ÉS a [email protected] címre írd meg neved és a postacímet, ahova küldhetjük. Gratulálunk, játssz velünk máskor is!
    party.origo.hu"
  • pasquale
    #101
    ja bocs már megtaláltam dc++on és az alcímis az :) mind1azért kösz
  • pasquale
    #100
    hello na végigolvastam a topicot de az istenértse bukkantam rá a címére pedig naggggyon kéne (hogy letöltsem) NA HA LENNE VALAKI OLYAN KEDVES ÉS MEGÍRNÁ Az album címét annak naggyon megköszönném előreis kösz
  • s0n1c
    #99
    Ez egy koncert cd. Amire te gondolsz valszeg az a "Music for the jilted generation".
  • diesel power
    #98
    Ki melyik számot szeretné 3. maxinak az albumról?



    Én az Action Radar-t,vagy wake Up Call-t.Azért írok vagyot,mert sztem 3-nál nem lesz több maxi erről az albumról,miután Liam azt nyilatkozta nemrég,hogy szerinte 3 maxi a tökéletes egy albumról.Persze attól még lehet több is,ha épp olyan kedve lesz.Szóval az előbb említett számok jók lennének kiadásra.



    Amik sztem semmiképpen sem lesznek kiadva:



    -Spitfire,mert tuti nem ad ki Liam két Juliett lewis-os számot.Meg nem is túl kiadható.



    -Medusa,mert ez se igazán kiadható,meg semmi vokál nincs benne,ami nem kizáró ok,de sztem akkor se lesz kinyomva.



    -The Way It Is,mert sztem feldolgozást nem fog kiadni,meg annyira azért nem izgi.



    -Memphis Bells,mert dupla A oldalas volt promo-n a Girls-el.De ettől még reménykedem benne,hogy kiadja,bár szinte biztos nem.



    -You'll Be Under...,mert Liam maga nyilatkozott úgy,hogy csak egy album töltelék.



    -Phoenix,mert túl semmilyen.



    Ami szóba jöhet tehát,az a Get Up,Wake Up,Action,Shoot Down.Bár a rockos Hotride után sztem a rockos Shoot sem lesz kiadva.Aztán lehet,hogy én gondolom hülyén a dolgokat,és pont az első számokból lesz kiadva vmi:))
  • CSOCSO
    #97
    kossszonom!! mindjart ralesek
  • diesel power
    #96
    The Way It Is.
  • PResident Evil
    #95
    IGEN :D The Way ... asszem
  • CSOCSO
    #94
    valaki mondja mar meg hogy akkor most ezen az uj albumon van e a jackson thrillerjenek feldolgozasa... ( aszem a a thrillert dolgozzak fel) es mi a cime
  • PResident Evil
    #93
    sztem az összes jó :D
  • diesel power
    #92
    Nekem pont a Spitfire és a Hotride voltak a legnehezebben megszokható számok.A Spitfire első pár alkalommal egyáltalán nem teccett,a Hotride meg csak nem volt nagy szám,igaz most sem,de azért már teccik.
  • DJ Skyline
    #91
    nálam ezek a favoritok:
    Spitfire
    Memphis Bells
    Girls
    Hotride
  • diesel power
    #90
    Én 2 hete nyúzom az albumot.Kb 5ödik hallgatásra teccett az egész elejétől a végéig,de már 1sőre is szimpi volt.Imádom a Prodigyt,és éreztem,hogy nem fogok csalódni benne.Nem is csalódtam.Sikerült egy igazi,újabb nagyon eredeti albumot összedobni,és nem pedig egy FOTL 2-t.Kedvenceim:Action(!),Memphis Bells,Wake Up,Girls,Under My Wheels,Medusa.Meg persze a többit is imádom,de ezek a legkiemelkedőbbek.
  • DJ Skyline
    #89
    na beszerváltam az albumot...1-2 szám kivételével tényleg jó!
  • Lteebee
    #88
    Megint meghallgattam 2x, nagyon állat.
    De csak hangosan jó.
    Nem is értem.
  • Dani20
    #87
    én is rámozdulok a lemezre! :)
  • PResident Evil
    #86
    olvass vissza... sztem igen ;)
  • DJ Skyline
    #85
    girls számot láttam a TVben...szerintem egész jó...érdemes beszerezni az albumot?
  • toMpEr
    #84
    prodigyremixed
  • CSOCSO
    #83
    jo de melyik az a szam?:)
  • PResident Evil
    #82
    asszem ez !
  • CSOCSO
    #81
    ez az az album amin feldolgoztak a jackson zenejet? vagy az meg a kovetkezo lesz?
  • PResident Evil
    #80
    kinek hogy tetszik... majd a következő ! :)