222
Close Combat: First To Fight
  • grebber
    #1
    Game info


    Genre: FPS
    Release date: Fall 2004

    Game description

    Close Combat: First to Fight is an authentic, team-based first-person shooter created under the direction of active-duty United States Marines fresh from the front lines of combat in Iraq and Afghanistan. Set in a modern mid-eastern urban battleground, players lead a four-man Marine fireteam through the perils of modern urban combat. Together with the United States Marine Corps and Atomic Games, Destineer is creating First to Fight as a training simulation for use by the Marine Corps and will make it available to consumers in late 2004 for Xbox®, Macintosh, and Windows.

    According to Lieutenant Colonel Christopher Sharp of the United States Marine Corps, “Marines from the First Marine Expeditionary Force have been working closely with Destineer and Atomic throughout development to ensure as much realism as possible in these games. Peter Tamte, Destineer´s president adds, There is no guesswork on how to make the games realistic since we are developing First to Fight and Red Phoenix with significant input from Marines who, just weeks before, were being shot at in Iraq and Afghanistan.

    First to Fight is brought to life by a visually advanced 3D engine created from the ground up by Destineer. This engine, filled with next-generation features like volumetric shadows, normal maps, natural skin lighting and specularity, promises to give players a first-hand look at the chaos and terror of modern urban combat.





    Homepage

    További képek URL=http://www.gengamers.com/html/close_combat_first_to_fight.html]ITT
  • grebber
    #2
    Jónak tünik igy elsőre.


    Többi kép itt
  • Lacc
    #3
    Majd kiderül milyen.
  • zaki
    #4
    gmmmm, nem tűnik gagyinak. majd meglássuk
  • robotnyk
    #5
    váó
    bár #1 alsón levegőben álló szoldzsör azért kicsit gyufa :D
  • neuro
    #6
    Na, a jó öreg Close Combatból is gagyi FPS-t csinálnak :(
  • Axon
    #7
    Hirtelen én is azt hittem, hogy a Close Combat egy újabb folytatásáról van szó.... :-(
    A Close Combat szerintem máig az egyik legélethűbben lemodelezett 2.vh-s rts. Óriási kedvencem volt, a 3. és az 5. rész még most is fent van a gépemen. Számomra a 3. rész volt a kedvenc, ha egy igazi jó kis tankcsatára vágyok az orosz sztyeppéken, akkor verhetetlen.
  • grebber
    #8
    Preview
  • grebber
    #9
    Új képek
  • grebber
    #10
    [MOVIE] Close Combat: FtF

    [2004-08-20 @ 09:03 - sHadeS]

    Megérkezett az első videó a Close Combat: First to Fight nevezetű alkotásból. A játék egy csapatorientált taktikai FPS lesz, a hitelesség érdekében a fejlesztő szorosan összedolgozott az amerikai hadsereg tengerészgyalogosaival, szóval rossz nem lehet. Várhatóan ez év végén kerül a boltok polcaira, addigis szemléljétek meg ezt a kis szösszenetet.

    Trailer 56.07MB

    info:Gamestar
  • grebber
    #11
    Na leszedtem a videot nekem nagyon teszett kira kis game lesz ez!
  • Matthewpamer
    #12
    király játék lesz.itt van pár új kép!
  • grebber
    #13
    Beindult a homepédzs
  • grebber
    #14
    Képek
  • Nyers
    #15
    Hunters preview!
  • grebber
    #16
    Infok,képek minden van demót is adhatnának már!!!
  • grebber
    #17
    Close Combat: FtF - elhalasztva

    [2004-09-24 @ 20:41 - sHadeS]

    Ha a HomeLAN Fed értesülései jók (márpedig miért ne lennének azok), sajnálattal jelenthetem be, hogy a Close Combat: First to Fight sem jelenik meg az eredeti tervek szerint. A halasztás okairól nincsenek infók, egyedül annyi biztos, hogy ezév ősze helyett csak 2005 elején kaparinthatjuk kézhez a cuccost. Ez van.

    info:Gamestar
  • grebber
    #18
    Új kép
  • grebber
    #19
    Xbox



  • Nyers
    #20
    Infó + Képek - XBOX
  • grebber
    #21
    Képek
  • Nyers
    #22
    Mi is kitettük a múvie-csomagot!
  • grebber
    #23
    Hát ez leginkább a Full Spectrum Warrior-ra haonlit csak nem annyira kötött a team.
  • Nyers
    #24
    Mintha azt írtam volna ...
  • grebber
    #25
    A játékból ezúttal négy animot leshetünk meg, melyek összességében valamivel több, mint négy percet mutatnak az in-game jelenetekből.
  • traXion
    #26
    gamestaron van új movie meg SSok
  • panther112
    #27
    azt hallottam, h januárban jelenik meg ma meg feb. 1. van hol a játék???
  • panther112
    #28
    Semmi info a játékról??? A hcgamer szerint 2004 a megjelenés, ehhez képest még csak 1 demo se jött ki... Egyáltalán meg fog ez valamikor jelenni, vagy arra a sorsra jut, mint a Stalingrad...?
  • panther112
    #29
    senkit nem érdekel ez a játék lol? pedig qrva jónak ígérkezik...
  • Adam II
    #30
    JÓ igazad ven de mit csináljunk ha nincs róla hír, ha meg van lusták vagyunk megnézni:)
  • Nahar
    #31
    Nagy játék lesz!!! Lesz AK47 is !!!! MULTIBA

    VIDEÓK:

    http://media.pc.ign.com/media/673/673930/vids_1.html
  • Nahar
    #32
    Release Date
    US: March 8, 2005

    nem érdemes kihagyni...
  • grebber
    #33
    Ej jó lesz ez a március ez,SC3,BiA.
  • Nahar
    #34
    JAJA!!!!
  • Adam II
    #35
    +Ghost Recon2 , RainbowSix:Lockdown ,Stalker
    Tényleg jó lesz:))))
  • Thanatos
    #36
    jah, bőség zavarában nem tudom mivel fogok jáccani :)
  • Thanatos
    #37
    meg azt se tom mikor fogok aludni... :P
  • Nyers
    #38
    GR2 PCről nem igazán lehet olvasni sehol sajna, tud vki vmi konkrét infót?
  • Adam II
    #39
    Nem baj lesz mit nyomni a nyáron:DDDDD
  • grebber
    #40
    KH bocsi kicsit rosszul informált vagy STALKER életbe nem fog márciusba jönni, jó az május vége juni eleje fele is.