36663
  • szucsy89
    #36142
    nagy formában a csapat 3 győzelem zsinórban következő meccs a tök utolsó Catania ellen, ha azt is hozzuk oda kerülhetünk az EL közelébe, eddig ez csak álom volt idén :D
  • szucsy89
    #36141
    ha még sokat balfaszkodik Mazzarri beérjük őket :)
  • LasCar16
    #36140
    kibaszott Inter is az utolsó percekben cseszi el a mixem...
  • Rockynhooo
    #36139
    lol mint Lanzafame :D
  • limperatore
    #36138
    nem tudom mit kepzelt magarol ez a 0 ember
  • bakkerman
    #36137
    azt hitte hogy majd egy Eto'o kaliberhez odasétál,és elrugja a tizit? :DDDDD
  • szucsy89
    #36136


    jah :DSAADS:DSADSADSA:SD
  • limperatore
    #36135
    meg minőségi csatárok volt akik mellett be se fért a kezdőbe :)
  • bakkerman
    #36134
    az Interben nem ő lőtte a büntetőket :D
  • szucsy89
    #36133
    AC Milan News ‏@Milanello 3h
    Balotelli at Inter: 28 goals in 86 matches.
    Balotelli at Milan: 29 goals in 47 matches.
    #SuperMarioBalotelli @FinallyMario
  • szucsy89
    #36132
  • szucsy89
    #36131
  • szucsy89
    #36130
    Balooooooooooo bebaszta, 2-0 ide!!!
  • limperatore
    #36129
    én is fio-interen buktam 20 rugót :D
  • LasCar16
    #36128
    többet nem rakok a csapat ellen, faszom :D
  • szucsy89
    #36127
    Egri Viktor: "Nem tudom mit képzel magáról ez a Balotelli."

    :DDDD oltja a mestert
  • limperatore
    #36126
    nektek jó
  • szucsy89
    #36125
    Balo-Hamsik cserét pletykálnak, szerintetek?
  • szucsy89
    #36124
    magyarul bejelentette a fizetéscsökkentést :D
  • Nuno88
    #36123
    Galliani elismerte: amennyiben a csapat nem végez a BL-indulást jelentő első 3 hely valamelyikén automatikusan 20%-kal csökken a játékosok fizetése. (milannews.it)

    acmilan.hu
  • Darthmushroom
    #36122
    Rejával azért alakulgatnak az eredmények. Nem lenne a rossz ősz sokkal jobban is állnánk.
  • szucsy89
    #36121
    A Bild értesülése szerint a Milan és az Inter ádáz csatát vív a Hoffenheim 22 éves brazil támadó középpályásáért. Roberto Firmino remek, gólerős szezont fut jelenleg a német csapatnál, a szerződése 2015 nyarán jár le. A kb 13-15 millió euróba kerülő játékos iránt korábban a Chelsea, a Liverpool, a Man. U. és az A. Madrid is érdeklődött.
  • szucsy89
    #36120
    Balotelli: "Elhagyom a Milant, ha a szurkolók ezt szeretnék. Született milanista vagyok, de ha én jelentem a legnagyobb problémát a szurkolóinknak, akkor elmegyek. A Premier Liga és Mourinho lenne az, ami egy előrelépés lehetne a számomra. Seedorfot hagyni kéne nyugodtan dolgozni, két hónap alatt nem lehet megítélni egyetlen edző munkáját se. Gallianiról pedig azt gondolom, hogy abban, amit csinál, ő a legjobb a világon." (La Gazzetta d. Sport)
  • szucsy89
    #36119
    Ma Lazio ellen nyomjuk... én már nem tippelek, bár most ők sem olyan hűdejók...
  • Nuno88
    #36118
    Így van, simán elengedték Pirlot, meg Ambrot is... ez az egész helyzet a vezetőségnek köszönhető, amíg ott nem lesz változás addig ne is akarjunk mást mi szurkolók sem.

    Galliani nyilatkozat...
  • Grove4
    #36117
    Na csak te fogd be a szádat, aki már akkor a földhöz csapja a seggét, ha ikszel a Juventus.

    Pirlot a ti idióta vezetőségetek engedte el!
  • szucsy89
    #36116
    persze, ez a legnagyobb örömük a rubésoknak

    közbe most is a mi leselejtezett Pirlonk mentette meg a seggüket
  • LasCar16
    #36115
    remélem legalább kiverted ma rá.
  • Nuno88
    #36114
    A Curva Sud találkozott Seedorffal és még pár játékossal a meccs után. Szerintük Balotelli a legjobb játékos és meg is mondták neki. Mario elnézést kért a szurkolóktól azt monda nekik, hogy az elkövetkezendő mérkőzéseken mindent bele fog adni. Távozásáról is kérdezték a szurkolók Balo pedig egy jót röhögött ezen...

    DE MINDIG CSAK ÍGÉRGETI A K.... ÉLETBE MÁR!
  • Nuno88
    #36113
    Csődöt kell jelenteni... ezt nézni is rossz.

    Forza Milan!
  • davids014
    #36112
    seedorfnak is lassan mennie kell ...
  • Grove4
    #36111
    :DDDDDDDDD haha hogy beszoptátok! :DDD
  • szucsy89
    #36110
    Ez a buzi amauri is sarkas kötényes gólt lő hát összefosom magam..
  • szomferi
    #36109
    plusz Cassano 11-es, így még jobb :D
  • szucsy89
    #36108
    Abbiati piros az 5. percben... jól kezdődik
  • szucsy89
    #36107
  • LasCar16
    #36106
    mondja a fiókcsapat szurkolója, ülj le egyes
  • limperatore
    #36105
    végre elhúztok a szentélyből és megtisztul
  • Nuno88
    #36104
    A Milan hivatalosan is elküldte az új stadion telkére vonatkozó ajánlatát az Expo 2015 tulajdonosának.

    Az ajánlattételi határidő hétfőn jár le, ezért küldte el a Milan hivatalosan a szándéknyilatkozatot, amelyet Barbara Berlusconi írt alá. Egy 60 ezres stadiont tervez a vezetőség a 120 ezer négyzetméteres területre. Az igazi kérdés az ár: most úgy tűnik, hogy 30-40 millió euróig megy el a Milan az alkuban.

    A Repubblica című lap emlékeztet: a Juventus 20 millió körüli összeget áldozott annak a területnek a megszerzésére, ahová végül felépítette új stadionját.

    Közben kiderült, hogy nem feltétlen a 2015-ös EXPO az egyetlen hely, amelyik szóba jöhet. A Falck Acélművek volt területe is megfelelő lenne, de a vezetőség az EXPO-t preferálja, mert ott van metróállomás is.

    acmilan.hu
  • LasCar16
    #36103
    kis stat: Armero akit akartunk a télen, 5 Westham meccsből 0 szereplés, Nocerino pedig időhúzó csere a kalapácsosoknál 3 alkalommal is a 80. perc környékén zavarták be.
    Egyszer már a 68.-ban riogathatta a szurkolókat.

    indexfórum