12
Air Buccaneers (UT2004MOD)
  • Szabi #12
    link
  • Balikaaa
    #11
    hi!

    Honnan tölthetem le ezt a mod-ot?
  • Lifeforce
    #10
    2x rákattintasz és feltelepíti magát.
  • DonPapa
    #9
    hova kell bemásolni ?
    hogy lehet elinditani ??
    szerver címe ???
  • Ivan Pjodr
    #8
    hmm, akkor lehet benézek majd én is egyszer, ma megnéztem, és hogy-hogy nem tetszett... rohadtul :))
  • Lifeforce
    #7
    igen
  • Gyadi
    #6
    Ez megy khm, biztonsági másolatos UT-vel is? :)
  • Lifeforce
    #5
    Ma már voltunk bent egy páran... :)
    Mégvalaki?
  • Lifeforce
    #4
    Szerintem nagyon jól megcsinálták.
    Amikor megfordítod az ágyut még a súlypont is áthelyeződik, és úgy "billen" a léghajó :)
  • Lacc
    #3
    Csak ajánlani tudom, nagyon ott van a mod :) Talán max. a játékos modellek kicsit bóvlik, de minden más ott van a szeren.
  • Lifeforce
    #2
    Upsz egy kicsit nagy lett bocs:)
  • Lifeforce
    #1
    Minden vacaknak indítotok topicot, így most én is megteszem :)

    Ez egy léghajó harc :).
    Mikor kipróbáltam nagyon meglepődtem, hogy a készítők nagyon odafigyeltek a készítésnél. Szép grafika, kidolgozott karakterek, gyönyörű pályák...stb. Miért is érdekel engem ez a mód? Mert nagyon vicces, nagyon igényli a jó csapatmunkát. Igen-igen.Elmondhatom, hogy ez egy nagyon csapatorientált játék, ugyanis egy léghajóhoz minimum 3 ember kell, hogy megfelelően tudj harcolni. Mindent külön kell irányítani. Külön kell az ágyut megtölteni, külön kell lövésre birni, külön kell az ágyut irányítani, külön kell vezetni a léghajót...stb. Ha elfogy a munició akkor le kell szállni "tankolni" :). Természetesen egy ember is mind megtudja csinálni, de az ilyet hamar leszedik :) . A hangulata nagyon jó. A mód mérete összecsomagolva 160mb ami fele akkora a többi "versenytársaiéhoz" képest. Ha valakinek van kedve kipróbálni akkor innen is letöltheti a download menüpont alol és természetesen ki is próbálhatja, mert 1-2 hétig biztosan ez fog üzemelni a szerveren.
    És most lássuk a képeket.
    (hungs.hu)