USB kábel

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10
Keresõ. Mert megérdemled.
Falconer
#9
Ilyen nincs! Most mind a 2 csak a bejövõ kapcsolatot akrja elfogadni! Most mi a francot csináljak?

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

#8
mármint nem adnak, hanem kell
#7
ehhez a típushoz adnak drivert, mivel ugye teljesen sima USB-kábellel kicsit gáz összekötni 2 gépe, de az ilyen típusúakba be van építve valami szar, ami rendbehozza a kapcsolatot.
Falconer
#6
Egyiken szar a win, mert ajánlja fel a Com2-t, csak a párhuzamos porttal akar szarozni

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

Falconer
#5
Nemadnak vazze!

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

ollie
#4
Szerintem ehhez nem kell driver. Hozz létre egy usb-s kábelkapcsolatot az xp-ben.

Start Menu/Accessories/Communication/New Connection Wizard
Set up an advanced connection
Accept incoming connections (egyik gép)
Connect directly to another computer (másik gép)
Itt meg kiválasztani a típust (portot).

#3
boltban adnak hozzá 😉
Falconer
#2

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

Falconer
#1
Pár hete vettünk egy ilyen kábelt, csak kéne hozzá driver meg leírás.
A poén az hogy a gyártó oldalán fent van a termék, csak ha a downloadsra megyek, akkor driver not found. Szoftverbázisban sincs, sehol sincs.
Nincs esetleg valakinek ilyen kábelja meg hozzá cuccok, vagy nem tud valaki
megoldást hogy lehessen használni?
Köszi

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)