47
Mit találtál, ami nem odavaló?
  • fv82
    #47
    Ferrero nutellában nekem is volt már haj. Guiseppe pizzából meg kimászott a feltét alól egy hangya.
    Ez a mindent bele don pepe nagyon durva
  • flippy
    #46
    haj
  • KILROY
    #45
    gémkapocs.
  • hen-tes
    #44
    légy.
  • Garfield
    #43
    Spárgaleves á la Bridget Jones?
  • Ron Ragm
    #42
    Te kértél mindent bele pizzát, legközeleb legyél egy kicsit konkrétabb :)
  • Cat #41
    én is találtam már kukoricakonzervben hernyót, a szivbaj jött rám, dobtam ki az egészet a fenébe
  • Pempő
    #40
    Kőbányai kétpatkányos
  • cSuwwi
    #39
    ez egy ősrégi story, hogy valamelyik sörben egyszer egy patkányt találtak...
  • Munch
    #38
  • LittleL
    #37
    egyszer egy Soproni Ászok sörösüvegben egy egér volt lekupakolva.
  • ThePartyFace
    #36
    En a szaritott babban talaltam kavicsot...nice:P
  • fm
    #35
    Don Pepe pizzériából bátyámmal rendeltünk 2 fullos pizzát. tv-nél a sötétben ettük meg,én végeztem vele először,majd mikor tesóm a végéhez ért az uccsó szelet pereméhez "rákacsintott" egy sült csótány!! baszki lettem olyan rosszul,hogy aszittem viszont látom a pizzát...ráadásul mivel mindent bele pizza volt,akárhol lehetett benne másik csótány is,nem vettem volna észre.

    máskor meg romlott rudit vettem véletlenül és zöld a túró
  • Gladiator
    #34
    amúgy kurva idegesítő, hogy egy csomóan nem tudják megkülönböztetni a ban-t a ba-tól. (Topiccím)
  • Gladiator
    #33
    tesóm vmilyen buktájában kavics volt. le is tört a foga...
  • Bandew
    #32
    Legalább erősödik az immunrendszer. :-D
  • Lynx_TWL
    #31
    Rosszabb esetben meghalnak.
    A patkányok vizelete tartalmazhat emberre halálos baktériumot.
    Volt rá példa, egy csávó így halt bele a sörözésbe:)
  • Prank
    #30
    én a sóskámban találtam egyszer egy hernyót, aztán jóideig nem ettem sóskát...
  • Bandew
    #29
    Pl: E 300 - C vitamin
  • Bandew
    #28
    Nem mindegyik az.
  • Bandew
    #27
    Egyszer általánosban az uzsonnámban (amit a suliban osztanak) volt 3 darab szög! Melyik fasz rakhatta oda?
  • HuAn82
    #26
    Ezért jobb gondolom az üveges/flakonos üdítő. Ott a védőkupak takarja a fogyasztási felületet.
  • Cat #25
    igy van, anyám rászoktatott hogy mindig mossam le a konzerveket, mielőtt felbontom
    ugyanis amikor kinyitod mindenképpen érintkezik a kajával

    vhol olvastam is, hogy egy raktárépületben patkányok voltak, senki nem foglalkozott vele, hisz csak konzervek vannak ott, de a konzervek tetején lévő patkánypisitől sokan megbetegedtek
  • HuAn82
    #24
    A dobozos sörön, üdítőkön a fogyasztási peremnél állítólag elég sok a baktérium. Anno még a biosz tanárom említette.
  • Munch
    #23
    :)))
    Túrjunk juhokat. --> Juhtúró.
  • ricsi1
    #22
    kajában?inkább a csonagolásán: E...,E...,E....,E... stb
    csupa mocsok,rákkeltő anyagok
    farm powa!
  • HuAn82
    #21
    Én virsliben találtam hajszálat+ valami puha ruganyos "izét".
  • Munch
    #20
    Fhúj!!!!!!!! Pedig szeretem a virslit... :D
  • DBoy
    #19
    virslibe egy kis szárny :DDDD
  • end
    #18
    most halottam állítólag amikor v.ki látott virsligyártást látta ahogy a patkányok mászkálnak és a dolgozok azzal szorakoztak hogy belerázták a patkányokat a husdaráloba jó mi?:)
  • Munch
    #17
    Hát ez nem igaz... ásványvíz kupakjábol a müanyag belepergett az üvegbe. Úgy kellett kihalászni. Hozzányúltam a Spáros kenyérzacskóhoz, megint zöld lett a kezem. El is felejtettem... a túrórudiba egy marhanagy hajszálat találtam nemrég.
  • rezsofiz
    #16
    Spar rulez:DDD
  • Ivan Pjodr
    #15
    Műanyag spárga a koli menzáján a zsemlében. No nem csak egy szál, hanem át volt szőve vele, és nem csak az enyém.
    Azon a menzán mondjuk sok érdekes volt, de ez benne van a top 10-ben. :)
  • Ams
    #14
    alzo(ejtsd:áldzó) teve hugykő volt a sörömbe...
  • Voltan
    #13
    Csótányt találtam egyszer a káposztasalátában egy étteremben.
  • Garfield
    #12
    Egyik meghatározó óvodai elményem, mikor hazajöttünk egy kirándulásról, nápolyi volt uzsonnára, én meg üveges szemekkel meredtem a bennük mozgó, kb. 1 cm-es kukacokra.
  • Ams
    #11
    szárított tevehugy
  • FREAK
    #10
    paraszt
  • HuAn82
    #9
  • magus
    #8
    pffff. egyel egy hetig menzan. siman osszekeresed a penzt egy pizzara ha kszeded a hulladekot blole.