222
Minden ami japán zene, jöhet.
  • Picar77
    #61
    hát az jó lenne a ds-eket mindig is jobban birtam mint a az Ns-eket oda legalább vihetsz zenét és lejátszák amit kérsz nem úgy mint itt
  • Androsan666
    #60
    Jó, de beismerték hogy nem profik, viszont mindent megtettek ami tőlük telt. Szerintem tisztességes volt hogy hide emlékére megpróbáltak eljátszani pár számot. Nekem tetszett.

    Elvileg lesz DS a nyáron, ha barátnőm ismije meg tudja szervezni. Akkor inkább NS helyett odamegyek, mivel az agyonmixelt számokat nem igazán csípem. DS-en meg mindig normális zene megy.
  • Picar77
    #59
    hello ^^
    hát a buli tényleg elég lapos volt néha
    de nekem a konci se jött be túlzottan elég szörnyen hangositották és az elbaszta nekem
  • Androsan666
    #58
    Ja a legutóbbi NS nem volt valami jó, számomra kissé lapos volt. Viszont a hide tiszteletére rendezett koncit élveztem.
  • Androsan666
    #57
    Na hali mindenkinek, most regiztem. Imádom a jrock/jpop zenét.

    Kedvenc jpop: ARASHI, Tackey and Tsubasa, NewS, Ueto Aya, Sonim, Utada Hikaru, Yui.

    Útált jpop: Kat-Tun, V6.

    Kedvenc jrock: hide, X-Japan, Dir en Grey, Versailles, Lareine, Psycho le Cemu, Raphael, Penicillin, Alice Nine, AnCafe, The Candy Spooky Theatre, Gothika, Janne da Arc, Kana Moon, Közi, BUCK-TICK, Moi dix Mois.

    Útált jrock: Gackt, Miyavi, Gazette, Despa.

    Jó 8 éve hallgatok jpop-ot és kb. négy éve jrock-ot is.
  • Picar77
    #56
  • Picar77
    #55
    gecc jó volt
    nem tudjátok mit hagytok ki:D

    ték
  • Picar77
    #54
    je :D
    elvagyok itt magamban :D

    akkor NipponGroovra-ra se jön senki :D
    éljen XD
  • Picar77
    #53
    fu de megy a topik XD
    NS-re jön valaki ? :DDD
  • Picar77
    #52
    fu több mint 1 éve senki nem irt ide
    na majd most én :D
    ezt a jó kis témát felkéne éleszteni
    Gazette forever +stb......
    Ds-en volt innen valaki ? :D
  • Dying Soul
    #51
    Hö, később felrakom.
  • zakika
    #50
    nem rossz. egesz album is johet
  • Dying Soul
    #49
    Onmyo-Za / Kohjinrasetsu (2002) / Rasetsu
  • zakika
    #48
    inkab audio, azt tobbszor meg lehet halgatni es kenyelmesebb
  • Dying Soul
    #47
    Youtube behalt, később adok linket.
  • zakika
    #46
    az ajalnas halgatva jo
  • Dying Soul
    #45
    Behalt a topik?

    Onmyo-Za nevű hard rock/heavy metal formációt még mindig csak ajánlani tudom.
  • Dying Soul
    #44
    Nemtudnánk ezt jegelni egy kicsit? Emule-lal vannak tapasztalataim, igen rosszak..jó volna ez a torrentezés végső soron, de most ahogy elnézem még 700 mega helyem sincs.
  • Bucser
    #43
    Ha nem felel meg akkor emule-t felrakod rámész az egyik legnagyobb serverre aztán rákeresel leszeded...
  • Dying Soul
    #42
    Ejjha..hát nemtudom, 5k nem túl kecsegtető 700 megára nézve.
  • Bucser
    #41
    egyben van egy zip-ben.
  • Dying Soul
    #40
    Igazából csak a 8 album érdekelne.
  • Bucser
    #39
    Emule-on találtam teljes discography-t. Ha gondolod a hash-t megadhatom, hogy tudd keresni vagy csinálhatok belole egy decentralizált torrentet. De lassu lesz mert 700 mega (8 album 13 Single +extrak) és nekem játék mellett max 5 k-val mehet fel:) talán 1 óra múlva le is ér:) Ha adsz egy mail címet akkor elküldöm majd a torrentet amit csinálok.
  • Dying Soul
    #38
    Nekem csak a 2005-ös lemezük van meg :P Nem szomorkodnék, ha a többit esetleg megosztanád velem
  • Bucser
    #37
    Szedek gyorsban egy discography-t aztan majd válogatok:D
  • Dying Soul
    #36
    Onmyo-Za
  • Dying Soul
    #35
    Én is egy német lánynak köszönhetem, hogy megismertem őket :D
  • Bucser
    #34
    ÉS amilyen buta vagyok Rie fu-t kihagytam... gyönyörű hangja van...
  • Bucser
    #33
    Pont ilyet kerestem thnx:)
  • Dying Soul
    #32
    Másik kedvenc
  • Dying Soul
    #31
    Annak aki szereti a power-t és a death-et, egy keményebb előadó: Blood Stain Child - Truth
  • Dying Soul
    #30
    Egy MUCC szám, ezzel a számmal ismertem meg őket.
  • Bucser
    #29
    Jpop-hoz először a Macross 7 révén volt részem:) Az nagyon tetszett.(fire Bomber koncertfelvételem is volt:D) Valamint a bebop utan kattantam Ra Yoko Kanno zenéire főleg amiket együtt csnált a Seatbelts-el (mondjuk zeneileg eléggé mindenevő vagyok Blues, Jazz, Rock, Punk-Rock, jöhet) Mivel ezen stílusokban nem ismerek japán előadókat ezért nagyon nem tudok választani tanácsokat tud adni valaki?:D
  • Dying Soul
    #28
    Most kezd betörni Európába a MUCC nevezetű hard rock banda, ajánlom figyelmetekbe, bejövős :P
  • Daza500
    #27
    Nesztek:

    JPop

    Egy táncprogramból szedtem ki, sajnos kissé rövid...
    Érdemes meghallgatni többször egymás után :-)
  • Dying Soul
    #26
    heyyo
    Onmyo-Za-t ismeritek?
  • magus
    #25
    jhc

    meg jmetalcore

    multkor vki vmi tancszonyeghez jpopot uvoltetett es egy egesz este ezt hallgattam, kb megorultem tole.
  • zakika
    #24
    hogy lehet errol az oldalrol letolteni? nekem nem megy
  • zakika
    #23
    nagyon keveset halotam a japan zenebol-az is csak feldolgozas. szerintem ugyanolyan mintha mondjuk egy masik orszag (pl. finorszag, spanyolorszag, argentina, egyiptom...) zenejet halgatnad - van koztuk jo is es rossz is...
  • PyRex
    #22
    A tradícionális japán zenéről nincsen valami oldal? Vagy az nem érdekel valakit?