36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • reaper4
    #476
    ez így van. nekem 512/64 es a netem. képzelheted nagyonmax 10k val megy fel. könnyen magyaráz akinek nagyobb a sávszélessége.
    mindemellett hagyni szoktam letöltés után is,de könyörgöm 10k val mikor lesz normális arányom? soha.
  • tomo
    #475
    igaz, mindig a szimmetrikus netel rendelkezok verik a melluket, hogy lam fenn lehet tartani az 1.0 t .... nyamvadtak
  • grebber
    #474
    Azért én a 0.XX-es arányok védelmére kelek mert a szerveresek meg a egyetemesek könnyen magyaráznak.
    20k-val tölcsél fel 50GB-ot az jó meló.
  • grebber
    #473
    Most mondták hogy a www.torrentbits.org megint megy de mér nem lehet regelni?Miért lett pénzes?
  • IceTom
    #472
    thank you:)
  • Iori
    #471
    ez a torrent nektek megy? állítolag mindenkinek megy, de nekem a bitcomet és a bittornado sem tudja letölteni, nem tud csatlakozni a trackerhez, vmi megoldás?
  • Zsoltika 007
    #470
    Privi ment.
  • greco
    #469
    http://www.torrentspy.com/search.asp?query=Buffy&submit.x=25&submit.y=10
  • IceTom
    #468
    hi,nemtom jó helyen keresgélek,de nem tudtok segíteni!!!
    Buffy-t akarok letölteni torrentként és nem tudtok oldalt ahol le tudnám tölteni az évadokat?:)
  • MerlinW
    #467
    több néven kell regelni, s ezzel megtéveszteni őket, időt nyerni
  • bandia
    #466
    457-re: A piratbay-es csávók tutin visszaírogatnak az amcsiknak. Én nem tudom itt milyen törvények vannak, és meddíg ér el az MPAA vagy mi a fene keze, de nem hiszem hogy könnyq dolguk lenne más ország felhasználóit perbe fogni. Azért nem árt óvatosnak lenni.
  • nemcsakfeel
    #465
    bthumen hozzászólásjogra:

    - Sorry, de észrevettem,hogy nem enged a "Kérések" témában szóhoz jutni!
    "Nincs jogod üzenetet írni"
    Arány 0.772. Nem nagy gond,de váratlanul ért! Tag-nak kell lenni hozzá?
    Mióta van ez igy?

    - Igen tagnak kel lenni hozzá. Körülbelül 1 hete, de lehet régebbóta csak nem vettem észre.
  • nemcsakfeel
    #464
    ne parázz, már visszatöltöttem az este folyamán.
    csak nem értem, hogy egy kicsit lemegy az arányom, és akkor már ki vagyok rekesztve?

    #457 : remélem nem kell tartanunk :( az talán szerencsém hogy olyan sokat nem töltöttem tőlük, < 1 GB, .. a másik "nyugtató" dolog, hogy 1 millió felhasználót nem foghatnak perbe. képtelenség.
  • fifi
    #463
    457-re vki, vmi infóval tud szolgálni?
  • fureszoszi
    #462
    Nem tudod beállitani amig letöltesz a kliens automatikusan vissza osztja.letöltés után leállithatod de nem szép dolog leállitani mig a letöltötet 1.0-ás arányi vissza nem osztod.
  • Met
    #461
    Be lehet állítani, hogy ami már lentvan azt ne ossza vissza?
  • precision
    #460
    A 0.44 -es arány a nevetséges
  • Kaszi46
    #459
    szisztok, tudnátok nekem olyan torrent linkeket, gyűjtő helyeket adni, ahol autó, illetve motorsport videókat lehet letölteni? legfőképpen MOTOGP érdekelne, jöhet bármi más sbk, forma1 stb stb
    válaszokat előre is köszi( teljes futamokra gondolok)
  • fureszoszi
    #458
    Sziasztok a UK-Torrents-ról tudtok valamit ugytünok az is bezárt.Mert át dob a Loki-ra.
  • fifi
    #457
    most akkor mi az ábra Loki ügyben? Tartaniuk kell azoknak valamitől akik használták?
  • MerlinW
    #456
    ez számomra sem világos
  • nemcsakfeel
    #455
    bthumenre : Nincs jogod üzenetet küldeni.
    mi a fakkért???
    Arány: 0.444
    ... nevetséges.
  • Laciiiiiii
    #454
    KÖSSZ:)
  • nemcsakfeel
    #453
    © tomo 2004. nov. 30. 22:58 | Privát | Válasz | #93
    http://www.torrentspy.com/
    http://isohunt.com/ (ezeknek is doglodik a HDDje, es raadasul raszabadultak a suprnovas felhasznalok)


    http://www.litezone.com/ itt par torrent oldal van osszegyujtve
    http://home.quicknet.nl/qn/prive/romeria/bittorrentsites.htm ez is egy gyujtemeny

    szerintem ezekkel elleszel egesz ejjel :)
  • Laciiiiiii
    #452
    Hali!Bocsi,de nem a témához tartozik a kérdésem..Vki tudna adni 1 jo oldalt ahol torrentek vannak?(azureussal tölteném az jo?) THX
  • tomo
    #451
    letolteni szabad. max az ember nem oszt vissza.
  • nemcsakfeel
    #450
    Külföldi oldalakról még van bizalmatok tölteni??
    Nekem a loki után elment tőle a kedvem.. Bthúmen ről még csaKcsak, de pirate báy, isóhunt.. elég kétséges nekem. Leállítottam az összes külföldi letöltésemet, seedelésemet :(
  • fifi
    #449
    nem
    ha hash hiba van benne, nem véletlenül tölti le mégegyszer. azért hogy használható legyen
  • fureszoszi
    #448
    Igaz.
  • Serpa
    #447
    rar -okat töltök, amikből *.bin és *.cue lesz.

    ha simán lefut a crc check, és kitudom csomagolni, akkor nincs probléma, igaz ?
  • nemcsakfeel
    #446
    ha nem stimmel az összes rész, akkor jó esélyel nem használható majd semmire.
    de pl. ha .mpg -t töltesz le, akkor max egy két képkocka hibás, de lejátszani le tudod.
  • Serpa
    #445
    szóval, ha nem fogom tudni kicsomizni, akkor dobhatom ki az egészet ?
  • nemcsakfeel
    #444
    úgy értelmezem, hogy a letöltendő fájlokat darabokra bontja =(piece), a hash check pedig az ellenörző összeg ( mint a check sum pl. tömörítésnél ).
    lehet hogy az eddig letöltött fájl darabok megsérültek, ellenörzéskor úgy ítélte meg a kliensed hogy sérült ( az ellenörző hash kód alapján ) így újra letölti.
  • Serpa
    #443
    most ugyanazt írta ki, csak a szám más.
    piece 285 failed hash check, re downloading it
  • Serpa
    #442
    a végét értem.
    újra letöltötte azt.
  • Serpa
    #441
    srácok !
    ez mit jelent ?

    piece 1242 failed hash check, re downloading it
  • ipko
    #440
    Egyébként nem tud valaki egy olyan helyet a Vip-torrents-en kívül, ahol a 24 című tvsorozat 2. évadjának az összes részét le tudom tölteni???
  • ipko
    #439
    Ok, majd probálkozom!
  • nemcsakfeel
    #438
    mert azt is irtuk hogy az meghívós lett. ha van ismerősöd aki elég cuccot töltött már fel, attól kérhetsz meghívót.

    #435 attól függ honnan töltöttél.. lehet hogy a szervert lefoglalták bezárták, a tracker túlterhelt. Egyáltalán nem biztos hogy később le fog jönni. Helyedben megkeresném más oldalon azt a fájlt, ezt meg nem törölném ki egy hétig.
  • olasz
    #437
    Turbo Torrentet használok!Szerintetek melyik a legjobb kliens?Honnan tudok torrent fájlokat letölteni amik jók mert amit írtatok http://bithumen.tx.hu/ erre nem tudok bejelentkezni