36504
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

• NB2
    vazze magon valaki megtalálta a 2001-ben kiírt játékok dvd gyűjteményét?:)
  • joeperry
    Sziasztok! Tud valaki olyan torrent oldalt, ahol elérhetők Pc Guru scanek?
  • geo91
    tudja valaki mi van a milkie.cc-vel?
  • MerlinW
  • MerlinW
  • tandya
    A gépedet nem lassítja vmi,mert nekem simán bejön?
  • Kepek
    1337x miért olyan tetü lassú? Sokszor be se jö az oldal.
  • Flamer
    :) igen ez meg jol is hangzik, de ugye vannak magyar site-ok, es vannak a free / nem free nem magyar site-ok.
    olyan oldalakon, amiknel kotelezo a seed, ott tartani szoktam es szeretnem is a torrenteket, hatha kell majd valamiert valamikor a jovoben, meg az osszes olyat aminel nincs kotelezo, illetve kulfoldi,, ott nem. :)
    na most a lenti beallitas csak az egyikre jo. :(
    ezert szerettem, hogy utorrentnel ment a jobbklikk es delete "everything" opcio is volt. :)
  • MerlinW
    Irányítsd a torrent file könyvtárat a C:\$Recycle.Bin -be.

• Flamer
    kb 3 hete migraltam utorrentbol (v2-esrol!!; mert a tobbi egy szenny) qbitre. siman lezajlott. van az az atalakito is, 0 torrent vesztes. zsir.
    1 dolog zavar benne: nincs olyan hogy delete torrent es hogy a torrent fajlt is torolje. :(
    delete torrent + adat oke, de a torrent fajlt akkor is meghagyja. gci zavaro. :( lattam nyilt is ra git issue, hogy legyen benne ez a feture, de tojnak ra. :\
    amugy kiraly a qbit. :)
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2021.10.13. 14:38:38
  • darkSectorxxx #36494
    Mármint oké csak másképpen érem el azt a menüpontot és nem annyira kényelmes. de hát muszáj lesz
  • MerlinW
    qbittorrent pont ugyanazt tudja és többet.
  • darkSectorxxx #36492
    Ja persze, nem azért, csak jó lenne ha hasonló opciókkal lenne valami más alternatíva, de ha nincs más akkor max ez marad. Mármint amit írtál.
  • MerlinW
    Használhatod az uTorrent, ha nem zavar a millió reklám, a lassúság és hogy folyamatosan gyűjti az adataidat. uTorrent egy ideje már-már malware kategória. Nem azért ugrik rá az összes vírusirtó mert torrent kliens, hanem mert veszélyes.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.10.10. 22:53:17
  • darkSectorxxx #36490
    Azt régen is utáltam.
  • lck
    Meg a jó öreg WINAMP, csak az hiányzik - a WINAMP !!
  • darkSectorxxx #36488
    Köszi, ezt próbáltam csak nagyon más a menürendszere, jobban kézreállt az utorrent. :(
  • MerlinW
    Ezt használd
  • darkSectorxxx #36486
    Mi a faszt műveltek az uTorrent-el? Mostanában mindig beugrik egy ablak hogy fogadjam el, aztán befagy a kliens... eléggé irritáló. :D
  • RJoco
    Kivétel amikor valakinek gyenge a netje, egy SD is órákig jön le, feltölteni biztos, hogy nem fog.
    Általában sokkal többen vannak, akiknek jóval gyorsabb a netjük, így tőlük fogja más lehúzni.
    Tapasztalat. Nekem 5 Mb-s nettel sem igazán volt feltöltésem. A 0.1 arányt nem sok torrentem érte el 3 hét alatt sem.
    Az 50-es nettel azért már sokkal jobb a helyzet.
  • RJoco
    Olyanról nem tudok, ami törli a torrentet, olyan lehetőség viszont van, hogy mondjuk 50 óra után megállítja a feltöltést.
    Ha pont 50 órát kell bent lenni, akkor érdemes mondjuk 60-ra állítani. Előfordul, hogy az oldalak nem regisztrálják jól az időt.
    Ahhoz az oldalhoz kell belőni, ahol a legtovább kell bent tartani.
  • MerlinW
    Állíts be feltöltés sebesség limitet és nem fáj senkinek ha a háttérben megy a feltöltés. A kezdő júzernek meg el lehet magyarázni hogy mit, mikor töröljön, gondolom nem csimpánz használja a gépet. Mondjuk azt is be lehet tanítani erre :)

Vagy ha nem magyar tartalmat tölt, akkor van száz szabálymentes publikus oldal, mint a 1337x.to, rarbg.com és társai. Én ezeken már vagy 10 éve a hit&run-t tolom és senkit sem zavar, ezeken az oldalakon vannak nemzetközi terrabites seed szerverek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.08.22. 04:24:21
  • NB2
    Kezdő user szépen tartsa bent jóval tovább szerintem. Soha nem értettem ezt a rohadt limitet. Ha nekem jólesett, hogy gyorsan lejön, akkor tuti másnak is.
    (töröltem már én is 1 alatt torrentet több hét után, de azért ez nálam baromi ritka)
  • PunkZoli
    sziasztok, ismertek olyan torrent klienst, ami mondjuk 50 óra után, törli a torrentet a kliensből? Maradna az anyag a helyén, csak ugye van amelyik oldalon 48 óráig kell maradjon, de automatizálni kéne, kezdő user miatt.
  • [HUN]FaTaL
    Lejárt a cert, gondolom majd meghosszabbítják.
  • lalakov
    "Az Ön kapcsolata nem privát" mi van a maggal?
  • Bal0924
    Már nem fontos.
  • Bal0924
    Sziasztok!
    Aki fenn van TVStore oldalon.
    Bejön az oldal?
  • 100pole
    Üdv! Az miért van, hogy a Deluge 1.3.15 egyes oldalakon rosszul számolja el a feltöltési adatmennyiségeket, kevesebbet szokott, mint az valójában?
  • darkSectorxxx #36475
    Pont mostanság tanakodtam ezen hogy lehet az utorrent-el van baj amit régóta használok? mert mikor hagyom a torrenteket had töltsön vissza, nálam kb 20 kb/s-re is ritkán megy fel, olyan mintha senkinek nem töltenék fel.... elsőnek azt hittem hogy annyira sokan töltenek fel torrenteket hogy nincs szükség az enyimre, de most elgondolkodtam hogy lehet az uTorrent kliens a baj. :D
  • MerlinW
    qBittorrent-et használj W10-en. Vuze 5x annyi erőforrást eszik, lomha, linuxport, JAVA, stb.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.06.11. 23:37:54
  • Midian82
    Sziasztok
    Tudnátok segíteni Vuze beállításban?
    Win10 et újra raktam azóta nem tudom beállítani .Előtte találtam beálítás videót és sikerült szépen töltött is fel.
    Most Kb max 120 B/s el tölt fel az is folyamat visszaesik mindíg 0 ra.
  • bajgunar
    Avast? Biztos...
    https://support.avast.com/en-ww/article/Antivirus-Firewall-Application-Rules
  • tandya
    Köszi szépen egy darabig elleszek vele!Csak azt nem értem,hogy eddig nem kellett portot nyitni egy kliensnek sem,akkor lehet,hogy az Avast kavart be ennyire.
  • bajgunar
    Biztos, hogy nincs nyitva a qBittorrent port-od. Ennyi. Pár port check-er oldallal lehet ellenőrizni. Pl:
    https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
    https://www.ipfingerprints.com/portscan.php
    Nem elég CSAK a win tűzfalon kiengedni. Router-ben is ki kell. Meg vírusirtóban, tűzfal progiban is!
    Win-ban is nem árt mind kimenő, mind bejövő, szabályt létrehozni qbittorrent-re UDP és TCP -n is, ugyanarra a port-ra.
    Szintúgy router-ben is Port Forward -olni (BOTH -ra tenni, kiengedni) azt a port-ot, amit qbittorrent-ben is megadtál. Router-ban is engedélyezni UPnP-t, NAT-ot. Ezt bepipálni qbittorrent-ben is. S fix port-ot használni mindíg. Ugyanúgy tűzfal (kaspersky, eset) qbittorrent-et és a port-ot is kiengedni. Hogy NE figyelje. (én nem bíznék csak a win defenderben...).
    És máris nyitott port-od lesz.
    Oldalakon ellenőrzéskor csak akkor fogja nyitottnak látni, ha elindítod qbittorrent-et.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2021.04.08. 21:07:45
  • tandya
    Sziasztok!
    Vki hátha tud segíteni.Már ezer éve torrentezek,de csak most van olyan problémám,amit nem tudok megoldani.A gBittorrent kliensem letölt,de nem seed-el vissza,már próbáltam utorrent-tel is régebben is használtam annál is ugyanaz,tehát gondolom nem ezekkel van a baj,de nem is a leecherekkel mert a neten mindenki ezt írja meg a portokat,de szerintem a portok is nyitva vannak a windows tűzfallal sincs probléma.Port-ot nyitni egyébként nem tudok mert még sosem kellett,de ilyen portkereső szoftvert is már letöltöttem,ami szerint vannak nyitott portok.Most már teljesen tanácstalan vagyok már mindent kipróbáltam,lehet,hogy windows-t kéne újratelepíteni azt nem szeretnék.Amit még meg kell említenem,hogy nemrég kipróbáltam az Avast Secureline VPN próbaverzióját,amit biztos mindenki ismer más IP címet ad netezésnél más várost,tehát biztonságosabb netezés stb.és szerintem azóta van ilyen gondom.Már leinstalláltam a programot,de a probléma maradt.Nagyon kéne egy segítség,előre is köszönöm!
  • sozs
    Sziasztok.
    Egy ideje az utorrent jobb alsó sarkában piros x jelent meg, miszerint port nincs nyitva. Viszont a teszt szerint nyitva. Oldalak látják a feltöltést. Mi lehet a gond?
  • suba53
    Nem csak nálad.
  • dante3
    Mag csak nálam nem működik?
  • Kori
    thx
    müxik