503
  • Marcika560
    #503
    Én is nyomom a sunshinon és a blizzardon eggyaránt. De a meteorra is feljárok.
  • Barty007
    #502
    es tudnal nekem benne segiteni mert még emigazan értem a dolgokat van msn ed ?
  • Dekka
    #501
    Hali, vegre visszatertem :D Nature -sunshine szerveren jatszok
    sajnos elozo karim elevszett ugyhogy most gyorsan csinaltam egy 20. szintu trojant
    Dekka neven zuzom ott is
  • Barty007
    #500
    meik szerver a legkönyebb ?
  • Barty007
    #499
    hali mindenkinek tudnátok nekem segiteni ki hogy áll és melyik szerveren nyomjátok?
  • ceemeeir
    #498
    jobban belegondoltam, és lehetsges hogy neikezdek....
    majd mondd már meghogy hol játszol...
    jajde nem jó ez a képrnyőbill...
    1 hét múla jövök, mert elmegyek nyaralni.
    ird mármeg addigra pls, hoy hl játszol és mi a neved.
    (lehet h warriort fogok inditani, mert az a legpoénosab később, mg akkoris, ha az első 30-50 szint nehezebb, mint az ijjásszal.)
  • ceemeeir
    #497
    hali, na idenéztem oly rég SG kihagyás után :)
    az a baj, hogy én a nyaramat nem akarom mindenáron a gép mellett tölteni, conquerben pedig nem nagyon lehet jól fejlődni anélkül... az almúlt nyáron sztem 10 napból 9-et CQ mellett töltöttem, a maradékban pedig TG-ben volt ... :P
    nameg lehet hogy WoW-ozok egy kicsikét, esetleg GW... nemtom méég
  • Claustrophobia
    #496
    Mindenki aki netán idelátogat annak: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=83945&st=900

    Aki pedig már jáccik, az mennyen a Justice-ra! Mert van magyar guild közel 50 taggal :) Ja és Ceemeeir ha egyszer kétszer még megnézed ezt a forumot, azért téged is szívesen látnálak ott :) Engem Qruc néven találtok, deputyk pedig: Horatius, Amberyl, Avicularia, Gyilok. Egyikőjük biztosan bent van. Na jónapot mindenkinek.
  • Claustrophobia
    #495
    Húha hát 1 év után énis elővettem a játékot és újúlt erővel jáccok :) Habár nekem a dragon kicsit erős így a sok rebornnal ehheheh, úgyhogy azt hanyagolom. Én most a Faith serveren jáccok. Mellesleg Cee, veled már egy ideje akarnék beszélni de msn-en sose vagy fenn :P Lehet változott a címed?
  • vee8
    #494
    jah, jol meghaltattok emberek. en ugytudom a legtobb magyar a dragonon van, en is ott nyomom. ha vkinek kedve tamad meg elovenni a jatekot kOncEntrAtOr neven megtalal ;)
  • XCoMA
    #493
    Mintha kissé lehalt lenne ez a fórum!
  • ceemeeir
    #492
    nemtom, hogy fogok-e most jászani ezzel a játékkal, mert kb 1 héten belül meglessz a bikaerős gépem, és kicsi gépigényesebb játékokkal is fogok játszani:)
  • PerfectCircle
    #491
    Hosszú idő utáni hozzászólás:-)!Aki játszik ezzel a játékkal az megtalál a Honor szerveren, lvl60-as trojan vagyok PerfectCircle néven.Egyébként néhány magyar van a Justiceon is.De a Honor a legújabb szerver aki most kezdene el játszani, az ide jöjjön:-)!
  • Sugam
    #490
    sziasztok.nekem nincs netem mert elkoltoztem es majd 3 nap mulva lesz ujra.sztem lineage2 sokkal jobb free szerveren.van accom akinek kell az irjon privit mert en mar eq2 ozom.cee kurva jo volt veled conolni:). te voltaL legnygaobb meg a krumpli taka vagy mi:DD.na megyek papa all!
  • pityogo2
    #489
    hehe, köszi:)
    sajnálom, hogy nem conquerezünk többen:( nekem most töltődött le 18,5 óra alatt a game, mert nagyon lassú a letöltőszerverük...
    Lehet hogy még egy magyar fog gámolni, remálem ezért meginnt összegyűlünk:)
    Ha meggondolnád magad, szívesen várlak:)
    terveim szerint a Justice-on fogom nyomulni, mert az a legújabb szerver.
  • b-type
    #488
    láttam a PH!-n is...:)
    majdnem be is köszöntem, de mégsem...ide is csak azért, mert már voltam.
    én Anarchy Online-ozom ha van időm.
    De mindenképpen jó csávó voltál velem amíg bent voltunk, ezért max. elismerés. :)
  • pityogo2
    #487
    játsdzik még valaki ezzel?:)
    Én úgy tervezem, újra elkezdem...
  • Sugam
    #486
    hatja
  • dragster
    #485
    Nagy kár...akkor maradnak a külföldi partyk meg a hétvégi guild war-ok.
  • Sugam
    #484
    mar senki sem jatszik ezzel.
  • dragster
    #483
    Hi.
    Tolom már kb 2-3 hete de Magyarokkal még nem találékoztam.
    Én a Phoenix szerveren vagyok (Dragster lvl49 Trojan)Ha valaki esetleg nyomul rajta szóljon :)
    Ha más szerveren vagytok akkor nem tudom mitévő legyek...át lehet rakatni karit esetleg?
    Elsőnek ennyi,segítséget előre is köszönöm.
  • Gumbo
    #482
    erre a képre hogy kerül oda takaoshi?
  • Claustrophobia
    #481
    na hát izé cee, nekem nem megy az a fury within mert: nemtom mijen Setup.exe-ről beszél az a x@ros readme mivel ojat nem találtam na most, vmi vbs fájét v mit elindítottam ás el is indult de amikor csinálni akartam 1 karaktert akkor kilépett....most akkor te hogy installáltad???
  • Claustrophobia
    #480
    na most 1 ideig nem tok yrni mert pakolni kell 1 csomó szart
  • Claustrophobia
    #479
    hát nemtom nekem mégcsak el se indult :) de megpróbálom mégeccer letölteni
  • pityogo2
    #478
    innen pl le töd tölteni az ancent mod: the fury within-t. próbáld ki egy új karival. sztem ez az egyik létező legjobb mod.(jobb mint az alap ;) ) (remélem h jó verziójút adtam meg, énis csak most kerestem rá.)
  • Claustrophobia
    #477
    mosmár jó :)
  • Claustrophobia
    #476
    naaaaa mi a f@sz van
  • Claustrophobia
    #475
    konkver forumba diablo
  • Claustrophobia
    #474
    tényleg nektek megvan a starcraft? mert akkor tudnánk 3an jáccani a neten :)
  • Claustrophobia
    #473
    de az újrakezdett barbárom még így is gyepás :D 1150 defense 1400+ atk rating meg most nemtom 600-1000 sebzés asszem....nightmare-be az 1es acton járok a második küldinál :) és amúgy már lvl 37 a barbárom
  • Claustrophobia
    #472
    ja meg van 1 lvl 73(?) paladin de lehet h kisebbb...
  • Claustrophobia
    #471
    bakker a legnagyobb szintű karaktereim : Siva lvl 77 sorceress, Masterpredator lvl 80 sorceress, Barby lvl 78 barbár, DEATH lvl 80 assasin, Tyger lvl 62 necro meg hát ijenek
  • Claustrophobia
    #470
    ancient mod?????? az mi a szar....
  • Sugam
    #469
    uhhh az zsir
  • pityogo2
    #468
    én ancientmodban gámolok, és van egy lvl 98-as karim. kb 1-2 honap alatt hoztam ossze.. :)
  • Claustrophobia
    #467
    ja és én lemondtam a mmorpgkről, nem akarok ricsi riccsekkel meg a 20millió dbikkel találkozni + a bunkó parasztokkal sem :) ezért maradok a d2nel es a lvl 36 barbáromnál
  • Claustrophobia
    #466
    ne bazd cee....mivel jáccol és hanyas szintű???? talán tudnánk neten jáccani =)
  • Sugam
    #465
    nembaj:):P jobb mint a conquer!mert azt mar unom kee
    vmi ujj
  • pityogo2
    #464
    jaj, ahogy elnézem ez a RYL-nek az openbataja mar meginn, de lehet hogy elneztem...
    ha ez a RYL, nem éri meg vele játszani, én márcsak tom :) kb 1 hetet gamoltam vele, és eléggé meguntam.