275
John Deere American Farmer and Delux Builder (c) Global Star Software
  • krisz940122
    #275
    kicsit lendüljön már fel a topic.:) nem tud vki vmi leírást kezdőknem h hogy kezdjünk hozzá? mit csináljunk először h legyen bevétel évvégén.mert nekem mindig levon.:S:D
  • krisz940122
    #274
    azt én se tudom :D csinálj egy másik füves részt a build menüpontban és ha ahonnan eredetileg vannak elfogy a fű tereld át a másikra amit csináltál.még március előtt csináld meg az új füves részt hogy tudjon ott is kinőni a fű.
  • gaborka84
    #273
    Hali valaki tud segiteni a 4. palyan nem tudom teljesiteni a marhatenyesztest! Koszi elore is
  • vida1996
    #272
    Sziasztok.
    Le töltöttem a John deere american farmert deluxet és CD kér..
    H oldjam meg h ne kérjen..
    Segítségetek előre is köszönöm.
  • pappmilan8
    #271
    letölteni honnan lehet?
  • rederiet
    #270
    Ha végképp nem jut senki semmire, akkor a gugliba gépeld be, hogy american farmer deluxe rapid share
    Valaki úgyis felrakta osztásba, úgyhogy onnan még reg nélkül is le bírod szedni.
    warez oldalakon egyébként fellelhető!
    kb 200 ft
    van egy építkezős társa is, az is ott van mellette.
    lejönnek egy árban.
    A Landwirtschafts jobb, mert ott nem megy el a "dolgozó" kedve a munkától, és nem hagy ott nyakig a sz*rban.
  • bld
    #269
    Igazán ingyenesen letölthetővé tehetnék már ezt a játékot, egyrészt amúgy is promo másrészt meg iszonyat szűk réteg játszik vele
  • PlogT
    #268
    Hello fiuk. Uj vok... Az a problema hogy kiirja hogy kell a CD . Mit kell a CD re irni hogy mennyen?
  • bld
    #267
    ez jó volt jót röhögtem:)
  • tóthjózsef
    #266
    Én adjak minden gecit a landwirtschaftsba is de ti fostok rá mert ez fos meg ez így nem hát a faszom ki van vele lófasz a seggetek basszátok meg
  • tóthjózsef
    #265
    köcsög fasz vagy tudod kis seggnyaló genyo aki nem meg tenni semmit se mert ő neki úgy tetszik faragatlan tuskó vagy baszd ki anxád te geco
  • ZTM
    #264
    Sajnálom de én nem letöltöttem,valaki csak ad neked linket.
  • tóthjózsef
    #263
    lllllllllllllllééééééééééééééééééééééééétttttttttttttttttttsssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiives
  • tóthjózsef
    #262
    na létszive ad már létszives
  • ZTM
    #261
    A világ faszáról
  • tóthjózsef
    #260
    Honnan lehet ezt a jtékot letölteni
  • ls2008 Dani
    #259
    üdv,ha még nem találtatok cracket a Drive Greenhez, akkor tessék ebben a topikban megtaláljátok.
  • KACSAMADÁR
    #258
    Én everest home edition-nal szedtem le hozzá frissítést
    ezzel meg tudod nézni milyern cuccok vannak a gépedben
    pl a videokari mellette kiirja h miklyen rákattintasz és ottvan egy olyan h illesztőprogram frissítése vagy valami ilyesmi .... behoz egy oldalt és ott tudod kiválasztani az oprendszert a kártya fajtáját és típusát
  • ZTM
    #257
    Directx is kilőve és nincs ötletem:(
  • ZTM
    #256
    Vki segítsen,a vidikaridrivert frissítettem de semmi hatása nincs!!!:(
  • The Protector
    #255
    Jókat röhögök ezen a topikon.Isten bizony ezt ki kell próbálni.Egy régi álmom válna valóra ha én lehetnék a falumban a tejesember.
  • ZTM
    #254
    Hy.

    Valamiért játék közben és a menüben szürke a kezelőfelület,nemtom hova kattintok,pls help me!!!!
    Mit tegyek hogy jó legyen?
  • Péter93
    #253
    Sziasztok!
    Az a kérdésem lenne hogy feltettem a játékot de lejárt a triál!minde progival próbáltam de sehogy se jó:( kérlek segítsetek!
    Üdv: Péter
  • kovi9999
    #252
    köszi farki87!
    tényleg jó játék csak a idős
  • farki87
    #251
    Egész jó kis játék. A rendes neve: John Deere Drive Green, ez a landmaschinen... gondolom a német nyelvű verzió.
    Ha valaki tudnak szerezni hozzá cracket az megköszönném, mert csak egy órás próbaverziót találtam.
  • kovi9999
    #250
    Sziasztok !!!!
    ezt a játékot ismeri valaki?
    http://www.amazon.de/rondomedia-John-Deere-Landmaschinen-Simulator/dp/B001IWNDVC

  • Ádydzsó
    #249
    Sziasztok !
    Tudnátok segíteni a John Deere American Farmer Deluxe-ban
    Hogy kell pl. : csinálok egy tyúkólat a körré hogy kell karámot csinálni ? Hogy tudjak bele állatokat venni
    Előre is Köszönöm !
  • totya4
    #248
    Legfrissebb patch fenn van?
  • breeman
    #247
    Üdv. Nekem egy problémám van, h part3-at megcsináltam( amikor egyetemre kell a zsé), végén ki is írta h rendeben sikerült meg minden, end game és akartam indítani a következőt de le van zárva még, nah ez h lehet? nincsen fennt semmi magyarosítás, mer eddig az volt problem de a part2ről miutn ujra feltettem a játékot átengedett, most viszont meginnt nem akar.
  • mp44
    #246
    Valaki tudna nekem segíteni honnan tudném le szed a jOn deer american farmert telejes verzioját????
  • MTZ1025
    #245
    hello emberek lenne egy kérdésem!!
    mikor feltettem a játékot el is indul de miközben bejön a menü, kéri a cd-t valaki tud nekem segíteni?
  • lali jack
    #244
    csá én nkem naon megtetszett ez a fórum csak egyetlenegy problémám van vle még pedig az hogy senki se ír egy konkrét helyet ahonnan tölteni lehetne az alap vagy egy más verziójú jhon deer-t szemtem ez nem nagy baj de bizti van olyan aki beírja a googl-ba hogy jhon deer american farmer letöltése és nem találja sehol azután ide jön és itt se talál semmit és elmegy az oldalról ugyhogy szemtem aki tudja az tegye fel az oldal nevét más nevében i köcke

    Lali
  • poci1123
    #243
    sziasztok tutok segiteni mikor feltelepitem a játékot a szövege helyet a menüben meg a játékban cs szürke folt van mitöl lehet köszönöm srácok elöreis
  • gibson9
    #242
    Helló! Na végre sikerült elindítanom, de most meg indítás után kéri, hogy helyezzem a CD/DVD meghajtóba a lemezt. Beleraktam Daemon-ba, de így se jó. Ráadásul miután beletettem és megakarom nyitni azt a meghajtót, akkor azt írja, hogy "A windows nem tudja olvasni a lemezt. A lemez lehet sérült, vagy olyan formátumot használ, amely nem kompatibilis a Windows operációs rendszerrel"
    Előrre is köszönöm!
  • skate00
    #241
    ja nekem is azt irja ki


    szar a crack je
  • hemidzsoo
    #240
    Hogyan kell telepíteni a John Deere American Farmerbe az 1.5-ös patchot?
  • farki87
    #239
    Beírod a Google-be és leöltöd, aután bemásolod a játék könyvtárába és kész is.
  • gibson9
    #238
    valaki hmm??? :(
  • gibson9
    #237
    Na hello! Sikerült leszednem a játékot, felis telepítettem, de hibát ír ki.
    Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert d3dx9_29 nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát. (hát nem oldotta meg :S)
    Valaki segítsen, hogy mi a baja! Felis patch-eltem, crack is megvolt.
    Előrre is köszönöm!
  • yamaha26
    #236