11
Might and magic 4-5
  • b-type
    #11
  • Was
    #10
    DOSBox
  • Terensz
    #9
    Hopp, itt van ilyen izs,?,,? Látom, jó friss topic :-)
    MM5 volt az egyik kedvenc rpg-m anno. A Megadragon-fightnek mondjuk neki kellett vágni vagy 10x, mire 2 túlélővel szétcsaptam :-) De 60.000 még gombócból is sok, nemhogy HP-ból :-)
    A másik hasonló gyöngyszem a Wizardry 7 (csak elvetemült állatoknak javasolt!!4!4űű :D)

    A 6 a digi képeivel viszont szerintem igen gáz.
  • HELPer
    #8
    B*na!
  • HELPer
    #7
  • Methylisocloro
    #6
    Windows 98SE-vel is megy DOS ablakban, maximum az alapmemória/XMS/EMS memóriával kell kinlódni. Most nemrég fejeztem be a Swords of Xeent illetve fejeztem volna be mert a legeslegvégén nem birtam az ellenséggel :)
    Nekem az eleinte azért fagyott mert sz SBLive SB16 emulációja más IRQ/DMA-t használt mint amit a Xeen setup-pal be lehetett állitani
  • Sheltem
    #5
    Dos
  • nemcsakfeel
    #4
    én a 6 al kezdtem de máig élvezet rá visszagondolni, és a legtöbb képre emlékszem belőle.

    a 4-5 nek milyen oprendszer alatt kéne mennie ?
  • Sheltem
    #3
    3#
  • bodesz
    #2
    2#
  • Sheltem
    #1
    Sziasztok! Bár nem mai ez a játék én mégis idöröl idöre elöveszem mert imádom az oldschool rpgket... Viszont valamiért most nem indul...sikerult VDMS emulátort szerválni és sikerült már megfelelö mennyiségü alapmemóriát is csiholnom neki, mégis a fömenüje már nem jön be a játéknak... Kéne valami jó kis régi emu amivel újra tudom élvezni azt az oldschool fílinget amit a mai gamek nem adnak meg. Help plz