33
  • ShadowLord
    #33
    The Trojan horse TR/Drop.Delf.DJ.4 na nekem ilyen van tudok egy progit ami leirtaná nekem sürge lenne!:)
  • YencY
    #32
    Szerintem az Opera a király én azt nyúzom.
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    énis énis :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    pedig co.hu gyorsabb .. de hát ugye aki ríl-szélessávon fexik annak hijába mondja az embör
  • Frenzy
    #29
    Hat korulbelul del ota buszke Firefox felhasznalo vagyok :)
  • Yfel
    #28
    MyIE2: Nem IE alternativa, hanem az IE motorjat hasznalo "skin". Nem fog megvedeni ettol a virustol

    Frenzy: Itt nem kell nyomkodni semmit, nem ker ra engedelyt, hogy installalhassa magat... mar akkor is megkapod a virust, ha csak ramesz egy weboldalra.

    Egyenlore hasznaljatok valami igazi alternativat (Mozilla, Opera) es nem lesz bajotok... bar ki tudja, hogy a kovetkezo problema mikor fogja felutni a fejet... en asszem maradok a Firefoxnal veglegesen.

    Y
  • Frenzy
    #27
    jesszus ;-)
    eltartott egy ideig amig rajottem anno, hogy lehet .com -ra es angolra allitani. mostmar kapasbol megy :P
  • comet
    #26
    en google.co.hu-t irok kapasbol :)
  • Frenzy
    #25
    Bar magyarul is utalom :P
    Meg gondolom te lengyelul :P
  • comet
    #24
    jah...
  • Frenzy
    #23
    Egesz biztosan. De a googlerol szolva, nekem pl. egybol finnul indul, ugy kell lebeszelni rola :P
  • comet
    #22
    Miert, biztos van finn mirrorja is a google ellenes oldalaknak :]
  • Frenzy
    #21
    Comet, ne keverjel mar bele mindenbe :P
    Amugyis, nalad mar azt sem lehet tudni, hogy milyen nyelven gondoltal rakeresni ... netalan esetleg lengyelul?
  • comet
    #20
    tudod, frenzy beszél angolul :)
  • Gabest
    #19
    Your search - "Google az egy szemét ceg" - did not match any documents.
  • comet
    #18
    Ez benne van a mozillaban alapbol es meg nem is gyujt adatokat. Google az egy szemet ceg, ha nem hiszel nekem keress ra :)
  • comet
    #17
    Klikk ide mozilláért,firefoxért vagy thunderbirdért
  • pakura
    #16
    Kösz srácok a sok ötletet, most már csak azt kell megtudnom, hogy honnan tudom megszerezni ezeket. Egyébként a google toolbart feltettem és nagyon zorall, de azért kipróbálnám az operát is vagy valamelyik másikat is ha megmondanátok honnan lehet ingyen megszerezni.
  • Frenzy
    #15
    firefox .. mostmar en is kiprobaltam
  • comet
    #14
    mozilla
  • PetruZ
    #13
    MyIE2
    Szvsz a legjobb IE alternatíva, beépített és nagyon könnyen szabályozható popup killerrel és tartalomszűrővel, meg egy csomó egyéb hasznos dologgal. Ja, és ingyenes ez is.
  • Frenzy
    #12
    Esetleg elolvashatod, mit irnak install kozben, nem csak nyomogatod az IGENeket, kedves PAS :P

    A google toolbarnak ket mukodesi modja van, az egyik, ami korlatozotabb, nem kuld infokat a googlenek. A masik, amikor tobb funkcio el benne, kuld infokat a googlenek. Azt irjak, hogy anonimek az infok, es azt kuldik el, milyen weblapokat nezegetsz. Ezzel szereznek tovabbi adatokat a pagerank technologiajuknak.
  • An-Dee
    #11
    a mozillában lévő browser-t kiszedték és abból lett a firefox, a mozilla levelezőjéből meg a thunderbird.

    magyarul mozilla = firefox + thunderbird (most kihagytam a irc kliens-t meg egyéb nyalánkságokat)

    mozilla sajnos nem tud külső mail progit meghívni, csak a sajátját.

    mellesleg opera rulez. (vagy inkább a szabványokat kéne támogatni)
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    és gugli túlbárba nincs spy ware ? mer serényel akar konnektálni googlehoz..
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    na akkor ha már úgyis fel akartam rakni legújabb operát ... :D
  • rutilus
    #8
    opera
  • Frenzy
    #7
    Yv@n: Ugy latom te hasznalsz Thunderbirdod, meg tudod nekem mondani, hogy mi a kulonbseg a Mozilla Mail es a Thunderbird kozott, mert nekem nem sikerult rajonnom a Mozilla siteot nezegetve. Ugyanez lenne a kerdes a Mozilla bongeszo es a Firefox kozott is, vagyis miben ternek el?
  • Frenzy
    #6
    Probald ki a Google toolbarjat, az ingyenes, es nagyon jol blokkolja a popupokat. Arrol nem is beszelve, hogy utana kozvetlenul IE toolbarrol lehet google keresest futtatni, ami meg hasznos is. Ez megtalalhato a http://google.toolbar.com cimen.

    De vannak mas Windowsos popup blokkerek, nemelyik ingyenes, a legtobb fizetos.
  • Yv@n
    #5
    Thunderbird-el mi baj?
  • pakura
    #4
    Tényleg srácok mondjatok egy fasza böngészőt amiben pop-up killer is van, vagy egy olyan programot ami bezárja a pop-upokat az explorer mellett.
  • lola
    #3
    Az tényleg jó, de akkor inkább Mozilla, mert úgy a levelezéssel sincs gond.
  • [negativ] Les
    #2
    jaja
  • Seaweed
    #1
    Firefox rulez!