25
Nem tudok sehova sem bejelentkezni
  • BubaMester
    #25
    Már sikerült megcsinálni. Valami letiltotta a cookie-kat. Most már belép rendesen.
  • Falconer
    #24
    Szerintem két baja van a gépednek:
    1.A freemail fiókot törölték
    2. Az sg-nél meg javascriptes gebasz van az explorerben (nekem is ez volt)
    Szedjél le Operát vagy mozillát annál ez remélhetőleg nem lesz.
  • hen-tes
    #23
    hát ez alap volt :D
  • BubaMester
    #22
    Kösz CSOCSO.. Ezt is megoldottad..
  • hen-tes
    #21
    [nemtutta]
  • CSOCSO
    #20
    IE ben: nezet/allapotsor
    persze neha igy is eltunik. nekem is..
  • Taranov
    #19
    Igen, az alsó sor gyakran eltűnik nálam is, de fogalmam sincs, hogy lehet azt visszarakni. Nekem vissza szokott jönni magától :)
  • Taranov
    #18
    Másik gépről ír!
  • CSOCSO
    #17
    zsir!:)
  • hen-tes
    #16
    forumon hogy jelentkezel be ?
  • BubaMester
    #15
    Amúgy azért hittem ,hogy vírus mert eltünt egy sor alulról az IE-mből meg valami nagyon makacs oldal beállt kezdőlapnak..
  • BubaMester
    #14
    Kösz CSOCSO! Nekem is valami leblokkolta és nem ezért nem tudtam bejelenkezni.. De mostmár jó. Köszi.
  • Taranov
    #13
    Igen, ez is lehetséges, nekem még nem volt ilyen hibám, de Norton Internet Security-ben is lehet blokkolni a cookiekat, szóval lehet, hogy a tűzfalával van baj.
  • CSOCSO
    #12
    zonealarmban bekapcsolhatsz valamit ami a cookiekat is blockolni fogja.. nekem ez volt a hibam...
  • Dzsini
    #11
    bármelyik tűzfal vagy spy-ellenes progi, ami cookie-kat nem engedi kiírni vagy törölgeti őket...
  • Loál János #10
    :DDDDDDDDD
  • Taranov
    #9
    Szerintem nem vírus, hanem Internet Explorer hiba. Miféle böngészőkből próbáltad?
  • Taranov
    #8
    Más is lehet neki, nem muszáj ZoneAlarm-nak lennie.
  • hen-tes
    #7
    #3
  • CSOCSO
    #6
    zonealarmod van?
  • BubaMester
    #5
    virus..
  • BubaMester
    #4
    Hello!
    Egész úgy kezdődött ,hogy be akarta lépni az e-mailemre. Beirtam a jelszót, felhasználónevet rákattintok ,hogy belépés. Nem akar belépni. Semmit nem ir ki.. Olyan mintha csak frissitettem volna az oldalt. Megnéztem a másik gépen ott sem akarta lehivni a leveleket csakhogy ott outlook exp-ből. Gondoltam ,hogy valami karbantartás.. Másnap is megnéztem akkor sem akart bejelntkezni. Akkor már kezdtem gyanakodni valamire. Aztán rámentem ide az az sg.hu-ra. Be akarok jelentkezni az sem megy.. Mintha frissitettem volna. )most csak azért tudok irni ,mert egy másik gépről irok.. szóval majd válaszolni sem nagyon fogok tudni.. És minenhol ez van az én fórumomon nem tudok moderálni és seha máshova nem tudok belépni..) Már lefuttattam a gépemen megtalálható összes virus vagy féreg meg hasonlók ellen programot. Adware, Norton AntiVirus, Spybot S&B, Spysweeper.. Ha valaki tudja a megoldást akkor legyen szives irja meg a topicba. Válaszolni nem fogok tudni azonnal mert mint mondtam a saját gépemről nem tudok sehova bejelkezni.
  • hen-tes
    #3
    ja értem
    akkor bocs
  • tomsolo
    #2
    az internet telefonkönybe már megnézted?

    www.internetphonebook.com/search.php4?id=48654343

    [RENDES]
  • hen-tes
    #1
    miaza visus ?