28
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    én csak 1x .. így méggyorsabb és bajlódjon az aki olvasni akarja :D
  • _Vegeta_
    #27
    Jellemzo h pont egy tavolkeleti. :)
  • Mice
    #26
    két shift vagy melléütött karakter+bckspace
  • Huvarg
    #25
    ott a pont
  • dikki*yysw
    #24
    Az első rekordot én is. 3310-esen könnyű is, ha egy gombon van egymás utáni 2 (vagy több) betű duplán shiftelek és mehet tovább. :D
  • Gladiator
    #23
    hát ezt bammeg még én is megdöntöm 3310-esen. vagy legalábbis az előző rekordot biztosan.
  • asdasdasd
    #22
    Van akinek meg jo uzlet...

    Kulonben is elegem van mar abbol, hogy mindenhol dol a csevegj igy, meg a hallgasd ugy.
    Ha beszelgetni akarok a penzbol elmegyunk sorozni, vacsizni es nem a telko zsebet tomjuk.
  • Laalee
    #21
    nekem 43mp 1 betü :D lehet hogy ezert küldök évente max 3 smst :D
  • Yossarian
    #20
    44mp???
    Mire beírja, kéccer megdugom
  • Pheel
    #19
    "7210-ben előjönnek az ékezetek, nem ABC jön egymás után, hanem Aäábc."

    Válts nyelvet vagy rakj bele más firmware-t és nem úgy lesz :)
  • nemcsakfeel
    #18
    jaja, kis szar telefonok vazzeg nem tudom kinek a kezéhez mérik a billentyűket de biztos hogy ilyen kis apró nőkéhez mint ez is. két kézzel hozzá se férek..
  • Adam II
    #17
    A melegek előnyben mert hát melegben gyorsabban esemesezik az ember.
  • Munch
    #16
    Megnéztem a videót... szánalmasan lassú...
    Kéne bajnokságot rendezni.
    Még mindíg a 3210-zel volt a leggyorsabb írni.
    Eléggé telefonfüggő a dolog. 7210-ben előjönnek az ékezetek, nem ABC jön egymás után, hanem Aäábc. Ez megint lassít. A Pana X60 meg úgy lassú ahogy van, legalább 2 másodperc egy betű. :)
  • Munch
    #15
    Fogadjunk hogy gyorsabb vagyok mint ez a nő?
  • Piscator
    #14
    "Az SMS- egyeseknek sport, másoknak már a kultúránk szerves része, míg megint másoknak maga a megtestesült kínlódás és szenvedés."
    Uhh..Nekem CSAK szükségszerű kommunikáció.
  • Bandew
    #13
    Mekkora marhaságok vannak!
  • Pheel
    #12
    Ez kérlek egy Nokia volt :)

    Mondom Nokia! :-P
  • TheZsenyka
    #11
    LOL, odamennél és szarrá vernéd őket egy nokia communicatorral...
  • bunny
    #10
    Azt nem értem, hogy kötött volt hogy milyen telefont használhatnak ? Mert egy teljes billentyűzetesenen szarráverem a mezőnyt simán.
  • The Garrett
    #9
    lol nekem is olyan telefon van mint a japán csajnak, de nekem 3x akkora a tnyerem, örülök ha elkinlodom az ujjam az 1-1 gombig :P
  • rocky1984
    #8
    Próbálna csak egy szar motorola e365 el így smst irni, garantált idegbaj + 10 perccel több idő...
  • Pheel
    #7
    Videóban mondják, hogy W/O T9, szal nélküle.
  • GabiWong
    #6
    De ezek T9 el irtak ugye ?
  • Admiralis
    #5
    Nagyszerű címet mondhat magáénak. :-)
  • 12346
    #4
    valahogy nem lep meg, hogy az illető távolkeleti..:) mindig náluk van a leggyorsabban tetriszező meg leggyorsabban mit tom én mit nyomkodó, játszó csóka.
  • fako
    #3
    telefon bill nagyon sux. Nem mind1 am hogy ekezetes betuket is irsz-e vagy angol vagy magyar szoveg. Egyszer lattam egy dokumentum filmben gepirokrol, ott a csucs valami 600 vagy 800 betu/perc, az valami abnormalisan gyors. Aztan mutattak hogy mi tortenik ha gyorsabban probal gepelni mint ahogy a keze tudja kovetni, ugy rangatozott a keze mintha valami rohama lenne.
  • Cat #2
    vazzeg, másodpercenként 4 betü... érdemes megnézni a videót, mindkét kezét használja
  • Darth Sith
    #1
    hmm, nem indulnak az olimpián? :)