17
  • Richie6600no
    #17
    ma láttam a neten egy uj virus elleni "genyát" windows frissités-t és rátettem engem már nem fenyeget a veszély:)
    ha vkinek kell ez a virus elleni szar akkor alcatelgod-ot kell keresni! ő adta a linket ahonnan letöltöttem..de már nincs meg:D
  • Richie6600no
    #16
    már kezdem érteni ..ittt egy virusról is van szó..meg egy játékhibarol:D
  • Richie6600no
    #15
    most mi ez a kritikus hiba???
  • tajfun
    #14
    En kritikus biztonsagi hibara bukkantam a billentyuzetemben, valaki leul a gep ele, es azt csinal vele amit akar.
  • Cleawer
    #13
    de legalább kiderült...
  • Gabest
    #12
    Az "átvevés" azért túlzás, hála a multitask-nak max megosztva használják velem :P
  • Devla
    #11
    Bizony, ez igy van.
  • Ph03niXx
    #10
    Ilyen alapon sokakat nem szabadna engedni vezetni.
  • Ph03niXx
    #9
    "de talán nem sipákolni kéne secuniának hanem nyaggatni a felhasználókak hogy aki nem ért a géphez az haggya is békében"

    Ezt mondd meg Apának... Újságíró, és mindig engem nyaggat, ha benyel egy vírust. Sajna a mai világban már ez nem így megy, hogy aki nem ért hozzá, ne használja...
  • Zsoldos
    #8
    akkor lehet teged sem kene ele ereszteni :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    huá huá .. ezt olyan szépen mondtad ... de talán nem sipákolni kéne secuniának hanem nyaggatni a felhasználókak hogy aki nem ért a géphez az haggya is békében ..
  • cSuwwi
    #6
    Ja, az idegeiddel fognak játszani.
    Főleg ha feljelentenek, és az IP alapján eljutnak hozzád.
  • Tiby
    #5
    Hmm most akkor hogyha megtámadják a gépünket ők is játszhatnak rajta? (vagy ezt most hogy értik?)
  • Zsoldos
    #4
    szivembol szoltal Cat :)
  • Cat #3
    hát ha bármilyen kódot tud futtatni a gépeden, akkor hogyan másképp lehet ezt leirni? az ilyen hitetlenek miatt van ennyi spam és DDoS támadás manapság a neten - feltörik a hülyék gépét és azt alakítják levélszerverré, és többmilliós spamokat meg ddosokat csinálnak...
  • Lacc
    #2
    "hibát kihasználva az esetleges támadók átvehetik számítógépeink irányítását."

    Ez kezd elcsépelt lenni.
  • Sephi
    #1
    Tragikus.... most mi lesz velunk?