93
Folytatják?
  • Matthewpamer
    #53
  • Matthewpamer
    #52
    végülis örökké lehetne folytatni mert mind2 halhatatlan :P
  • Voltan
    #51
    Így is kultuszfilm lett belőle.
  • Sadun Tryst
    #50
    hát én egy Blair Witch 3 játék alapú Ideglelésnek jobban örültem volna. sokkal nagyobb feelingje van annak a kornak, mikor jönnek a démonok + a fekete mágia!
    sztem az ideglelések akkor sem jók...
  • Ramza
    #49
    Egyébként a játék durva jó volt szerintem is (mind a három), de más egy film és más a pc.
  • Ramza
    #48
    Rossz hírem van: a BWP így lett kultuszfilm.
    Ha a játékhoz hasonló lett volna, akkor egy (tini)horror lenne a sok közül (lásd második rész)
  • N.E.O.!!!
    #47
    A film az jó volt, csak sajna Freddy csak 1 embert ölt meg, míg Jason-t nem számoltam. Kíváncsi vagyok, hogy Freddy fejével mi lessz, mert hát az első rész végén a kiscsaj levágta. Amúgy szernitem semmi köze nem lessz az 1. részhez, mint a rémálom az elm utcában, meg a péntek 13 sorozatokban.
  • Bandew
    #46
    2-t nem láttam, mert állítólag kaki. Sajna a játékkal sem játszottam.
  • Sadun Tryst
    #45
    ja és az ideglelés számomra már csak azért is volt csalódás, mert a játék teljesen más volt. ha a játék környezteére is feelingjére építik a filmet, akár kultuszfilm is lehetett volna belőle. de így... pfff
  • Sadun Tryst
    #44
    az ideglelésnek az 1. része sztem nagyon szar volt...
    a 2. rész sem volt sokkal jobb, de a film végi csavarral egészfeldobták a filmet. de így is csak erős közepes... :P
  • HuAn82
    #43
    lol!
  • Ramza
    #42
    "Szerintem ilyen formában nem."

    Pedig ettől függetlenül a 17 résznyi előzményből 15-nél még így is jobb volt.

    (úristen, mosnt belegondoltam, hogy láttam mind a 18 részt... én is találhatnék értelmesebb hobbit ;)
  • Bandew
    #41
    Erről van szó. Mégis voltak parás részek pl gyereksírás.
  • Matthewpamer
    #40
    hát az idegelés jó film?BFFFF
    legszarabb film amit láttam eddig.fogtak egy kamerát azt az erdőbe bohockodtak
  • Dynamic
    #39
    Inkább kihagynám, most egyelőre nincsenek filmrendezői ambícióim.De mint láthajuk az áldokumentum filmek szinte bármilyen formában, kisebb-nagyobb sikerrel, de működnek.Kezdve az olajivó állatkától, az ufonauta boncoláson át a B.W.Projectig.
    Az idézőjeles(!) könnyű szóról meg már leírtam a véleményem.Értsd:egy megaprodukcióhoz képest könnyű.Hogy ne menjünk messze az áldokumentum filmek miatt, elég megnézni egy Fókusz riportot amiben özv. Bíró Gusztávné találkozik egy gömbvillámmal a kerti budiban.Persze nem egészen ugyanaz, de a szitu hasonló.
  • Dynamic
    #38
    Nem is a film műfaja a lényeg, hanem a dolog pszichológiája.Ha valódiként állítjuk be a filmet teljesen más hozzáállással nézi az ember, mint amikor tudja az illető, hogy kamu.Én akkor láttam, amikor ezt már mindenki tudta-de hadd ne kelljen mondani-egyáltalán nem találtam izgalmasnak és végigásítottam.Bár az is biztos, hogy ha a leleplezés előtt nézem meg a filmet lehet, hogy összefosom magam.
    A könnyű szóra meg csak annyira reagálnék, hogy az én monitoromon egy-egy idézőjel is látszik, ami jelen esetben, nem nehéz kitalálni enyhe költői túlzásra utal.
  • Bandew
    #37
    NA látod, ott nem kerül 10 M-ba se egy film.
  • winnie
    #36
    Jó lenne ha az emberek észbekapnának, hogy bizony nem csak ott csinálnak filmeket.

    ez hogy jön ide? sok helyen csinálnak filmeket, ez tény, szerinem majd minden országban.
  • Bandew
    #35
    A filmek világában egyáltalán nem! Csak Hollywoodban. Jó lenne ha az emberek észbekapnának, hogy bizony nem csak ott csinálnak filmeket.
  • Bandew
    #34
    Ez nem igaz! Amikor elmentem megnézni a moziba, akkor már tudtam, hogy kamu. De attól még félelmetes volt egyes jelenet.
  • Blasta
    #33
    Nyugodtan elhiheted, hogy ez kamu!

    Írd be a google-ba, pl. robocop 5 vagy spiderman 4 és LÁSS "CSODÁT"...
  • Blasta
    #32
    Könnyű?
    HÁT CSINÁLJ VAZZE!

    "fikázni könnyű, alkotni nehéz"

    Nagy igazság!!!!!
  • winnie
    #31
    30M neked olcsó???

    ??? ember, hol élsz te? 30M a filmek világában hihetetlenül olcsó. idei filmek költségvetése, csak összehasonlításképpen: van helsing - 160M, harry potter 3 - 130M, 80nap alatt a föld körül - 110M, a tűz óceánja - 100M, hideghegy - 80M, betörő az albérlőm - 70M, hellboy - 66M, starsky és hutch - 60M (olcsó filmek voltak pl. a 30M-ból készült passió vagy megtorló,
  • winnie
    #30
    Az Ideglelés csak azért volt para, mert behazudták mindenkinek, hogy valódi amit látunk és nem megrendezett.

    :)) nem behazudták. az áldokumentmfilm egy műfaj. woody allen is csinált áldoksikat

    Így "könnyű" kevés pénzből sikeres filmet csinálni.

    napersze:))) másik lol. ha könnyű, akkor miért nem csinálnak. az ideglelésnél sem lehetett tudni, hogy mekkora siker lesz.
  • Dynamic
    #29
    Az Ideglelés csak azért volt para, mert behazudták mindenkinek, hogy valódi amit látunk és nem megrendezett.Így "könnyű" kevés pénzből sikeres filmet csinálni.
  • HuAn82
    #28
    Ja + szép átverés!

    A második rész már eléggé erőltetett volt.
  • Bandew
    #27
    30M neked olcsó??? 1000000000000000x jobb filmet lehet ennyiből csinálni. PL Ideglelés. Nem lehet azt mondani róla, hogy nagy költségvetésű film, de azért egészen jó kis para volt.
  • HuAn82
    #26
    "akiket jó volt újra látni"

    Szerintem ilyen formában nem.
  • winnie
    #25
    Minek ennek még egy rész? Talán valami értelmesebb filmre költhetnék a pénzt.

    a film nagyon olcsó volt, szóval szerintem ebból a 30M-ból nem sok midnent lehetett volna csinálni + a siker miatt lehet, hogy lesz folytatás, de nem ilyen formában. a film egy szimpla tinihorro volt, 2 horroikonnal, akiket jó volt újra látni.
  • Sadun Tryst
    #24
    a 3 személyes kép (Jason, Freddy és Mike) tuti fake, de a kicsi elég meggyőző... :)
    majd ha lesz tréler, lesz értelme a topiknak. :)
  • Matthewpamer
    #23
    de több oldalon is írnak róla,keres rá googléban
  • HuAn82
    #22
    Amúgy ritka nagy baromság volt az egész. (Ha mégis igaz) Minek ennek még egy rész? Talán valami értelmesebb filmre költhetnék a pénzt.
  • HuAn82
    #21
    Nem vesztettél semmit. :-)
  • Jano
    #20
    Az a valaki nyílván egy netbetyár kölök lehetett, aki most jót röhög, hogy sokakat behülyített.
  • Jano
    #19
    Imdb-n, amit a leghitelesebb forrásnak tartok, semmi info nincs, szal kamunak mondanám.
  • Matthewpamer
    #18
    most mi az hogy kamu?valakinek meg kell csinálni a képet..
  • Blasta
    #17
    Ez kamu.
    Legalábbis a kép tuti az.
  • Punker
    #16
    dettó
  • Augustus Gigo
    #15
    de ez csak akmu sztem, nézzétek meg a képet, én jobb rakok össze pár képet:D
  • Augustus Gigo
    #14
    jaja ez mike!