59
Dark Angel - Engineered To Raise Hell
  • Nethyrrea
    #19
    helyesírás rulez
  • Nethyrrea
    #18
    viszont igazán lehetne 3. sorozat...a végén olyan hülénnéz ki hogy bekempelik magukat a háztömbbe és akkor ott saját "ország" és vége...
  • G_ArchAngel #17
    a 20. vagy 21. epizód mókás volt, mikor Max-ben előjött a macska gén és tüzelt egész nap:)
  • G_ArchAngel #16
    én gondolkodom a DVD-s beszerzésbe, végülis 20k HUF 42órányi filmért nem sok...
  • winnie
    #15
    ja, a netről ezerrel tölthetőek a részek a 2*6 dvd pedig itt csücsül a polcon:)
  • Nethyrrea
    #14
    megvan mind a két sorozat cd-n a kinti fox csatornáról felvéve....
  • G_ArchAngel #13
    Egyszer tini, egyszer vamp:)
  • G_ArchAngel #12
  • G_ArchAngel #11
  • G_ArchAngel #10
    jaja, kicsit hasonlít...:)
    latin lány mindkettő:)
  • hykao #9
    Na jóvan, nem mondom, hogy nem szúrnám át, mint a rohadtlemezt :))) ....az első képen olyan, mint a vad angyal vagy mi a szösz volt az a sorozat...
  • Punkerwork
    #8
    van ez tékában itthon? 2 nyers lemezt megér :)
  • G_ArchAngel #7


    Best Value

    Buy Dark Angel - The Complete First Season DVD and get Dark Angel - The Complete Second Season DVD at an additional $5 off Amazon.com's everyday low price.
    Total List Price: $99.96
    Buy Together Today: $72.77
    You Save: $27.19

  • G_ArchAngel #6
    simán:)))))
  • hykao #5
    Hehe, te mindig szerelmes vagy valamelyik színész lúvnyába... :))))))))))))
  • G_ArchAngel #4
    A másik, hogy szerintetek melyik filmhez hasonlít ez a világ?
    Blade Runner (Szárnyas fejvadász) vagy a Shadowrun cyber-punk fantasy világ light-osabb változata?
  • G_ArchAngel #3
    igen, furcsa stratégia az m1-től, pedig a viasat3 és a tv2 példája is mutatja, hogy az igényes akció-sorozatokra van igény...
  • G_ArchAngel #2
    [Port.hu] A film ismertetése: A Terminátor filmek és a Titanic Oscar-díjas rendezője, James Cameron műhelyéből legutóbb egy szintén világsikert aratott, krimi és sci-fi elemeket is felvonultató akciósorozat került ki. A történet főszereplője egy törékeny külsejű, szinte még kislányos, de nem mindennapi képességekkel megáldott nő, Max, aki a közeljövő sötét világában a saját múltját akarja kibogozni, miközben bujkálnia kell üldözői elől, akik életre-halálra vadásznak rá...


    én nagy rajongója vagyok a filmnek (és Jessica Alba-nak) remélem páran csatlakoztok és kivesézhetjük a sorozatot...
  • Cat #1
    én nagyon szeretem, rendszeresen néztem anno amikor 9kor volt hétfőn az mtvn, de jó hogy ismétlik vasárnap éjjelente, mert csomo részt nem láttam
    pl most se tudom mi lesz hogy elkapták a csajt :)