13
  • TeszteloPontHu
    #13
    Ezt hívják piacgazdaságnak és piaci versenynek. Sajnos a Matávnak nincs igazi versenytársa, ezért fizetünk pl. az ADSL-ért annyit, amennyit... Talán a TELE2 ér valamit.
  • Picador
    #12
    Vodafone rulez. Azért érdemes elgondolkodni a T-mobile politikán... CSak azért csökknt , mert nyomul a Vodafone, amíg nem nyomul, addig nem volt érdeke az alacsony tarifa...

    Rablók! Vodafone 4ever.
  • Pheel
    #11
    A Voda még mindig vezet 2 Ft/perccel, de azért az már nem akkora különbség.
  • St
    #10
    Most már használható legalább ma váltottam relax 250-re. Egyébként az egész elég nagy rablás, mert ha nem beszéled le az összes kifizetett percet, akkor az abban a hónapban elvész. Szóval csak annak jó, aki minimum beszél annyit amennyi a csomagban van.
  • Pheel
    #9
    És TERMÉSZETESEN percdíjas, mint a Vodás
  • ZsoltiMC
    #8
    eh sliders olvasd el mégegyszer..
    relax 1000-nél 1000 percet beszélhetsz egy honapban 22 ft os percdijjal, de ezt az összeget (22000) kiszámlázzák. Magyarul havidij, csak ők nem igy hivják. Ha egy honapban 1000 percnél többet beszélsz, az 1000-ren felüli percek dija 24ft.
  • Sliders
    #7
    Ezt az egész Relaxot nem vágom most mi a fasz van.

    Relax ezresnél 1000percet beszélhetsz le oké.
    Aztán Díjcsomagban 22 ftért beszélhetek percenként. Ez is vili de ez már nem: "A díjcsomagba foglalt lebeszélhető percek díja összesen" ezt hogy értik: 22000 ezret kell befizetni, vagy mi a franc van? Valaki értesse meg velem ezt mert én ezt nem vágom. Illetve pl ha az egy percből 39 másodpercet beszélek akkor is 22 vay azt eltördelik annyivá amit beszéltem. És ugye ez a 22 forint nem fépercekre vonatkozik, mert hallottam már iylenről is.

    Valaki segítsen.
  • Pheel
    #6
    Alulról? :)
  • papabear
    #5
    na itt valóban érezhetjük a piaci verseny hatását.
    csak nem nullához közelített az új relax előfizetők száma?
  • comet
    #4
    lol
  • Pheel
    #3
    Na azért ez mindjárt kultúráltabb lett. Matáv ellen is kellene valami Vodafone.
  • Cat #2
    rájuk ijesztett a vodafone :)
  • St
    #1
    "Több ezer embert tanítottam MA-TE-MA-TI-KÁRA..."