474
Crazy Boys :: http://crazy-boys.atw.hu :: Vár az örület !!!
  • DBoy
    #1
    Sziasztok!
    Crazy Boys: Vár az örület címmel fog "megjelenni" egy jackass féle cucc : 60 perces : ha nagy sikere lesz menni fog a folytatás és jobb,jobb minőségbe lehet majd kapni!
    kérem írjatok véleményeket,hogy ti venétek e MAX. 2000FT os áron (DVD:SVCD,VHS).
    Bemutató jeleggel lelehet hamarosan tölteni pár videót!
    lényege az lesz,hogy 12-14 éves korosztály milyen hülyeségekre képes! pár példa ami már elkészült vagy most fog holnap készülni: fagyasztott húst rádobni a másikra erőből,lépcsőn lejönni egy deszkával, boxeral,rotival megkergetni magunkat,10-15 m vasrúdon lejönni ruhával,a buszmegállóban mikor megérkezik a busz üldözni a másikat zacskó a fején és boxer - zokni,cipő,felső .. stb nélkül!
    Véleményeket,kritikákat várom!És hogy ti vennétek e ha neten is forgarmazásra kerülni a siker és a vélemények miatt!
    Üdv: DBoy(Rendező,Operatőr,Tervező)
  • DBoy
    #2
    Várom azok jelentkezését akik segítenének elkészíteni Crazy Boys feliratokat meg ehhez hasonlókat csak a név kiírása érdekébe :D
  • Chaos Mad
    #3
    jackass? az király sorozat!!!! mi is toltunk egy két durvaságot :DDD
    ez micsoda ez a crazy boys? ti csináljátok?
  • DBoy
    #4
    Igen!
    Először Jackass.HU volt.
    De gondoltuk inkább kitalálunk valami újat :)
  • DBoy
    #5
    Crazy Boys = Örült Fiúk :)
  • Chaos Mad
    #6
    és eladjátok? 12-14 évesen? vagy mi a cél? :)
  • Chaos Mad
    #7
    azt én is tudom :)
  • DBoy
    #8
    hát!árusítani fogjuk :D
    lesz Crazy Boys poló,sapka,dvd,vhs,bögre,egérpad,poszter és stb .hu ...
  • Chaos Mad
    #9
    és ezt miböl finaszirozzátok?
  • DBoy
    #10
    összedobjuk!
    5en csináljuk !
    ELOSSSZUK!!! :D
  • Taranov
    #11
    De figyeljél arra, hogy az APEH megkerülésével ne áruljatok semmit, mert rátok szállnak. Kell akkor egy vállalkozó/cég, akinek a profilja a videók, pólók, sapkák stb. árusítása.
  • hen-tes
    #12

    mer unatkoztam :D
  • hen-tes
    #13
    egy részbe bele lehetett volna tenni bátyámat..
    20-30 húsz * húsz centis üveget tört be egymásután kézzel..
    a maaarhaa
    :D
  • Adi
    #14
    Véletlenül nincs köztettek egy rasta hajú, Jani nevezetű csávó?:)
  • Adi
    #15
    Coool!:)
  • hen-tes
    #16
    htx
  • DBoy
    #17
    ezt te csináltad? :D
  • DBoy
    #18
    van egy jani nevű csávó... köztünk :)
  • Loál János #19
    Gratulálok! Tök egyedi, és annyira, de annyira menő dolog ez!
  • repro
    #20
    Ezt nagyon gyorsan hagyjátok abba.
    Mi lesz, ha valamelyikőtök komolyabban megsérül?
    És ezzel kizárólag a Jackassnek ártotok. Ott profi kaszkadőrökkel, az ő felügyeletük alatt történik az egész.
  • DBoy
    #21
    Hát eddig a legnagyobb sérülés a rudon lévő lejövetellel és a fagyasztott hússal történt :D
  • Loál János #22
    Van egy ötletem!

    Olyat nem akartok, hogy felgyújtjátok egymást, és ki bírja tovább? Vagy szájbakakiljátok a másikat, miközben az alszik? Az is jó móka, és milyen jó lenne nektek, ha ebből élnétek!
  • fifi
    #23
    Ennek van az égegyadta világon bármi kevés értelme is?
  • DBoy
    #24
    van :)
  • fifi
    #25
    Mi? Érdeklődve várom... :)
  • DBoy
    #26
    híresek és multimilllliárdosok leszünk :)
  • DBoy
    #27
    :))
  • fifi
    #28
    NEM értem a választ még annak tükrében sem hogy 14éves vagy már megbocsáss!
  • DBoy
    #29
    12 :)
  • DBoy
    #30
    Akinek van ideje az csinálna egy crazy boys os bannert?
    THX
  • Loál János #31
    Szerintem pedig jól megalapozott üzletpolitikájuk van erre a rendkívül jól eladható, egyedi ötlet alapján készültt cuccra, és tuti bejön nekik az üzlet!
  • Loál János #32
    A hírnévről nem is beszélve!
    Még szerencse, hogy nincs további 80millió gyerek a világon, akinek hasonló példaképük, és sok legalább ennyi eszük van!
    Tuti ez a biznissz, én azt mondom. Bárcsak én is ki tudnék találni valami ilyet... :C
  • fifi
    #33
    Még annyit hogy sztem NE dörzsölgesd a markod a lóvéra előre mert ha ezt az egész eladósdit a mélyen tisztelt APEH megszimatolja, nektek annyi...Fiatalkorúak b.v.h intézetében állítólag nem olyan jó az élet.
  • DBoy
    #34
    Meg egy Oldalhoz tartozó 16x16 pixel méretű ikont ami a CBoysra utal... pl.C betű meg ilyesmi :D
  • DBoy
    #35
    ne félj, mi mindent megoldunk :)
  • Loál János #36
    Naná, ügyes gyerekek vagytok ti!
  • fifi
    #37
    Hidd el hogy egyáltalán nem félek, csak vázolom a kilátásaitokat....Vagy annyira nagykutya vagy hogy zsebedben van az APEH is?
  • DBoy
    #38
    kezdjük az elejétől:
    mi az az APEH? :D
  • ollie
    #39
    Srácok ezt most hagyjátok abba, mert komoly következméynei lehetnek, mind egészségügyi szempontból, mind anyagilag. Ti még nagyon fiatalok vagytok és egyszerűen nem tudjátok felmérni a lehetséges következményeket. Mindenképpen beszéljetek a szüleitekkel erről.
  • fifi
    #40
    Különben mi beszélünk velük