9
Szal...
  • Sephi
    #9
    Nos gyerekek oruljetek hisz kiderult hogy vegulis mini sorozat lesz belole ami fenyevekkel jobb mint egy 2 oras film.


    Ime :

    TALISMAN
  • Sephi
    #8
    Hat koran vagy nem koran szerintem megerdemli. Csak lenne tobb ember aki olvasta :(
  • repro
    #7
    off
    Lküldtem neki a linket a topighoz, sztem mingyárt beír.. elsőnek lebsz engem:)

    pifit sztem korán lett nyitva. Lveszik, mire megjön a film.
    off off
  • Sephi
    #6
    Hat mondom hogy engem kirazott a hideg es majdnem uvoltottem. Nekem a kevenc konyvem :) Asozny-nak udvozlet es
  • repro
    #5
    összehozlak asszonnyal, sztem bepisil, ha meglátja ezt a topigot :D
  • Sephi
    #4
    Hat nagy hiba hogy a Fekete Hazat olvastad elobb. Ez olyan mint kb a Gyuruk Ura II-ot elolvasni az I elott :)

    Egyebkent nem akarod nekem eladni a Fekete Hazat? Nem lelem sehol :(

  • Factor_007
    #3
    Én elkezdtem olvasni a Fekete Házat de csak alig a feléig jutottam el benne, ugyanis nem olvastam a Talizmánt Amit meg soha nem fogok elolvasni mert nem érdekel. Tehát ez könyv nekem zsákutca...
    (Amugy van már Stephen King filmes topik
  • Sephi
    #2
    Ohh nehogy mar csak en orulok ennek.... tenyleg senki sem olvasta Stephen King talan egyik legjobb muvet?
  • Sephi
    #1
    Szerintem az aki ismeri Stephen King es Peter Straub hihetettlen regenyet annak ez a hir valami csoda. Nekem az.

    En sem hittem el amig nem neztem meg a tegnap egy riportot ahol maga STEVEN SPIELBERG jelnetette be hogy alig varja hogy elkezdjek forgatni.

    En meg csak a Talizmant olvastam es meg sajnos a Fekete Haz (ami a masodik resze) nem kerult a kezem koze de alig varom.

    Kivancsi lennek kik fogjak jacani a filmet... itt egy otlet cast :

    Jack Sawyer - Haley Joel Osment
    Speedy - Morgan Freeman
    Sunlight Gardener - Jason Isaacs
    Morgan Sloat - Jack Nicolson


    Nekem ezek nagyon bejonnenek. Mivel mostanaban a Stephen King filmek nem sikerultek jora ezert kicsit megijedtem de mivel Steven keze allat lesz szerintem ez egy eszmeletlen jo film lesz!

    INFO