36663
  • szucsy89
    #36062
    Tessék.
  • szucsy89
    #36061
    Valahogy úgy kéne felfognia a dolgokat, mint Ibra. A könyvében írta, hogy minél jobban fütyülték, cigányozták, annál inkább dühösebb lett, de jó értelemben. Annál jobban hajtott, pörgött, hogy csak azért is megmutassa. Aztán mikor rúgta a gólokat, meg eldöntötte a meccseket, az volt az igazi válasz a sok gyökér szurkolónak.

    Ez arra fog vezetni, hogy minden meccsen még jobban kifogják maguknak az ellenfél ultrái. Amúgy egy szóval sem mondtam, hogy nem tartom felháborítónak a történteket, nem focipályára való az efféle "szurkolás", de nem így kéne lereagálni (bár mondom Seedorf szerint a meccs után nem a rasszizmus volt a sírás oka).
  • wright
    #36060
    Lehet hogy te megszoktad hogy lehülyéznek,de a rasszista megnyilvánulásokat nehéz megszokni,pláne ha a gyerekedet is belevonják.Érdekes,de külföldi fórumokon nagyon kiakadtak a napoli-ra,milan és semleges szurkolók kéz a kézben.
    De te vagy szucsy a fotelből,és neked nem számít ha a talán egyetlen reményetek (Balotelli) ,fogja magát és teljes szellemi toprongy lesz.Szimpatikus gyerek vagy te
  • szucsy89
    #36059
    Ha vennéd a fáradtságot és eltakarodnál innen, azt megköszönnénk... nem a rasszista bekiabálások miatt sírt, Seedorf is elmondta a meccs utáni interjúban, hanem mert nem ment neki a játék, meg szívén viseli a csapat szar teljesítményét. Erre jött rá, hogy lecserélték (meg lehet baszogatták is egész meccsen bekiabálásokkal, de ezt már gondolom megszokta), és ennyi. Amúgy nem kedvencem, bírom néhány hülyeségét de ha szar, akkor nem védem én sem.

    Ha meg valóban a bekiabálások miatt szakadt el a cérna, akkor jobb, ha már most visszavonul, csak Seedorfot tudom ismét felhozni, hányszor huhogtak neki is, meg minden fekete játékosnak egyébként, mégsem csinálták azt mint ezek a hisztis picsák (Boatengre is gondolok), ha profik lennének ki tudnák ezeket zárni, mint tette eddig előttük az összes labdarúgó a Serie A-ban. Ezért én nem tudom sajnálni, akár a kedvenc csapatom játékosa akár nem.
  • limperatore
    #36058
    pont mint balotelli
  • 9csöves9
    #36057
    nem szereti már, mert nem neki csinált gyereket
  • wright
    #36056
    Ügye ha vennétek a fáradságot és elolvasnátok miért sírt,akkor lehet nem lenne poénos.Saját játékosodat kiröhögöd,mert tudatlan vagy és buta?Gratulálok.
  • szucsy89
    #36055
    Jaja, szarul játszott és lecserélték :D
  • szomferi
    #36054
    a meccs miatt?

  • LasCar16
    #36053
    C. Roni volt nőjét(Raffaela Ficot) kezelgette 2012-ben és 2012 decemberében született a kislány, DNS teszt most lett kész és csak az ufficsálé bejelentés történt meg. :D
  • Mor3llo
    #36052
    szegény gyerek
  • szucsy89
    #36051
    Ja igen? Akkor megint? Twitteren olvastam valamit, de akkor lehet beneztem. Mondjuk eleg erett volt már másfél éve is az apasaghoz... :ASDDSS
  • LasCar16
    #36050
    ja másfél éve :D
  • szucsy89
    #36049
    Balo apa lett.
  • szucsy89
    #36048
    Mourinho: "Időt kell adni Seedorfnak, hogy összerakja a csapatát! Az igazán nagy együttesek kialakulásához időre és hitre van szükség."
  • DasIsFuck
    #36047
    Olvasom, hogy Rober Baummanra fáj a fogatok
  • Nuno88
    #36046
    Bonera monnyon már le!!!!!!!!!!
  • limperatore
    #36045
    haha :D
  • wright
    #36044
    A képen is 1 lapon vannak :D
  • limperatore
    #36043
    csak a két edzőt nem lehet 1 lapra tenni :D
  • szucsy89
    #36042
  • szucsy89
    #36041
    Egy baj lesz Seedorfal ami már most látszik, a "haverok" kirobbanthatatlanok lesznek. Kaká pocsék meccset játszott, inkább Hondát hozta le, Boneráról nem is beszélve, pontok mennek el rajta és kezdő, közben meg ott ül Mexes a padon, aki még Ramival meg is értené jobban egymást, érthetetlen.
  • szucsy89
    #36040


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    köcsög inter meg megszerezte Hernanest, mi is akartuk már vagy 5 éve pedig :D
  • Oziris666
    #36039
    Nah tőle is csak örökölni lehet a labdát...
  • LasCar16
    #36038
    http://www.milannews.it/primo-piano/sportmediaset-milan-altro-colpo-scambio-taarabt-zaccardo-134986

    Zaccardo megy, Taarabt jön. ufficsálé hiányzik.

    http://www.transfermarkt.de/de/adel-taarabt/profil/spieler_45287.html
  • horpeti
    #36037
    Hát ez is attól függ, mit akar a klub. Nyilván tisztában van vele, hogy mivel jár Essien, vagy bevállalják a kockázatot, vagy nem. Egy egészséges erejétől duzzadó Essient (-5 év) nem ennyiért lehetne venni (gondolom nem drága :D).
  • limperatore
    #36036
    túl sok a fekete szín a bőrfelületén :SA_D:
  • Mor3llo
    #36035
    biztos baj van a fogával :D
    egyébként azt írják, hogy a már többször is elszakadt térdszalagja nem bírja a terhelést
  • horpeti
    #36034
    Hogy lehet megbukni az orvosin? Túl nagy a koleszterin, testzsir? :)
  • szucsy89
    #36033
    Essien megbukott az orvosin :SD:S:SAD

    még tovább vizsgálják, de ha nagy a gond akkor visszaküldjük a Chelseanek :D
  • szucsy89
    #36032
    Azt nem lesz nehéz. Nektek most inkább Mata miatt fáj a szívetek gondolom.
  • Oziris666
    #36031
    Azt a szintet biztos hozza amit a többi középpályásotok idén:D
  • szucsy89
    #36030
    Már meg is érkezett. Jó lesz ő még?
  • wright
    #36029
    Ha így folytatják,bezárják az összes olasz stadiont huhogásért :D Sztem ez a terv :D
  • Oziris666
    #36028
    Na Essien hozzátok tart!
  • horpeti
    #36027
    Mi vagyunk mi, kórház? :D
  • LasCar16
    #36026
    Sérülések és influenzajárvány

    A Milan hivatalos közleményt adott ki a sérültekről és betegekről. Gabriel, Cristante, Zaccardo és Poli influenzásak, de Abbiati és Birsa is lázasan játszott tegnap. Zapata kisebb húzódással bajlódik, 10 nap múlva újra megvizsgálják, addig biztosan nem játszik. Slvestre-nek is hasonló problémái vannak, őt egy hét múlva nézik meg újra. Marco Amelia, Giampaolo Pazzini, Riccardo Montolivo, Sulley Muntari, Daniele Bonera és Riccardo Saponara sérülés után lábadoznak, visszatérésük időpontja kérdéses, míg Petagnát izomsérülése miatt vizsgálják naponta. Stephan El Shaarawy felépülése jól halad, jelenleg erősítő edzéseket végez.

    Forrás: acmilan.com -acmmvfb-
  • Nuno88
    #36025
    Seedorf egy hete van itt, nagy csodát ne várjunk tőle, ezzel a kerettel örüljünk ha bent maradunk...

    Forza Milan!
  • szucsy89
    #36024
    Hát ennyi volt a kupa. Én ellentétben tegnap a Juvésokkal kimondom, hogy megérdemelte az Udinese, gratulálok nekik. Ritka szar csapatunk van sajnos jelenleg, egymást múlták alul a játékosok. Sok dolga lesz Seenek, bár 2-1nél az ő arcán is azt láttam, hogy fogalma nincs mit kéne csinálni... :D
  • szucsy89
    #36023
    Balotelli: "Seedorfban Mourinhot látom viszont."