46
Szal...
  • gecc
    #46
    hello
  • gecc
    #45
    hahó
  • gecc
    #44
    Magyarországon meglehet vhonnan rendelni eredetibe a játékot?
  • rrroka
    #43
    jól nyomom bár már egy hete nem vót rá időm :)
  • Sephi
    #42
    Hajra batyo! :DDD
  • rrroka
    #41
    üdv!
    ki hogy halad? kurva jó kis játék!

    érdekes nekem is kb ugyanaz a felszerelésem mint sephinek ;)
  • Nexxuss
    #40
    Honnét szereztétek meg a gamét? nekem is kell!! :)
  • Yurij
    #39
    Hu a introtol igen csak leültem.Nagyon komoly,bár még nem kezdtem neki mert a final x-el szopok nagyokat.De jo fajtának néz ki nagyon
  • Gábor
    #38
    Mindkét feltevésedre igen a válasz. Körökre osztott mechas taktikai game.
  • Adi
    #37
    Mi igen?!
    Most ez egy körökre osztott játék?!
  • Gábor
    #36
    Igen
  • Adi
    #35
    MHh.. figy.. ez ilyen körökre osztott vmi vagy robotokkal lehet csapatni?!
  • Sephi
    #34
    Kicsit? :))))
  • Gábor
    #33
    Csak nem tápoltál egy "kicsit" az elején?
  • Sephi
    #32
    Nekem nagyon erosek a szereploim halistennek!
  • Gábor
    #31
    Nem kapsz felszert a legyőzött ellenfelekből eddig?? Az nem jó....
    Az én felszerem nem, most vok az első bolt-lehetőségnél (Lengyelo, raktár). Ha összerakhatnám azt,amire emlékszem a háromból, akkor szopna még jobban a gép,mint most :)
  • Sephi
    #30
    En nekem tokeletes a felszerelesm egyenlore! Nm panaszkodom. Meg nem jotottam el oda hogy lopni lehet :)
  • Gábor
    #29
    Mikortól tudok zsákmányolni wanzer darabokat? Kicsit drága a vásárolgatás, a szimuk meg kezdenek egyre alacsonyabb tapasztalatot adni ( fene a készítőkbe, nem lehet korán halálra tápolni senkit, mint a háromban:)), plusz a vásárolható dolgok nem elég jók.
  • Sephi
    #28
    Hat en mar mondhatom hogy belemelyedtem es soha nem volt valasztasi lehetosegem. Egyfeszt haladok a storyval. Jelenleg valami vonatot kellet elkapni es valami varosban harcoltam aszem Wassau-ban. Nagyon kemeny harc volt. Javaslom probajatok meg minnel jobbab felszerelni a wanzer-jeiteket.

    Nalam a kovetkezo a csapat

    Elsa - Pajzs es gepfegyver

    Zead - Bal kezen bepitett gepfegyver masikban pajzs es a
    valan raketa kilovo.

    Neger gyerek - Nagy puska ket kezben es a hatan a legjobb javito csomag.

    Voros haju lany - Hatan EMP kezeben uto bot es pajzs.

    Bosch - Hatan EMP kezeben gepfegyver masikban pajzs.

  • Gábor
    #27
    A FM3 is baromi lineáris volt, számolhatsz azzal,hogy ez is az lesz.
  • Gábor
    #26
    Ma reggel írtam ki, eddig olyan a benyomásom,mintha a 3 lenne, csak mai köntösben, és az bizony nagyon jó.
    Köszi mégegyszer, he megosztottad velem:)
  • Sephi
    #25
    "külön kell tápolni a két társaságot. mire belejövök és kicsit erősebbnek érzem az egyiket, na akkor vált a másikra :-|"

    En pont azt elvezem :)
  • musha
    #24
    lesz ebben a játékban valaha szabadság? mert interaktivitásban egy kissé hentai-játék-szerű (kurvára lineáris). pedig a harc - és tápolási rendszer nagyon jó, csak legalább mondjuk kiválaszthatnám a térképen hogy hova megyek vagy valami...ja és kicsit az is bosszant, hogy külön kell tápolni a két társaságot. mire belejövök és kicsit erősebbnek érzem az egyiket, na akkor vált a másikra :-|
  • Sephi
    #23
    Na jaccod mar?

    Nekem fogytan a penzem es elvalatam par ilyen Simu missiot de elunom magam amig egyet levezetek es ahogy haladok veluk elore egyre egyszerubbek... pedig forditva kene legyen ez kerem.
  • Gábor
    #22
    Privi ment!
  • Gábor
    #21
    Oki!
  • Sephi
    #20
    Rendben! Ma este ICQ vagy messanger es megdumajuk. Irjal privit ide ugy 8 korul oksa?
  • Gábor
    #19
    Ha vhogy megosztanád velem, én meg sem állnék, míg be nem fejezem!:)
    Az előző részt négyszer végig toltam!
  • Sephi
    #18
    En nem ertem hogy lehet az hogy a sok TRPG-sek innen nem jaccanak ezzel a jatekkal.

    Egybkent fenomenalis! Nagyon lekot :)
  • Sephi
    #17
    Ha esetleg valaki mas is jacca akkor az aruja el nekem hogy Nemetorszagba a varnal hogyan tudta ugy kilonni azt a ket grantveto tornyot hogy ne az emberem osszes raketajat arra pazarojam?
  • Gábor
    #16
    Nen osztaná meg vki dc++-n esetleg? Amúgy is gondolkodtam már azon, hogy nem lenne-e értelme egy sg hub kreálásnak, ahol megosztanánk egymással a gameket.
  • Gábor
    #15
    Akkor fogalmazom úgy, hogy nem akarok postára menni; és kivárni,hogy a csekk beérkezzen,és megkapjam a logint.
  • Sephi
    #14
  • Sephi
    #13
    Hat a 2000 ft/honap nem a vilag vege :)
  • Gábor
    #12
    Nekem egy olyan hely kellene, ami smsweb szerveren van, nincs kedvem előfizetni.
  • musha
    #11
    kolléga :)
  • Sephi
    #10
    Aszem a Dakota FTP-jen lattam a minap :)
  • Gábor
    #9
    Honnan lehetne beszerezni?
  • Gábor
    #8
    Akkor jó:)
  • Sephi
    #7
    Sajna nem jaccotam harmat de aki jaccota nagyon dicseri a 4-est :)